Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım minecraft 1.14.3 forge kurarken hata veriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Redje

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
Redje
loglara nerden ulaşabilirim?
Hata loguna forge installer jar nerdeyse oradan ulaşabilirsin örneğin forge installer ı indirilenler klasöründeyken çalıştırdıysan hatayı kapattığında indirilenler içinde txt dosyası oluşur

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Forge 1.14.3 sürümü ile uyuşmuyor olabilir. Veya forgeyi başka sürümde kurmayı deneyin.

Omer_Cercil

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
Forge 1.14.3 sürümü ile uyuşmuyor olabilir. Veya forgeyi başka sürümde kurmayı deneyin.
ben normalde vanilla olarak devam edecekdim ama farm kurarken blok ihtiyacını kolay karşılamak için vein miner kuracakdım yani mc nin en yeni sürümünü kullanmak istiyorum ama başka bir çözüm yoksa dediğinizi uygulayacağım

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
ben normalde vanilla olarak devam edecekdim ama farm kurarken blok ihtiyacını kolay karşılamak için vein miner kuracakdım yani mc nin en yeni sürümünü kullanmak istiyorum ama başka bir çözüm yoksa dediğinizi uygulayacağım
Sanırım 1.14.2 ile 1.14.3 arasında çok fark yok 1.14.2 de deneyebilirsiniz.

Omer_Cercil

Elmaslar
1
Puanlar
0
malesef onuda denedim 1.13.2 forge kurdum ama olmadı başka bir öneriniz var mı?

Omer_Cercil

Elmaslar
1
Puanlar
0
Sanırım 1.14.2 ile 1.14.3 arasında çok fark yok 1.14.2 de deneyebilirsiniz.
onuda denedim ama ondada aynı sorun belkide forge kurulumu sorunludur ben 1.7.10 kurmayı deneyeceğim (oynamak için deyil kontrol için)?
1.7.10 u denedim ve açıldı ama 1.14.3 (yada 1.14.2)ile arasında dağlar kadar fark var sizde 1.14.3(2)forge yüklüyse bana rar içinde atabilirmisiniz()veya sizde yoksa başka olan biriside olur

Son düzenleme:

Omer_Cercil

Elmaslar
1
Puanlar
0
Hata loguna forge installer jar nerdeyse oradan ulaşabilirsin örneğin forge installer ı indirilenler klasöründeyken çalıştırdıysan hatayı kapattığında indirilenler içinde txt dosyası oluşur
biraz geç gördüm ama olsun

Ekler

• installer.rar
    1,9 KB · Görünt.: 132

Omer_Cercil

Elmaslar
1
Puanlar
0

Ekler

• installer.rar
    1,9 KB · Görünt.: 134

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
geç oldu ama umarım sorun olmaz

2 yöntem sunacağım sana

1.si Java'nı güncelle
2.si eğer AntiVirüs programı kullanıyorsan kapat

Aynı sorunu yaşayan tek kişi değilsin bu sürümle alakalı bir problem var birçok kişide benzer hatayı gösteriyor Almanca Rusça İngilizce kaynaklara baktım çözüm olarak kimse bişe sunamamış sil geri yükle veya başka bir sürüm yükle tarzı cevaplar verilmiş sen bunları bi dene hala olmuyorsa yapıcak birşey gözükmüyor.

Omer_Cercil

Elmaslar
1
Puanlar
0

2 yöntem sunacağım sana

1.si Java'nı güncelle
2.si eğer AntiVirüs programı kullanıyorsan kapat

Aynı sorunu yaşayan tek kişi değilsin bu sürümle alakalı bir problem var birçok kişide benzer hatayı gösteriyor Almanca Rusça İngilizce kaynaklara baktım çözüm olarak kimse bişe sunamamış sil geri yükle veya başka bir sürüm yükle tarzı cevaplar verilmiş sen bunları bi dene hala olmuyorsa yapıcak birşey gözükmüyor.
malesef her ikisinide denedim java zaten güncel anti virüsüde kapattım ama olmuyor neyse ben biraz daha beklicem belki kuran birisi oyunun dosyalarından atar sonra konuyu kapatırım o zaman

gmngms55

Discord:

egemen#6865

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
PrinceOfUganda
malesef her ikisinide denedim java zaten güncel anti virüsüde kapattım ama olmuyor neyse ben biraz daha beklicem belki kuran birisi oyunun dosyalarından atar sonra konuyu kapatırım o zaman

ilk olarak jvm arguments kısmına bunları eklemeyi dene ( değiştirme ekle) -Dfml.ignorePatchDiscrepancies=true -Dfml.ignoreInvalidMinecraftCertificates=true -Duser.language=en -Duser.country=US

bu da olmaz ise vpn açarak girmeyi dene

efecan453

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
aynı sorun bende de var hepsini denedim olmuyo

Vornland

.
Elmaslar
95
Puanlar
4.530
1.14.4 kurmayı dene ben geçenlerde kurmuştum bir sıkıntı çıkmamıştı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı