Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber MINECRAFT 1.12 YAYIN ÖNCESI 1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
YDoD4k.png

V0j0EB.png

X0Z00D.png

MINECRAFT 1.12 YAYIN ÖNCESI 1
1.12'ye bir adım daha yaklaşın!

Önceden piyasaya sürülecek gibi geldiğimiz için 1.12'ye çok yakınız ! Önümüzdeki hafta en az bir başka ön gösterim bekliyoruz, ancak her şey iyi giderse ve kritik bir hata bulamazsa, tam sürüm oldukça yakın!

V0j0EB.png

1.12 Ön Sürüm 1'deki Değişiklikler
  • Yeni gelişmeler eklendi: "Öfkeli bir kokteyl", "Postmortal", "Alt Uzay Kabarcıkları", "Huzursuz İttifak"
  • İlerleme ağaçları şimdi kullanıcı arayüzünde ortalanmış durumda.
  • Teknik: Tarif kitini optimize
  • Teknik: Gelişmelerdeki öğeler ve öğeler ek bir "nbt" alanına sahiptir (komutlarda olduğu gibi nbt dizesi)
  • Teknik: Gelişmelerdeki varlıkların ekstra "etkileri" ve "konum" alanları var
  • Teknik: Yeni "effects_changed", "used_totem", "nether_travel" ilerleme tetikleyicileri eklendi
  • Teknik: Geliştirme ödüllerinden "komutlar" çıkarıldı
  • Teknik: "arbitrary_player_tick" ilerleme tetikleyicisi kaldırıldı
  • Teknik: İlerleme ödüllerine "işlev" eklendi
  • Teknik: Yeni "işlev" sistemi, düz metin dosyaları world/data/functions/namespace/file.txt
  • Teknik: İşlevler, komut başına bir satır, // açıklama (veya [HASHTAG]#comment[/HASHTAG]) desteği olan komutların bir listesidir
  • Teknik: Yeni "/ function namespace: file" komutu eklendi
  • Teknik: Yeni gamerule "gameLoopFunction" eklendi, bu fonksiyon bir tick başına bir kez uygulanacak bir işlev
  • Teknik: İlerleme ekranı bilgisi için "gizli" alanı eklendi, varsayılan olarak false olur.
  • Sabit hata MC-50166 - Oyun, çalışmaya rağmen bir döşeme varlığı tarafından işgal edilmiş bir alana hava yerleştirmek için / setblock kullanırken "Blok yerleştirilemiyor" mesajını verdi
  • Sabit hata MC-95367 - Minecart'da tamed köpek, kedi veya papağan bir oyuncuya teleports (görsel olarak değil)
  • Sabit hata MC-96555 - Kurt, ocelots ve papağanlar yolun, lavın, ateşin de dahil olduğu sahibi olmayan küp blokların tamamında teleport edebilir ...
  • Sabit hata MC-100468 - Köpekler, kediler ve papağanlar teknede olmasına rağmen oyuncuya teleport yapıyor (ancak görsel olarak değil)
  • MC-111699 Sabit hata - yığınlı öğeleri yeniden adlandıramıyor
  • Sabit hata MC-111744 - Anvil, yeniden adlandırırken yalnızca 1 öğe çıktı.
  • Sabit hata MC-113380 - Beton tozu suyu değiştirirken betona dönüşmez
  • Sabit hata MC-113434 - beyaz yün koyun rengi açık gri
  • Sabit hata MC-114235 - Beton toz dokusu rastgele döndürülmüyor
  • Sabit hata MC-114534 - Işın demeti olması gerekenden daha koyu
  • Sabit hata MC-115070 - 16: 9'luk olmayan örneklerde masa kullanıcı arayüzü hazırlama sorunu
  • Sabit hata MC-115206 - Papağanlar , 30 blok ötedeki yarıkları yere bakarak izliyor
  • Sabit hata MC-115460 - Sarı boya için reçete gelişmeleri, kilidi açma koşullarını tersine çevirdi
  • Sabit hata MC-115813 - Eski (boyanmamış) yataklar görünmez
  • Sabit hata MC-116024 - 17w15a öncesi yataklar dünyada kırmızı, göğüslerde beyaz renkte olur
  • Sabit hata MC-116459 - Arkasında sağlam bir blok bulunan bir yatağa girerken papağan boğuluyor
  • MC-116760 Sabit hata - @ seçici, çok oyunculuda / tarifi komutu ile çalışmıyor
  • Sabit hata MC-116945 - Bilgi kitabı, beklenmedik ilerleme davranışına neden olan envanterden çıkarmadan önce reçete verir
  • Sabit hata MC-116957 - / yeniden yük sonra hızlı bir şekilde çalıştırıldığında ilerleme iptal edilmez
  • Sabit hata MC-116963 - Değişen boyut, günlükteki hata ayıklama mesajını yazdırıyor
  • Sabit hata MC-116964 - Papağanlar bazen yol bulma yerine çevreler.
  • Sabit hata MC-117001 - Herhangi bir aracı kırarken ciddi özveri zorluğu çekildi
  • Sabit hata MC-117007 - milk_bucket gelişmelerin consume_item tetikleyemez
  • Sabit hata MC-117008 - Trapez altı altlıklar onları engelliyor
  • Sabit hata MC-117015 - Cam bölmeler ve demir çubuklar artık cama bağlanmıyor
  • Sabit hata MC-117019 - Bir blok güncellemesi alır almaz , tripwire kancaları merdivenlerin sırtlarından ve yanlarından kopar
  • Sabit hata MC-117036 - 17w18b El kitabı aksaklık
  • Sabit hata MC-117063 - Engellerde kar tabakaları
  • Sabit hata MC-117069 - Tutun tıklandığında Reçete Kitabı'nda Kapı trapdoor tarifi gösterir
  • Sabit hata MC-117118 - Tutucu kapı üzerine yerleştirilen düğmeler / düğmeler basılırsa düşer
  • Sabit hata MC-117160 - Papağanlar görünmez çete üyelerini takip ediyor ve izliyor
  • Sabit hata MC-117161 - Papağanlar sessiz mobları taklit eder
  • Sabit hata MC-117167 - Yalnızca "null" içeren ilerleme verileri için hata mesajı gelişmeler "başarılar"
  • Bazı yeni hatalar eklendi!

V0j0QR.png

nR4Rba.png

V0j0EB.png

Minecraft'da bulabileceğiniz tüm hataları bugs.mojang.com'a bildirin . Kimse Bildirmezse Hatalar Çözülmez.

Oyuna girmek için başlatıcınızı açın ve "başlatma seçenekleri" sekmesine gidin. " Snapshot etkinleştir " diyerek kutuyu işaretleyin ve kaydedin. Anlık görüntü ile normal sürümü arasında geçiş yapmak için "Oynat" düğmesinin yanında yeni bir açılır menü ekleyin. Önce dünyayı yedekleyin veya oyunu farklı bir klasörde çalıştırın ("Lansman Seçenekleri" sayfasında).

Anlık görüntüler dünyayı bozabilir, lütfen ana dünyalarınızdan farklı bir klasörde yedekleyin ve / veya çalıştırın.

V0j0EB.png

SNAPSHOT İNDİR

İNDİR

V0j0EB.png

HATA BİLDİR

HATA BİLDİR

V0j0EB.png

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
Kuşmu Onlar ?

V0j0QR.png

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Tabi :) Elime ekmek aldım baktım üstüme hepsi başıma toplanmış zor kaçtım :)

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
Tabi :) Elime ekmek aldım baktım üstüme hepsi başıma toplanmış zor kaçtım :)
Ekmeğemi geliyolar D:
What the Hell
ekmek değerlendi :)
bide şu yemek craft işine el atsınlar ya
ekmek fırından çıkar hocam
craftingden ekmek çıkarıyoz :) maşallah vallaha

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Ekmeğemi geliyolar D:
What the Hell
ekmek değerlendi :)
bide şu yemek craft işine el atsınlar ya
ekmek fırından çıkar hocam
craftingden ekmek çıkarıyoz :) maşallah vallaha
O işlere girme çıkamazsın onlarda çıkamadılar 1.12 şimdiye gelmesi gerekirdi ama hep kritik hata vesaire oluyor böyle giderse 1-2 aya gelecek 1.12

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
O işlere girme çıkamazsın onlarda çıkamadılar 1.12 şimdiye gelmesi gerekirdi ama hep kritik hata vesaire oluyor böyle giderse 1-2 aya gelecek 1.12
:) vallahi en sevindiğim güncelleme Elytra olmuştu zamanında

(1.9 da geldi dime o ?)
ben 1.7 den çıkmıyodum :D
yeni tanıştım elytrayla :)
çünkü minecraft sunucuları 1.7 de kalmaya and içmiş resmen yeni yeni geçiyorlar güncel sürüme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı