Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Minecraft: Bedrock Edition'daki "Okula Dönüş" Etkinliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OnlyDarkness

Yay Yok, İskelet Yok
İçerik Yöneticisi
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
203
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss
konu2.jpg

Minecraft Bedrock Edition'daki "Okula Dönüş" Haritası
Merhabalar, bu gün sizlere Minecraft Bedrock Edition'a eklenen "Okula Dönüş" haritasından bahsedeceğim. Öyleyse ne uzatıyorum değil mi? iyi okumalar iyi günler. Eminim ki bir çok insan son bahar mevsimini çok seviyor ve gelmesini bekliyordur.
Sıcak bir çay ya da kahve eşliğinde kitaplar okumak, televizyon izlemek ya da telefon ile ilgilenmek ne fark eder o hissin verdiği zevk bir başkadır. Okulun başlamasıyla beraber arkadaşlarımız ile tekrardan buluşmak bir başkadır. Dışarıda veya sosyal hayatta yapabilecek çok şey olduğu gibi bilgisayar başında zaman geçirerek te bir son bahar sezonu geçirebiliriz.

Minecraft ekibi de bu sezon başlangıcında bize bir hediye olarak bu haritayı 31 Ağustos tarihinden itibaren ücretsiz kılmış. Ücretsiz eğitim içeriğinin biri olan CubeCraft Games tarafından hazırlanan Plants haritası da bu hediyeye dahil. Bu harita sayesinde bizi sadece güzel bir bahçe karşılamayacak ayrıca kendi bitkilerimizi nasıl yetiştireceğimizi ve bu bitkilerin arkalarında ki bilimi anlatacak olan bir bahçivan arkadaşımız da bizi bekliyor. Bu harita 14'ten fazla özel bitki, ağaç, özel animasyonlar, diyaloglar, zorluklar ve testler bulunduruyor. Bu haritayı indirmek isteyenler için 31 Ağustos itibari ile ücretsiz bir şekilde market bölümünden elde edilebileceğini söylemeyi de unutmayalım. Bu haritayı veya diğer ücretsiz haritaları indirmek için Minecraft.net/marketplace adresine göz atmanız yeterli. İyi forumlar iyi bir son bahar sezonu geçirmeniz dileği ile kendinize çok çok iyi bakın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı