Sol Reklam

Minecraft - 1.12.2 Sürümünde Kullanabilecek 5 Mod

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
maxresdefault.jpg

1.12.2 Sürümünde Kullanabilecek 5 Mod
Çok tuhaf bir dünyaya ışınlanacağız! Hazırlan dostum!
Minecraftı birazcık oynayınca sıkılırız. Bu sadece Minecraft için değil. Tüm oyun dünyasında her oyun bir süre sonra sıkar. O yüzden oyun severlerin yapmış olduğu modlar bulunur. Bu modlar, oyuna başka bir zevk ve gelişmiş bir dünya sağlar. Bu konuda 1.12.2 sürümünde çok fazla Modlu Survival seven kişilere özel kullanabilecek 5 adet mod tanıtacağım. Konu sonunda görüşmek üzere.

Mod Nedir?
Modlar, oyunu oynayan kullanıcıların kendine özgün tasarladığı, oyuna bambaşka bir renk katan oyun türüdür. İnsanların severek oynadığı bu oyun türü, sizi de mutlu edebilir. Bu modları oyun oynarken arkadaşınız ile Survival oynayabilirsiniz.

bAQVdkb.png

Tinkers Construct Modu - Yeni Aletler
Tinkers Construct Mod, oyuncuların oyunda kullanabildiği özel silahlar ve aletler üretmesini ve üretmesini sağlayan Minecraft için harika bir yardımcı modudur. Ayrıca, veritabanına ekleyebileceğiniz çok sayıda yeni tipte el aleti ve silahı da ekleyebileceğiniz çok sayıda donanım ekler.

Her elmas ekipman parçasını hazırladığınızda Minecraft sıkıcı hale geliyor. Tinkers Construct Mod yapabileceğiniz daha fazla şey ekleyerek oyunu daha iyi hale getirir. Daha güçlü ve hasta görünümlü araçlar ve silahlar yapın. Bu mod, oyunun 1.12.2 sürümüyle en iyi şekilde çalışır. İşleri daha da iyi hale getirmek için daha hızlı yanıt süresi olan daha iyi görünümlü grafikler için OptiFine'i kullanmanızı öneriyorum.

Eğer modu indirmek istiyorsan, bana tıkla!

khgw7qbi92b11.png

Thaumcraft Modu - Büyü ve Büyücülük
Thaumcraft 1.12.2, Minecraft için oyuna Büyü ve Büyücü ekleyen son derece sürükleyici bir mod. Bu Mod oyunculara sihirli değnek yapma, gizli kitaplar kullanma ve daha pek çok şey yapma yeteneği verir. Bu büyülü eşyaların kullanılmasıyla, oyuncuların artık sihir yapmalarına, canavarların ortaya çıkmasına ve hatta rakiplerini yakmak için ölümcül büyü kullanmasına izin verilmektedir.

Yaratabileceğiniz büyülü eşyalardan bazıları sihirli değnekler ve Arcane tezgahıdır. Başarıyla bu öğeleri yaparak, büyülerin kilidini açmak mümkündür.

Bridge.png

Rope Bridge Modu - Tek Tıkla Köprü Oluşturucu
Rope Bridge Mod, Minecraftta hazırlanmış bir kanca ekleyen bir Mod'dur. Oyunda özel köprüler ve yollar yapmak için bu Grappling tabancasını kullanabilirsiniz. Bu Grappling silahını uçurumlardan kolayca çıkmak için de kullanabilirsiniz. Artık tırmanmak için merdiven veya totem yapmanıza gerek kalmayacak.

Rope Bridge Mod, çok sayıda özelleştirilebilirliğe sahiptir. Bu, farklı yapı türleri oluşturarak elde edebileceğiniz özel başarıları içerir. Artık yünden dize zanaat yapabilirsiniz. Modun bir başka özelliği ise yükseltilebilir parçalar. Grappling silahınızı ne kadar uzağa götürürseniz, onunla o kadar çok şey yapabilirsiniz ve o kadar hızlı olursunuz.

maxresdefault.jpg

Immersive Engineering - Gelişmiş Redstone Makinesi
Minecraft'taki en şaşırtıcı Modlardan biridir. Bu mod oyunda birçok yeni Redstone akı tabanlı makine ekler. Bu makineler sadece tek bir blok değil, harika işlevler yapan çok bloklu makinelerdir! Bu makineler arasında akım trafoları, rafineriler, Dizel Jeneratörler ve çok daha fazlası var.

aynı zamanda oyuna makineleri oluşturmak için kullandığınız birçok parçayı da ekler. Bu parçalardan bazıları Taşıyıcı kayışlar, Demir matkap kafası ve daha fazlasını içerir. Önce onları yapmalısın, bazıları ise hammadde olarak toplanıyor.

Choco-dog.png

Candy World - Çok Şekerli Bir Dünya
Candy World, dünyanızı daha tatlı ve renkli hale getirmek için Minecraft'a 3 yeni biyoloji ekler. Cotton Candy Plains pembe ve şekerlidir. Pamuk Şeker, ağaçlardan ya da pamuk şeker koyunlarından elde edilen makaslarla hasat edilebilir. Ayrıca bağımsız bir blok olarak da kullanılabilir.

EgeGVN

Your dreams, our reality!

Discord:

EgeGVN#7509

Elmaslar
55
Puanlar
0
Rope Bridge modu hoşuma gitti, yeni bir adrenalin. :D​

TRCraft2020

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
Kocaeli Gebze
Minecraft
JordJarv
Sonuncu Hariç Hepsini Kullanacağım Böyle Farklı Modlar Varsa Paylaşırsan Sevinirim.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Sonuncu Hariç Hepsini Kullanacağım Böyle Farklı Modlar Varsa Paylaşırsan Sevinirim.
Tabii ki de. Bir daha ki konum da hangi sürüme göre mod paylaşmamı istersiniz?

TRCraft2020

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
Kocaeli Gebze
Minecraft
JordJarv
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Genel olarak mod paketleri 1.7.10 üzerinde kurulu oluyorlar. 1.12.2 sürümü için gayet güzel bir liste olmuş ve kalemine sağlık :)

xLeacy

Eymen

Discord:

Eymen#0001

Elmaslar
46
Puanlar
6.580
Minecraft
EymenJohh

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Rope Bridge Modu hoşuma gitti Tinkers Construct Mod'a görsel eklememişsin

Screenshot_7.png

Bunda çok fazla çeşitlilik var baya sağlam birşey

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

RevengeOfJedi

FeodalCraft.keyubu.com
Elmaslar
11
Puanlar
0
Gerçekten yararlı güzel modlar var denenebilir teşekkürler

VoltiPlays

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

VoltiPlay#1737

Elmaslar
22
Puanlar
2.055
teşekkürler deneyeceğim

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı