Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber Minecraft 15w41b Snapshot İncelemesi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

_Spiderus_

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
140
Puanlar
0
Yer
Basketbol Sahası
Selam gençlik,
Hazır 1.9'a hazırlanmışken size bir inceleme yapayım dedim :D

Konuyu okumaya üşenenlere video :

Az sabredin çekip uploadlıyacağım :D

Konu:

Artık oyunda yeni oklarımız var!
Örneğin regenaration oku!
Kuzeninizle multiplayer oynadığınızı var sayın.Ve birinize regeneration potu lazım.Birinizde regeneration oku varsa diğerinize atarak ona regeneration potu basmış gibi olursunuz (bence patlayıcı iksir daha mantıklı ._. )

Artık endin yeni temesı ile oyuna yeni bir canavar eklendi!
SHULKER!
Bu canavarı kutuya benzetiyorum şahsen ._. Kafasını dışarı çıkardığında ona vurursanız canı gidecektir.Sizden kaçmak için başka bir yere ışınlanabilir. (Barışçıldada doğuyor)
Üstelik size ok atıyor.Ve o ok size yerçekimi etkisi veriyor.(uçuyorum lan ) :D

KANATLAR! (Yada paraşütmü ne ? )
Paraşüt olarak kullanabiliyorsunuz.AMa yere dik inmeniz gerek aksi takdirde dik inince Tahtalı Köyü boylarsınız!
Üstelik craft edilemiyor :( Sadece Dungeonlardaki chestlerde çıkma şansı var.Ama Kalkanın yeni biri tem yeri olduğundan bunada gelmeli.Çünkü bu chestplace yerine geçiyor.Ve armorla bunu aynı anda giyemiyorsunuz.

Kürekli Tekne?
Minecraft pocket editiondaki gibi bir tekne !
A ve D tuşları ile kürek çekiyorsunuz.İki tuşa aynı anda basınca ile gidiyor.Geriye gitmek için ters dönmeniz gerek :(

İki EL!
Kalkan ile blok yapabiliyorsunuz.Ama sanırım kalkan yokken kılıç eski halini kullanıyor.ÜStelik birsüre vurduktan sonra elmas kılıç normal kılıç gibi vuruyor.Birsüre beklemeniz gerek ._.
(bence çok saçma bir yenilik)

Hayvanların içine giremiyoruz.
Eskiden hayvanları itmek zordu ama artık daha kolay :C​
Eklemeye üşendiğim birkaç şey var.Tamamını sanırım açıklamadım.Videoyu bekleyin hepsini orada yayınlayacağım :D

P

Pyme

Ziyaretçi
Tanıtım on numara , Snapshot incelemesi insanı heyecanlandırıyor. Kalkan olayını sevdim. Entitiylere 3d texture pack yapabilme olayı gelse süper olacak.

YaramazLimon

FORUMU BIRAKTI (GERI DONECEK)
Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
Tanıtım on numara , Snapshot incelemesi insanı heyecanlandırıyor. Kalkan olayını sevdim. Entitiylere 3d texture pack yapabilme olayı gelse süper olacak.
1.9 bence çok kötü çümkü pvp nin içine ettiler yoksa ki güzel kalkan veya 2 el olayı ama artık vurmak için beklemeliyiz her silahın kendine özel bir Hızı var onun dışında her şey güzel yapay zeka geliştirildi falan filan artık buna hayvanlarda dahil tüm oyundaki moblar çok daha zeki

Rayandu

The Man
Elmaslar
80
Puanlar
0
Yer
Brooklyn, Suplex City
1.9 bence çok kötü çümkü pvp nin içine ettiler yoksa ki güzel kalkan veya 2 el olayı ama artık vurmak için beklemeliyiz her silahın kendine özel bir Hızı var onun dışında her şey güzel yapay zeka geliştirildi falan filan artık buna hayvanlarda dahil tüm oyundaki moblar çok daha zeki
Bardağın dolu tarafına bakarsak artık 500 - 600 TL Mouse a verip oyunda üstünlük kuranlar artık kuramayacak. 1.9 çıktığı an profesyonel ve amatör arasındaki fark "0" a inecek.

Minecrafttaki bir PVP ağaçsa bu ağacın gövdesi "spam click ve strafe", dalları ise taktiklerdir. Kitabımı dikkatlice okursanız eğer bütün taktiklerin kökünün spam click ve strafeye bağlı olduğunu anlayabilirsiniz. Mojang bu ağacın gövdesini değiştirecek. Ortada strafe ve spam click diye hiçbir şey kalmadı artık. Artık ağacın gövdesi "strateji" olacak ve insanlar bu ağacın dallarını yani taktiklerini "strateji" üzerine oluşturacak. Benim kitabımda yazan hiçbir şey kullanılamayacak. Çünkü Mojang PVP yi kökünden değiştirdi.

Benim fikrimi soracak olursan, bu olay karşısında mutlu oldum diyebilirim. Çünkü ben oyuna 1.4 de başladım ve sürekli tekrarlayan PVP sisteminden sıkıldım. Bu update çok güzel bir değişiklik olacak tüm oyuncular için.

Merak etmeyin. 1.9 PVP sini yabancılardan önce siz öğreneceksiniz. Burada Rayandu varken hiçbir problem olmayacak PVP'de :) Size söz veriyorum. Elbette yeni bir kitap daha yazacağım :) Ve bu kitap öncekinden tecrübeli olduğum için çok daha güzel olacak <3

Bulletproof Metalhead

Psychosocial.
Elmaslar
126
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Oha kanat. Kilosu kaç lira?

ByTheEfsane

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
16
Puanlar
13.270
Çok güzel konu,çok kötü versiyon.Snapshot'ı oynarken bile kendime "Neye döndü bu oyun!" dedim.Hele kürekli tekne beni deli ediyor.Evet belki görünümü güzel ama kullanımı malesef görünüşü kadar güzel değil.Kanatlarada baktım ama yine güzel bir şey değil.Tek sevdiğim şey Yeni Son oldu.

bluestorm02

Elmaslar
8
Puanlar
0
Fazla bir şey yok snapshot'un genel hatlarını tanıtmışın ayrıntıları var daha bunun.

YaramazLimon

Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
Bardağın dolu tarafına bakarsak artık 500 - 600 TL Mouse a verip oyunda üstünlük kuranlar artık kuramayacak. 1.9 çıktığı an profesyonel ve amatör arasındaki fark "0" a inecek.

Minecrafttaki bir PVP ağaçsa bu ağacın gövdesi "spam click ve strafe", dalları ise taktiklerdir. Kitabımı dikkatlice okursanız eğer bütün taktiklerin kökünün spam click ve strafeye bağlı olduğunu anlayabilirsiniz. Mojang bu ağacın gövdesini değiştirecek. Ortada strafe ve spam click diye hiçbir şey kalmadı artık. Artık ağacın gövdesi "strateji" olacak ve insanlar bu ağacın dallarını yani taktiklerini "strateji" üzerine oluşturacak. Benim kitabımda yazan hiçbir şey kullanılamayacak. Çünkü Mojang PVP yi kökünden değiştirdi.

Benim fikrimi soracak olursan, bu olay karşısında mutlu oldum diyebilirim. Çünkü ben oyuna 1.4 de başladım ve sürekli tekrarlayan PVP sisteminden sıkıldım. Bu update çok güzel bir değişiklik olacak tüm oyuncular için.

Merak etmeyin. 1.9 PVP sini yabancılardan önce siz öğreneceksiniz. Burada Rayandu varken hiçbir problem olmayacak PVP'de :) Size söz veriyorum. Elbette yeni bir kitap daha yazacağım :) Ve bu kitap öncekinden tecrübeli olduğum için çok daha güzel olacak <3
(aslında bende fakirim) Siz fakirler anlamazsınız işte fakirsiniz siz ahahahahah (zengin totoş gülüşü) fakir fakir fakir eğğğğ :D (Totoş bir zengin takliti)

bluestorm02

Elmaslar
8
Puanlar
0
Niye beğenmedim veriyorsunki ben tanıtıma kötü demedim sadece genelleme olarak almış snapshotu.

YaramazLimon

Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
Niye beğenmedim veriyorsunki ben tanıtıma kötü demedim sadece genelleme olarak almış snapshotu.
Pardon ben begandım verecektim :D[DOUBLEPOST=1444569129,1444569076][/DOUBLEPOST]

Ve bunu dediğin için şuan sana CS:GO da 360 no scope hs atasım var :( gel vuracam kafana gel !!!

Abdullah2323

Elmaslar
157
Puanlar
0
Yer
Benzin İstasyonu
Güzel bi inceleme olmuş eline sağlık ...
1.9 çıkmak üzere ama bizim sunucuların çoğu 1.7 takılıyor bunun sebepleri arasında ne var merak ediyorum çünkü bu hafta 1.8 bi sunucu açacağız ve olacakları çok merak ediyorum.

bluestorm02

Elmaslar
8
Puanlar
0
Güzel bi inceleme olmuş eline sağlık ...
1.9 çıkmak üzere ama bizim sunucuların çoğu 1.7 takılıyor bunun sebepleri arasında ne var merak ediyorum çünkü bu hafta 1.8 bi sunucu açacağız ve olacakları çok merak ediyorum.
Bizimkiler yeniliğe açık değiller ve 1.8'e geçmemek için sebepler arıyolar neymiş fps düşürüyomuş olta daha büyümüş falan filan.

_Spiderus_

Elmaslar
140
Puanlar
0
Yer
Basketbol Sahası

Anjo_TR

Discord:

Yusufxero#7756

Elmaslar
20
Puanlar
0
Konu biçimin çok iyi ve anlaşılır bir şekilde olmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı