• Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Topluluk Çalışmaları bölümündeki, çalışmaların gönderilmesi için gereken oy şartları kaldırılmıştır. Bunun yerine artık çalışmalar inceleme kurulumuz tarafından seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için hemen buraya tıklayın!
  • Merhaba Ziyaretçi, Sunucu Ödülleri güncellemesi artık aktif! Detaylı bilgi için buraya tıkla!
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Yardım Minecraft AnimatedMenu Plugin Oyunda-Hazırlanıyor-Bekleniyor YARDIM

bertek41

The Developer of FDT
Onaylı Satıcı
29 Ağustos 2016
1.112
450
2.065
YasinSubasi

O kısımlar için büyük ihtimal eklentinin desteklemesi gerekiyor ya da API imkanı sunulmuşsa kendin eklenti yapıp çekebilirsin.

IrfanDmn

İyilik cezasız kalmaz
Onaylı Satıcı
1 Mayıs 2016
2.210
3.300
6.290
IrfanDmn
IrfanDmn#1966
live:alecool919
IrfanDmn

böyle bir şey yok, yani evet online gösterirsin ama sunucu yeniden başlatılıyor, oyun başlıyor zor :D Bir yerde mi gördün?
En fazla sunucu açık ya da kapalı prefixi alır o da şöyle
Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.
Şu bölümde %animatedmenu_status_<id>%

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada hangi minigames bu araştıralım istersen biz de biraz

MoonQS

Nether Kaşifi
13 Ekim 2016
1.156
746
1.790
MoonQS

Evet bu mümkün ve çok basit. Motd ile yapılıyor. Eğer pluginin motd destekliyorsa örnegin başlarken motdu oto. olarak Başliyor yapar. Seninde tek yapman gereken animatedmenuden sunucu motdunu göstermen.
NOT Her minigame ayrı sunucuysa çalışı.

Elmaslar: IrfanDmn

MrskeletCraft

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Premium

Merhaba dostum bu dediğini pluginin desteklemesi gerekiyor.
Yani bunu plugin yapıyor sen değil.
Eğer skywars sunucu varsa sana bir pl verebilirim bu dediğim pl deyil bekleniyor - başlıyor arena nın hazırlanışını bile yüzdelik olarak gösteriyor ve kit kafes efekt vb. Herşeye destekliyor herneyse örnek olarak söyledim.

Birde şu var. Eğer sunucundaki arenaları sw olarak ayırdıysanda bunu yapabilirsin.
Oda şöyle oluyor. Sw motd unu bir skript le yapıyor ve sunucundaki kişi sayısına göre skript le bu yazıyı değiştiriyor. Animated menü Server motd u destekliyorum bilmem ama böyle yapılıyor.

3. Olarak 2 adet plugin bulunmakta bu pluginlerlede yapıyorlar
1.PL : Server selector plus
2.PL : Minigames Server selectör

İşine yaradıysa söylersen sevinirim