Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Minecraft Faction sunucusu için fikir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zKillerPT53

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
14
Puanlar
2.055
Merhaba, yakında bir factions sunucu açacağız ve sunucu hakkında sizin fikrinizi almak istiyoruz.

Sunucuyu 1.16.5 olarak açıp pvpyi plugin yardımıyla 1.8e çeksek sizce tutar mı?

Inulnerable

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Invulne

Elmaslar
2
Puanlar
110
Minecraft
Orjinal Hesabım Yok :/
Viphammadde olursa iyi olabilir oda olduysa bilmiyorum :D

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Bana kalırsa bu iyi bir fikir değil. Zamanında birkaç 1.16.5 sürümünü kullanıp 1.8 pvp mekaniği olan sunucularda oynamıştım. Tamamen berbattı. Minecraft'ı genel olarak pvp için oynamama rağmen hiçbir zevk alamadım ve bu özellik oyunun metalarını çok fazla değiştiriyor. Kılıç yerine balta kullanılmaya başlanıyor ve kalkanlar tamamen etkisiz kalıyor. Bunun yanı sıra 1.16.5 gibi mekanikleri daha yavaş bir sürüme hızlı pvp mekanikleri eklemek dengeyi bozuyor.

Lasty

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Emekli
Hosting Görevlisi

Discord:

Lasty#0001

Elmaslar
98
Puanlar
2.775
Minecraft
Last0y
Faction diyince eminimki bir çok kişinin aklına 1.8 gelir. 1.16.5 in pvp sistemi biraz daha farklı olduğu için pek iyi olacağını sanmam.

AtabeyATA

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
13.410
Bana kalırsa bu iyi bir fikir değil. Zamanında birkaç 1.16.5 sürümünü kullanıp 1.8 pvp mekaniği olan sunucularda oynamıştım. Tamamen berbattı. Minecraft'ı genel olarak pvp için oynamama rağmen hiçbir zevk alamadım ve bu özellik oyunun metalarını çok fazla değiştiriyor. Kılıç yerine balta kullanılmaya başlanıyor ve kalkanlar tamamen etkisiz kalıyor. Bunun yanı sıra 1.16.5 gibi mekanikleri daha yavaş bir sürüme hızlı pvp mekanikleri eklemek dengeyi bozuyor.
Kılıç yerine neden balta kullanılmaya başlanıyor peki?

BatuSyex

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

BatuSyex#1948

Elmaslar
3
Puanlar
150
Minecraft
BatuSyex
Factions 1.8 sürümünde oynanır tabi bu benim fikrim ama çoğunlukta böyle düşünür, benim gözümde bir serverın tutması için şuanda bulunan serverlardan daha farklı ve daha göze çarpar olması gereklidir insanlar aynı şeyleri görmekten sıkılıyor veya farklı olmasa bile orjinal olmalıdır.

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Kılıç yerine neden balta kullanılmaya başlanıyor peki?
Hasar olarak daha fazla olduğu için oyuncular baltayı tercih edebiliyor. Baltanın bekleme süresi kaldırılmazsa ise kalkanlar fazla kullanılmaya ve yeni meta olmaya başlıyor. Oyuncu yanında balta getirse bile karşıdaki birkaç tane kalkan getirip oyuncuyu yavaşlatabilir, en az 4-5 hitlik bir avantaja geçebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı