Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Minecraft Dünyasındaki En Büyük 5 Mini Games Sunucusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
konubaşlangıcı.jpg

Minecraft Dünyasındaki Ses Getiren Sunuculara Göz Atalım
Bu büyük gezintiye sende benimle beraber katılmak ister misin?
Bu büyük gezintinin konusu başlıktanda görmüş olduğunuz gibi Minecraft'taki en büyük gerçekten aşırı ses getiren Minecraft sunucularını incelemektir. Eğer sizde bu büyük sunucuları merak ediyorsanız bu konu tam sizlik. Bildiğiniz gibi Minecraft'ta gerçekten çok fazla ses getiren büyük sunucu var. Ancak ben bu konuda size ses getiren Minecraft sunucularını değil, büyük ses getiren 5 Minecraft sunucusunu göstereceğim. Hepiniz biliyordur bu tür Minecraft sunucularını. Eminim ki birçok sunucu sahibi de aynı benim gibi yani eski bir sunucu sahibi olan ben gibi hepimiz imrenmişizdir. Gerek online sayıları olsun, gerek mini oyunların güzellikleri olsun, gerek haritaları olsun, gerekse de VİP satışları olsun. Bu konuda bazı sunucuların detaylarına yani derinden, bazı sunucuları detaysız bir biçimde sizlere sunacağım.
Bu kadar konuşma yeter sunuculara göz atmaya başlayalım.

Hypixel

hypixelbedwarsgibi.jpg

Bu Minecraft sunucusunu hepiniz duymuşsunuzdur. Çoğunuz değil hepiniz dedim farkındaysanız. Yani o kadar büyük bir sunucu. Bu Minecraft sunucusunda bir sürü mini oyun var ama en çok oynananı Skyblock mini oyunudur. Çok büyük bir detayı unuttum sanırsam, sunucunun online sayısı anlık olarak 30000 ila 80000 arasında geziniyor. Muhteşem mimarileri ile, muhteşem oyun sistemleri ile gerçekten her zaman ön planda kalmayı başarabilen bir minecraft sunucusu olma ünvanına sahiptir. Tabii bu yerlere öyle hemen gelmediler. Hypixel ilk olarak 13 Nisan 2013 yılında Simon Collins-Laflamme ve Philippe Touchette tarafından beta sürümünde yayınlanmıştır. Tabii ki sunucu ilk açıldığında böyle ihtişamlı haritalar, mini oyunlar yoktu. İkili macera haritalarıyla başlanan bu yolda muhteşem bir şekilde gelişip bu günlere gelmiştir. Zaten hiçbir büyük sunucu için söylenemez ilk açıldığında böyle ihtişamlı haritalara sahip olmak. Yani her sunucunun harcı değildir böyle bir sunucuya sahip olmak. Tabii genelde SkyWars ve SkyBlock başta olmak üzere haritaları bir sürü büyük sunucuda kullanılmıştır. Benim bildiğim eski CraftRise, Kapanan UnioCraft vesaire. Çok uzattığımın farkındayım siz bu Minecraft sunucusunda ki mini oyunların listesini istiyorsunuz alın size liste.

1. Battle Royale
2. Hide and Seek
3. The Bridge
4. The Pit
5. Bedwars
6. Skywars
7. Build Battle Solo
8. Build Battle Teams
9. Guess The Build
10. Build Battle - Pro Mode
11. Turbo Kart Racers
12. The Walls
13. Arena Brawl
14. Paintball
15. Quakecraft
16. VampireZ
17. Murder Mystery
18. UHC Duels
19. Skywars Duels
20. Duels
21. OP Duels
22. Duel Tournament
23. Smash Heros
24. Speed UHC
25. Warlords
26. Crazy Walls
27. Cops and Crims
28. Mini Walls
29. UHC Champions
30. Blitz Survival Games
31. Mega Walls
32. Sky Clash
33. Player Housing
34. PvP Run
35. TNT Run
36. Bow Spleef
37. TNT Tag
38. TNT Wizards
39. Blocking Dead
40. Hypixel/Santa Says
41. Farm Hunt
42. Creeper Attack
43. Party Games 1, 2 and 3
44. Hole In The Wall
45. FootBall
46. Pixel Painters
47. Bounty Hunters
48. Dragon Wars
49. Ender Spleef
50. Galaxy Wars
51. Throw Out
52. Zombies

Olmak üzere toplam 52 mini oyun vardır. Unutmadan İP adresi ''hypixel.net'' olmakla beraber dünaynın en iyi sunucusudur. Unutmadan sunucu Premiumludur.

CubeCraft

z9y7QKl.jpg

Eminim ki bu ihtişamlı Minecraft sunucusunu duymuşsunuzdur. Sunucu ilk açıldığında EggWars ve SkyWars ile tanındı ve birçok YouTube'a video yükleyen Minecraft tutkununun ilk videosu bu sunucuda ya EggWars yada SkyWars olmuştur. Sunucuya girişler Premium hesap ile olmaktadır. Yani bu şu anlama geliyor, eğer Premium hesabınız yoksa bu sunucuya giriş sağlayamazsınız. Birçok sunucu SkyWars ve EggWars mini oyununu CubeCraft'tan almıştır değiştirip yayımlamışlardır. Size şöyle söyleyeyim, Dünyada en çok oynanan mini oyunun SkyBlock ve SkyWars olduğunu hepimiz biliriz. Ve bu mini oyunlardan birini bu güzel Minecraft sunucusu yapmıştır. Hypixel gibi bu sunucuda eşsiz mimarilere sahiptir. Buradan mimarlarına çok teşekkür ederim. Peki bu sunucudaki mini oyunları merak ediyor musunuz?

1. Creations
2. Introductions
3. MinerWare
4. SkyWars
5. PvP
6. Featured Games
7. Skyblock
8. Tower Defence
9. EggWars
10. Parkour

Olmak üzere toplam 10 mini oyuna sahip olup, ip adresi ''play.cubecraft.net'' olmakla beraber gerçekten kaliteli bir Minecraft sunucusudur.

Mineplex

mineplex1080p.jpg

Mojang Studios ile ortak olan ilk Minecraft sunucusu olma ünvanına sahip olan bu mükemmel sunucu hayatımıza CakeWars'ı sokmuştur. CakeWars ne derseniz, CakeWars BedWars ve EggWars ile benzer bir mini oyun türüdür. Yatağı, Yumurtayı kaplamak yerine bu mini oyun türünde Kekinizi kaplıyorsunuz. Gerçekten güzel bir mini oyun türü olmakla beraber baştada dediğim gibi üreten sunucu Mineplex'dir.

1. Arcade
2. Block Hunt
3. Brıdges
4. Cake Wars
5. Champions
6. Clans
7. Draw Thıng
8. Master Build
9. Mine Strike
10. SkyWars
11. Speed Builder
12. SSM
13. Survival Games

Olmak üzere 13 tane bazıları değişik mini oyunu vardır. İp adresi ''eu.mineplex.com'' olmakla beraber bir zamanların en çok oynanan Minecraft sunucularından biridir. Unutmadan sunucu Premiumludur.

HiveMC

hivemc.png

Şu mimarilere bak hele aşık olmamak mümkün mü? Eski popülaritesi gerçekten yüksek olan ancak şuan pek bir popülaritesi olmayan mükemmel bir sunucu. HiveMC harika mini oyunlara sahip bir Minecraft Java Edition sunucusudur. Çoğu kişi için yönetim ekibi olsun, mimarileri olsun kıskanılan bir sunucudur. Gerçekten güzel ve düzenli güncellemeler yaparak oyuna yeni yaratıcı içerikler getirip insanları eğlendirmeyi bilen bir sunucudur.

1. BedWars
2. Murder
3. Hide and Seek
4. TIMV
5. SkyWars
6. SkyGiants
7. Gravity
8. DeathRun
9. SG2
10. BatteryDash
11. Draw İt
12. Splegg
13. Sploop
14. OITC
15. The Herobrine
16. Cranked
17. Electrick Floor
18. SG: Herores
19. Restaurant Rush
20. Slaparoo
21. Music Master

Olmak üzere 21 tane bazıları değişik mini oyuna sahiptir. İP adresi ''play.hivemc.com'' olup birçok değişik mini oyuna sahiptir. Unutmadan sunucu Premiumludur.

Sonoyuncu

sonoyuncu.png

Son sunucumuz bir Türk sunucusu olmakla beraber, oyuncu sayısında Dünyadaki çoğu sunucuya fark atmaktadır. Tabii bu oyuncuların hakkını vermiyor değil. Gerek mimarileri, gerek intizamlı mini oyunları ile Dünyadaki ve Türkiye'deki birçok sunucuya fark atıyor. SonOyuncu 8 yıldır tüm Dünayaya mükemmel bir şekilde hizmet veriyor. Türkiye'nin en köklü Minecraft sunucularından'dır. Sunucunun gelişmiş bir Launcher sistemi vardır ve hilesiz bir oyun deneyimi bizlere sunuyor. İşte size mini oyunları.

1. BedWars
2. EggWars
3. SkyBlock
4. Survival
5. Creative
6. Rush
7. Build Bttle
8. Herobrine Chamber
9. Katil Kim
10. Hunger Games
11. Kit PvP

12. SG
13. Saklambaç
14. UHC Run
15. So Strike
16. The Brige
17. The Pit
18. OITC

Olmak üzere 18 tane mini oyuna sahiptir. Girişler Launcher üzerindendir.

Son düzenleme:

rambocete123

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

rambocete123#5401

Elmaslar
60
Puanlar
13.370
Minecraft
bayramazanvr
Eki Görüntüle 132846

Minecraft Dünyasındaki Büyük Ses Getiren 5 Tane Sunucuya Benle Göz atmak İstermisin
Bu büyük gezintiye sende benimle beraber katılmak ister misin?
Bu büyük gezintinin konusu başlıktanda görmüş olduğunuz gibi Minecraft'taki en büyük gerçekten aşırı ses getiren Minecraft sunucularını incelemektir. Eğer sizde bu büyük sunucuları merak ediyorsanız bu konu tam sizlik. Bildiğiniz gibi Minecraft'ta gerçekten çok fazla ses getiren büyük sunucu var. Ancak ben bu konuda size ses getiren Minecraft sunucularını değil, büyük ses getiren 5 Minecraft sunucusunu göstereceğim. Hepiniz biliyordur bu tür Minecraft sunucularını. Eminim ki birçok sunucu sahibi de aynı benim gibi yani eski bir sunucu sahibi olan ben gibi hepimiz imrenmişizdir. Gerek online sayıları olsun, gerek mini oyunların güzellikleri olsun, gerek haritaları olsun, gerekse de VİP satışları olsun. Bu konuda bazı sunucuların detaylarına yani derinden, bazı sunucuları detaysız bir biçimde sizlere sunacağım.
Bu kadar konuşma yeter sunuculara göz atmaya başlayalım.

Bu Minecraft sunucusunu hepiniz duymuşsunuzdur. Çoğunuz değil hepiniz dedim farkındaysanız. Yani o kadar büyük bir sunucu. Bu Minecraft sunucusunda bir sürü mini oyun var ama en çok oynananı Skyblock mini oyunudur. Çok büyük bir detayı unuttum sanırsam, sunucunun online sayısı anlık olarak 30000 ila 80000 arasında geziniyor. Muhteşem mimarileri ile, muhteşem oyun sistemleri ile gerçekten her zaman ön planda kalmayı başarabilen bir minecraft sunucusu olma ünvanına sahiptir. Tabii bu yerlere öyle hemen gelmediler. Hypixel ilk olarak 13 Nisan 2013 yılında Simon Collins-Laflamme ve Philippe Touchette tarafından beta sürümünde yayınlanmıştır. Tabii ki sunucu ilk açıldığında böyle ihtişamlı haritalar, mini oyunlar yoktu. İkili macera haritalarıyla başlanan bu yolda muhteşem bir şekilde gelişip bu günlere gelmiştir. Zaten hiçbir büyük sunucu için söylenemez ilk açıldığında böyle ihtişamlı haritalara sahip olmak. Yani her sunucunun harcı değildir böyle bir sunucuya sahip olmak. Tabii genelde SkyWars ve SkyBlock başta olmak üzere haritaları bir sürü büyük sunucuda kullanılmıştır. Benim bildiğim eski CraftRise, Kapanan UnioCraft vesaire. Çok uzattığımın farkındayım siz bu Minecraft sunucusunda ki mini oyunların listesini istiyorsunuz alın size liste.

1. Battle Royale
2. Hide and Seek
3. The Bridge
4. The Pit
5. Bedwars
6. Skywars
7. Build Battle Solo
8. Build Battle Teams
9. Guess The Build
10. Build Battle - Pro Mode
11. Turbo Kart Racers
12. The Walls
13. Arena Brawl
14. Paintball
15. Quakecraft
16. VampireZ
17. Murder Mystery
18. UHC Duels
19. Skywars Duels
20. Duels
21. OP Duels
22. Duel Tournament
23. Smash Heros
24. Speed UHC
25. Warlords
26. Crazy Walls
27. Cops and Crims
28. Mini Walls
29. UHC Champions
30. Blitz Survival Games
31. Mega Walls
32. Sky Clash
33. Player Housing
34. PvP Run
35. TNT Run
36. Bow Spleef
37. TNT Tag
38. TNT Wizards
39. Blocking Dead
40. Hypixel/Santa Says
41. Farm Hunt
42. Creeper Attack
43. Party Games 1, 2 and 3
44. Hole In The Wall
45. FootBall
46. Pixel Painters
47. Bounty Hunters
48. Dragon Wars
49. Ender Spleef
50. Galaxy Wars
51. Throw Out
52. Zombies

Olmak üzere toplam 52 mini oyun vardır. Unutmadan İP adresi ''hypixel.net'' olmakla beraber dünaynın en iyi sunucusudur. Unutmadan sunucu Premiumludur.

Eminim ki bu ihtişamlı Minecraft sunucusunu duymuşsunuzdur. Sunucu ilk açıldığında EggWars ve SkyWars ile tanındı ve birçok YouTube'a video yükleyen Minecraft tutkununun ilk videosu bu sunucuda ya EggWars yada SkyWars olmuştur. Sunucuya girişler Premium hesap ile olmaktadır. Yani bu şu anlama geliyor, eğer Premium hesabınız yoksa bu sunucuya giriş sağlayamazsınız. Birçok sunucu SkyWars ve EggWars mini oyununu CubeCraft'tan almıştır değiştirip yayımlamışlardır. Size şöyle söyleyeyim, Dünyada en çok oynanan mini oyunun SkyBlock ve SkyWars olduğunu hepimiz biliriz. Ve bu mini oyunlardan birini bu güzel Minecraft sunucusu yapmıştır. Hypixel gibi bu sunucuda eşsiz mimarilere sahiptir. Buradan mimarlarına çok teşekkür ederim. Peki bu sunucudaki mini oyunları merak ediyor musunuz?

1. Creations
2. Introductions
3. MinerWare
4. SkyWars
5. PvP
6. Featured Games
7. Skyblock
8. Tower Defence
9. EggWars
10. Parkour

Olmak üzere toplam 10 mini oyuna sahip olup, ip adresi ''play.cubecraft.net'' olmakla beraber gerçekten kaliteli bir Minecraft sunucusudur.

Mojang Studios ile ortak olan ilk Minecraft sunucusu olma ünvanına sahip olan bu mükemmel sunucu hayatımıza CakeWars'ı sokmuştur. CakeWars ne derseniz, CakeWars BedWars ve EggWars ile benzer bir mini oyun türüdür. Yatağı, Yumurtayı kaplamak yerine bu mini oyun türünde Kekinizi kaplıyorsunuz. Gerçekten güzel bir mini oyun türü olmakla beraber baştada dediğim gibi üreten sunucu Mineplex'dir.

1. Arcade
2. Block Hunt
3. Brıdges
4. Cake Wars
5. Champions
6. Clans
7. Draw Thıng
8. Master Build
9. Mine Strike
10. SkyWars
11. Speed Builder
12. SSM
13. Survival Games

Olmak üzere 13 tane bazıları değişik mini oyunu vardır. İp adresi ''eu.mineplex.com'' olmakla beraber bir zamanların en çok oynanan Minecraft sunucularından biridir. Unutmadan sunucu Premiumludur.

Şu mimarilere bak hele aşık olmamak mümkün mü? Eski popülaritesi gerçekten yüksek olan ancak şuan pek bir popülaritesi olmayan mükemmel bir sunucu. HiveMC harika mini oyunlara sahip bir Minecraft Java Edition sunucusudur. Çoğu kişi için yönetim ekibi olsun, mimarileri olsun kıskanılan bir sunucudur. Gerçekten güzel ve düzenli güncellemeler yaparak oyuna yeni yaratıcı içerikler getirip insanları eğlendirmeyi bilen bir sunucudur.

1. BedWars
2. Murder
3. Hide and Seek
4. TIMV
5. SkyWars
6. SkyGiants
7. Gravity
8. DeathRun
9. SG2
10. BatteryDash
11. Draw İt
12. Splegg
13. Sploop
14. OITC
15. The Herobrine
16. Cranked
17. Electrick Floor
18. SG: Herores
19. Restaurant Rush
20. Slaparoo
21. Music Master

Olmak üzere 21 tane bazıları değişik mini oyuna sahiptir. İP adresi ''play.hivemc.com'' olup birçok değişik mini oyuna sahiptir. Unutmadan sunucu Premiumludur.

Son sunucumuz bir Türk sunucusu olmakla beraber, oyuncu sayısında Dünyadaki çoğu sunucuya fark atmaktadır. Tabii bu oyuncuların hakkını vermiyor değil. Gerek mimarileri, gerek intizamlı mini oyunları ile Dünyadaki ve Türkiye'deki birçok sunucuya fark atıyor. SonOyuncu 8 yıldır tüm Dünayay mükemmel bir şekilde hizmet veriyor. Türkiye'nin en köklü Minecraft sunucularından'dır. Sunucunun gelişmiş bir Launcher sistemi vardır ve hilesiz bir oyun deneyimi bizlere sunuyor. İşte size mini oyunları.

1. BedWars
2. EggWars
3. SkyBlock
4. Survival
5. Creative
6. Rush
7. Build Bttle
8. Herobrine Chamber
9. Katil Kim
10. Hunger Games
11. Kit PvP

12. SG
13. Saklambaç
14. UHC Run
15. So Strike
16. The Brige
17. The Pit
18. OITC

Olmak üzere 18 tane mini oyuna sahiptir. Girişler Launcher üzerindendir.
Ellerinize sağlık ♥️.

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
722
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Son oyuncu ne alaka anlamadım ama ellerine sağlık :)

Sensei ''C''

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
Son düzenleme:

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Hepsi birbirinden güzel olan minigames sunucuları eline sağlık.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu beşli arasında en çok sevdiğim sunucu Hypixel sunucusu ki Mega Walls oyun türü baya bir sarıyor. Bu arada çok güzel konu hazırlamışsın :<3:

Wisarts

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

yok kanka

Elmaslar
151
Puanlar
9.325
Yer
Burdur
Minecraft
Wisart
Son oyuncu en büyük 5'e giremez. Türkiyeden hiç bir sunucu giremez. Çünkü saydığın sunucularda her dile özel seçenek var Hypixel'de profil ayarlarına girip dil değiştirebiliyorsun, Çin'de oturuyorsan tüm herşey Çince oluyor. SonOyuncuda herşey Türkçe ve yabancılardan kimse yok SonOyuncu'da. Neruxevace, JartexNetwork gibi başka sunucuları ekleyebilirdin. Bu benim yorumumdu ve bunu geçicek olursak çok harika bir konu olmuş ellerine sağlık, has yazar adammışsın iyi yazmışsın. Ellerin dert görmesin. :P

Sensei ''C''

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
Son oyuncu en büyük 5'e giremez. Türkiyeden hiç bir sunucu giremez. Çünkü saydığın sunucularda her dile özel seçenek var Hypixel'de profil ayarlarına girip dil değiştirebiliyorsun, Çin'de oturuyorsan tüm herşey Çince oluyor. SonOyuncuda herşey Türkçe ve yabancılardan kimse yok SonOyuncu'da. Neruxevace, JartexNetwork gibi başka sunucuları ekleyebilirdin. Bu benim yorumumdu ve bunu geçicek olursak çok harika bir konu olmuş ellerine sağlık, has yazar adammışsın iyi yazmışsın. Ellerin dert görmesin. :;p
Sağ ol. Bu arada JartexNetwork bedwars ve skywars full hypixel çalıntı nereden biliyorum oyuna başladığım ilk sunucuydu.

Wisarts

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

yok kanka

Elmaslar
151
Puanlar
9.325
Yer
Burdur
Minecraft
Wisart
Sağ ol. Bu arada JartexNetwork bedwars ve skywras full hypixel çalıntı nereden biliyorum oyuna başladığım ilk sunucuydu.
Tamam len tamam Jartex giremez ilk 5'e kabul ediyorum orası lag dolu ve çalıntı bir sunucu. Gel seninlen BlocksMC'de anlaşak. :D

Sensei ''C''

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
Tamam len tamam Jartex giremez ilk 5'e kabul ediyorum orası lag dolu ve çalıntı bir sunucu. Gel seninlen BlocksMC'de anlaşak. :D
Ha bak o sunucu güzel diğer konumda bahsederim ondan. Merak etme :D.

EnesAktas

Elmaslar
722
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
SonOyuncu kötü demedim sevmiyorum da demedim de daha çok ses getirmiş sunucular bulunuyor. yani :D

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Sağ ol. Bu arada JartexNetwork bedwars ve skywars full hypixel çalıntı nereden biliyorum oyuna başladığım ilk sunucuydu.
Zaten bütün sunucular kendi mini oyunlarını yapıyor ya. -_-
Birçok sunucu zaten hali hazırda Hypixel de olan oyunları kopyalıyor veya farklı varyasyonlarını kullanıyor.
2016 yılından beri hiçbir türk sunucusunda bu %100 bize aittir bütün oyunu biz yaptık diyen tek sunucu görmedim. (minigames)
Ya bir yabancı sunucunun varyasyonu yada direkt olarak kopya kullanıyorlar üzücü.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN

EnesAktas

Elmaslar
722
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı