Sol Reklam

Minecraft 1.8 - 1.8.9 BİTİYOR MU ?

nommeh

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

nommeh#0001

Elmaslar
62
Puanlar
4.170
Yer
Coldnetwork
Minecraft
_nommeh
1.8 Sunucuları artık piyasa da çok nadir olmaya başladı bunun hakkında ne hissediyorsunuz ? Sizce 1.8'deki PVP oyuncuları üst sürüme ayak uydurabilirmi, alışabilirlermi yıllardır 1.8 sunucu işi yapiyorum sizce son 1 yılda TR minecraft sunucu gidişatı nasıl olur.

Daha fazla özellik var vb. gibi klişe laflara girmezseniz sevinirim PVP hakkında konuşuyorum.

1682503773706.png

Der XannY

Kendine Developer

Discord:

Xanny#3333

Elmaslar
14
Puanlar
13.295
Yer
Stockholm Sweden
Minecraft
Lacivert
Pvp mekaniklerini artık hatırlamıyorum eskideki ama bir çok plugin var eski pvp mekaniklerini üst sürümlere geçiren ve gayet başarılı çalışan. (çevremdekilerin söyledikleri)

efehann0

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Efehan#0001

Elmaslar
7
Puanlar
920
Yer
*
Minecraft
efehann0
bitmiyor hocam kaldıgımı yerden devam.!

MrTurtle

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

beggiii / eren873

Elmaslar
5
Puanlar
3.770
vuruyorsun itiliyor, vuruyor itiliyorsun tarzı bir savaş mekaniği olan oyunun oyuncularının pek de üst sürümlere geçmekte zorluk çekeceğini sanmıyorum.

nommeh

Discord:

nommeh#0001

Elmaslar
62
Puanlar
4.170
Yer
Coldnetwork
Minecraft
_nommeh
Pvp mekaniklerini artık hatırlamıyorum eskideki ama bir çok plugin var eski pvp mekaniklerini üst sürümlere geçiren ve gayet başarılı çalışan. (çevremdekilerin söyledikleri)
hayır yok öyle bişey

enderyılmaz

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

Ender#2000

Elmaslar
361
Puanlar
6.035
Yer
Adana
Minecraft
RuhunGenciVEVO
Facebook
Enderhrrrrrr
Twitter
Enderhrrrrrr
git koltnetvörkü yönet ezik ucube

xdredd

Minecraft Mapper

Discord:

xdredd. / a7a

Elmaslar
257
Puanlar
3.255
Minecraft
atakamisama
1.8 Sunucuları artık piyasa da çok nadir olmaya başladı bunun hakkında ne hissediyorsunuz ? Sizce 1.8'deki PVP oyuncuları üst sürüme ayak uydurabilirmi, alışabilirlermi yıllardır 1.8 sunucu işi yapiyorum sizce son 1 yılda TR minecraft sunucu gidişatı nasıl olur.

Daha fazla özellik var vb. gibi klişe laflara girmezseniz sevinirim PVP hakkında konuşuyorum.

Eki Görüntüle 221881
Öncelikle merhaba,
Zamanında MC-SG'de pvp işine başladım. Harikulade bir keyfi vardı o vakitlerde. Daha sonrasında MC-SG kapandıktan sonra çoğu pvpcinin yaptığı gibi badlion.eu ya geçtim. Badlion.eu'da mc-sg den aldığım zevkin kat be katını alıyordum çünkü gerçekten harikulade bir dinamik yapıya sahiplerdi. Lakin Badlion.eu'da kapanınca yalnızca bu sunucuların çakmaları türemeye başladı, isim kullanalım da biraz para katlayalım kafasında. Türk Badlion bile açılmaya çalışıldı..

Demek istediğim şu ki bana göre Badlion'da kapandıktan sonra pvp bitti. Üzgünüm aynı fikirde olmayacak bir çok insan olacaktır fakat günümüz 'Türk' sunucusu altında büyüklüğünü yarıştıran 2 sunucuda oynadığınız şeyler pvp değil. Pvp böyle bir şey değildi başlı başına. Badlion kapandıktan sonra ben de biraz ayakta durmaya çalıştım fakat maalesef o kapılar kapandı. Daha sonrasında farklı şeylere ilgi duymaya başladım, Mimarlık gibi. Çoğu pvp oyuncusu yeni sürümlere ayak uyduramaz bana göre çünkü alışıldık dışı bir pvp mekaniği var üst sürümlerde.

Kısaca cevap vermem gerekirse eğer evet bitiyor.

nommeh

Discord:

nommeh#0001

Elmaslar
62
Puanlar
4.170
Yer
Coldnetwork
Minecraft
_nommeh
Öncelikle merhaba,
Zamanında MC-SG'de pvp işine başladım. Harikulade bir keyfi vardı o vakitlerde. Daha sonrasında MC-SG kapandıktan sonra çoğu pvpcinin yaptığı gibi badlion.eu ya geçtim. Badlion.eu'da mc-sg den aldığım zevkin kat be katını alıyordum çünkü gerçekten harikulade bir dinamik yapıya sahiplerdi. Lakin Badlion.eu'da kapanınca yalnızca bu sunucuların çakmaları türemeye başladı, isim kullanalım da biraz para katlayalım kafasında. Türk Badlion bile açılmaya çalışıldı..

Demek istediğim şu ki bana göre Badlion'da kapandıktan sonra pvp bitti. Üzgünüm aynı fikirde olmayacak bir çok insan olacaktır fakat günümüz 'Türk' sunucusu altında büyüklüğünü yarıştıran 2 sunucuda oynadığınız şeyler pvp değil. Pvp böyle bir şey değildi başlı başına. Badlion kapandıktan sonra ben de biraz ayakta durmaya çalıştım fakat maalesef o kapılar kapandı. Daha sonrasında farklı şeylere ilgi duymaya başladım, Mimarlık gibi. Çoğu pvp oyuncusu yeni sürümlere ayak uyduramaz bana göre çünkü alışıldık dışı bir pvp mekaniği var üst sürümlerde.

Kısaca cevap vermem gerekirse eğer evet bitiyor.
Minecraft da kariyetimiz senle aynı badlionun kapatılma sebebi de bi hayli komik :D

xdredd

Minecraft Mapper

Discord:

xdredd. / a7a

Elmaslar
257
Puanlar
3.255
Minecraft
atakamisama

Yasinto5709

Hey Dostum! Barış Getirmeye Geldik.
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

yasindev

Elmaslar
128
Puanlar
4.580
Yer
Minecraft
Minecraft
Yasinto5709
evet bitiyor :(

Elasria

Minecraft Level Designer
Forum Tasarımcısı
Gloria

Discord:

Elasria

Elmaslar
144
Puanlar
1.555
Minecraft
Elasria

MuhammedAtasci

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Atasci

Elmaslar
86
Puanlar
1.270
Yer
Elazığ
Minecraft
Atasci
Bitmiyor, Aynı şeyleri daha 1.9 çıktığında da söylüyorlardı 1.20 gelicek hayla söylüyorlar. Dünya'nın En büyük sunucuları hâlâ 1.8 ve en fazla oyuncu kitlesine sahip olan sürümde 1.8, Bu böyle olduğu sürece değil 1.20, 1.50 de gelse 1.8 oynanmaya devam edilicek.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı