Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft - En İyi RPG Doku Paketleri

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 756
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
image.jpg

Minecraft'ın En İyi RPG Doku Paketleri
Minecraft oyuncuları tarafından yapılmış binlerce doku paketleri bulunur. Bu doku paketler tür olarak ayrılır. En fazla kullanılan tür ise Savaş ( PvP ) doku paketleridir. Ünlü Minecraft forum yada yardımlaşma sitelerinde her ay en iyi doku paketi sıralaması oluşur. Bu ayların sonlarında en iyi olan paketi sitenin başına koyup reklamını yapmış olurlar. Bu konuda insanlar tarafından yapılmış en iyi RPG doku paketlerini göreceğiz.

2.jpg

The Arestian's Dawn Doku Paketi

Büyük bir Minecraft hayranı olarak, size en uygun doku paketini bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Gerçekten çok kolay değil, bazen çok zaman alıyor ve çok çalıştırmak zorunda bırakıyor. The Arestian's Dawn doku paketi bu ay seçilmiş en iyi RPG doku paketlerinden birisi olup en gerçeğimsi doku paketlerinden birisidir. Bu doku paketinin iç görünüşünü ve daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız Doku Paketi yazısına tıklayarak doku paketinin genel inceleme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Chroma-Hills-RPG-Resource-Pack-for-minecraft-1.jpg

Chroma Hills Doku Paketi

Chroma Hills, RPG temasını alma ve onu tamamen farklı bir şekilde kullanma becerisi nedeniyle eşsiz bir doku paketidir. Minecraft'ın bir karikatür ile diğer çeşitli kaynak paketlere kıyasla daha yakın benzerlik göstermesini sağlayan parlak renkli, canlı ve göz kamaştırıcı. Çoğu RPG kaynak paketi türü genellikle karanlıktır ve oyunun topluluğuna ve canavarlarına çok daha korkutucu bir görünüm sağlar, ancak Chroma Hills biraz farklıdır. Bu kesinlikle hiçbir şekilde olumsuz bir şey değil, üstelik bu kaynak paketi, bu öğelerin her ikisini de başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel bir şeye dahil etmek için mükemmel bir iş çıkarır. Bu doku paketinin iç görünüşünü ve daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız Doku Paketi yazısına tıklayarak doku paketinin genel inceleme sayfasına ulaşabilirsiniz.

DokuCraft-The-Saga-Continues-Resource-Pack-1.jpg

DokuCraft The Saga Doku Paketi

DokuCraft, çoğu insanların zayıf bilgisayarlarının performansını yükseltebilecek ve çok fazla MMO-RPG dokuları içeren bir doku paketi. Her hafta detaylı olarak raporları hazırlanır ve bu raporda doku paketinin hatalarını ve gelen yeni dokular hakkında bilgiler verilir. Bu eklentinin öğe tasarımı çok özgün bir tasarıma sahip. Bu özelliği ise doku paketine güzellik katanlar sırasında. Bu doku paketinin iç görünüşünü ve daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız Doku Paketi yazısına tıklayarak doku paketinin genel inceleme sayfasına ulaşabilirsiniz.

2016-02-06_19.png

AD Reforged Doku Paketi

AD Reforged, doku paketi en özgün doku paketlerden birisidir. Tasarımları, yaratılışı ve modellemeleri insanlar tarafından aşık olunabilecek duruma kadar getirildi. İnsanların çoğu bu doku paketi ile oynarken oyun hissini çok güzel yaptığını belirtiyorlar. AD Reforged Nisan ayında en iyi paketlerden birisi oldu. MMO-RPG haritalarında çoğunlukla bu doku paketi kullanıldığı için haritalar içerisinde eğer böyle bir RPG haritası yapacaksanız bu doku paketini haritanızda kullanılmasını öneririm. Bu doku paketinin iç görünüşünü ve daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız Doku Paketi yazısına tıklayarak doku paketinin genel inceleme sayfasına ulaşabilirsiniz.

http://www.img.*/TexturePacks/Lukys-rpg-texture-pack-2.jpg

Luky's Rolepack Doku Paketi

Luky's, en iyi doku paketlerinden birisidir. Böyle bir en iyi doku paketinin iyi olmasının tek bir sebebi var; Hikaye haritalarında çok fazla oyun hissi katması. Genel insanların puanlamasında 3/5 puan alsa bile çoğu hikaye haritalarında bu doku paketi kullanılmakta. Zırhlar, köylüler, kaleler ve modellemeler küçücük bir ayrıntısına kadar uğraşılmıştır. Bu doku paketinin iç görünüşünü ve daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız Doku Paketi yazısına tıklayarak doku paketinin genel inceleme sayfasına ulaşabilirsiniz.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Ciddi anlamda bu konunun açılması gerekiyordu. Gerçekten kaliteli bir iş çıkarmışsınız. Bu arada konu dizaynı ve resimlerin boyutu çok hoşuma gitti. Her geçen gün konu dizaynınızda büyük gelişmeler görüyorum. Bu şekilde devam etmenizi öneriyorum. Bunun yanı sıra 2. doku paketini beğendim.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

Ciddi anlamda bu konunun açılması gerekiyordu. Gerçekten kaliteli bir iş çıkarmışsınız. Bu arada konu dizaynı ve resimlerin boyutu çok hoşuma gitti. Her geçen gün konu dizaynınızda büyük gelişmeler görüyorum. Bu şekilde devam etmenizi öneriyorum. Bunun yanı sıra 2. doku paketini beğendim.
Değerli yorumun için teşekkür ederim, bir daha ki konuda Buton Bulma haritaları için bir konu açacağım.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Film çekmek, sunucuda kullanmak veya RPG havasına hastaysanız çok iyi bir tanıtım konusu olmuş. Eline sağlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı