Sol Reklam

İnceleme Minecraft En İyi 5 Ev Tasarımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ThanatosUltio

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
97
Puanlar
3.870
Minecraft En iyi 5 Ev Tasarımı

Screenshot_6.png

1 - Tahtaların Kraliçesi

Ben bu yapıya bizzat kendim isim koydum ve tahtaların kraliçesi adını verdim. Tahta bloklarından yapılmış olan bu güzel yapı bence Minecraft'ın en iyi 5 ev tasarımı içeriğinin birinci sırasında yer alabilir. Bu yapıyı TheMythicalSausage bizzat kendi elleri ile inşa etmiş ve düzenlemiştir. TheMythicalSausage bence gayet hoş ve şık bir tasarım ile çok çekici bir yapı inşa etmiş.

Screenshot_2.png

2 - Medival Fantazilerin Dünyası

Yine yukarıda olduğu gibi yapıya adını ben verdim. Bu evin içerisinde ne ararsanız var, hani derler ya yok yok, adeta öyle bir şey işte. Bence bu yapı Minecraft'ın en iyi 5 evi içerisine girebilecek kapesitede güzel. Yine yukarıda olduğu gibi bu yapının da yapımcısı ve tasarlayıcısı TheMythicalSausage'dır.

Screenshot_3.png

3 - Basit Survival Evi

Evet, üçüncü yapımız olan bu yapı çok basit ve sade bir görünüme sahip. Gördüğünüz üzere çok küçük olmasına rağmen, survival oynayan bir oyuncuya gerek olan çoğu şey bu evin içerisinde ve çevresinde bulunmakta. Evin sol tarafında küçük bir çiftlik ve giriş de ise bir tarım tarlası görüyoruz ayrıca aşağıdan eğilerek girilen madene inmek için kullanılan bölmeyi unutmayalım. Bu yapının sahibi ise Zaypixel'dir.

Screenshot_4.png

4 - Profesyonel Survival Evi

Bu yapı ise survival oynayan oyuncular için ideal ve mükemmel ötesi bir yapı. Biraz oyunu oynadıktan ve fazlasıyla geliştikten sonra survival oyuncuları bence bu yapıyı yapabilirler. Çok tatlı ve profesyonel olan bu yapı içerisinde birçok şeyi bulundurmakla kalmayıp, adeta sanki bu dört duvarın içinden çıkmanıza gerek yokmuş gibi hissettiriyor. Bu yapının içerisinde kütüphane, tarla ve birbirinden güzel daha birçok şeyi barındırıyor. Bu profesyonel yapının yapımcısı ise BlueBits'dir.

Screenshot_5.png

5 - Modern Kuvars Evi

Bu yapı ise, her tarz oyun modunda yapılabilecek çok hoş ve zengin görünümlü bir yapıdır. Genel olarak kuvars bloğu ile dizayn edilmiş bu yapı daha çok ferah ve iki katlı olmasına rağmen az alan kaplayan bir yapıdır. Modern bir görünüme sahip olan bu yapının yapımcısı ve tasarlayıcısı Rizzial olmakla beraber, yapının içerisinde havuz dahi bulunmaktadır.

Ekler

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    3 MB · Görünt.: 167
  • 460202-Minecraft-shaders.jpg
    460202-Minecraft-shaders.jpg
    233,9 KB · Görünt.: 157
Son düzenleme:

Ben Memo XD

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Premium

Discord:

Ben Memo XD#9216

Elmaslar
89
Puanlar
6.570
Minecraft
xFormyall
Wow Güzel Buildlerin Olduğu Göze Hoş Görünen Bir Konu Olmuş Teşekkürler.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu beşliden en çok ikincisini beğendim. Kaleminize sağlık :P ☕

ogbeta

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
56
Puanlar
1.405
Minecraft
TahaOffi
Buildler çok güzelmiş. Şematik halinde bulabilir miyiz acaba :enteresan:

Pavavi

play.creationismine.com

Discord:

Pavavi#8344

Elmaslar
13
Puanlar
1.260
Minecraft
Pavavi
ikincisi çok güzel olmuş teşekkürler

Fawkes Network

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Belen#8966

Elmaslar
7
Puanlar
410
Yer
Fawkes
Minecraft
FawkesNetwork
2. olan build aralarında en çok hoşuma gidendi, eline sağlık

Mersoy

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

MertErsoy#1196

Elmaslar
15
Puanlar
130
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı