Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft 1.10x Düşünceleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.441
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
yeni_logo.png

Merhaba MC-TR üyeleri,
Gün geçtikçe gelişen, hataları kapatan, Microsoft ile iş birliği yapan Minecraft için 1.10 sürümü ve üzeri için neler düşünüyorsunuz?
Sizlere bu soruyu soruyoruz çünkü, Türkiye'de 1.9 sürümünden sonra 1.8 sürümünü oynayan kadar oyuncu kapasitesi bulunmamakta. Bazı arkadaşlarımız hile olarak görse de bu olayı bana göre bilgisayar kaynaklı.

Türkiye'de mükemmel bilgisayarlara sahip kişiler %35 gibi bir oranda olur ise, %65 kişi de açıkta kalır. Benim bilgisayarım pek iyi olmadığı için 1.10 sürümüne girdim. Ancak FPS falan çok düşüktü, Optifine indirdim halen olmamıştı. Benim oynama kapasitesi düşüklüğü sebebinin bu olduğunu düşünüyorum.

Bu konu altında sizlerinde düşünce/yorumlarını bekliyorum.​

MrCem

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
45
Puanlar
0
Yer
Turkey
Çıktığını Yeni Oğrenedim Denemeliyim :)

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Gizliden gizliye paket yapamya başladım. Sakın çaktırmayın. 1.10 gümbür gümbür geliyor :)

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Pvp prosuyum ve pvpinin içine ettiler düzelmesse 1.8 devam ki sametinde dediği gibi 1.10 çok isterlerse paket yapıp paylaşabilirim :)

AhmetTRR

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Toshenic#1514

Elmaslar
11
Puanlar
13.280
Yer
Ankara
Minecraft
AhmetArisoy
Bence Minecraft'ın Sahibi Değiştikten Sonra Oyunun Amacını Farklılaştırmak İstediler ve Para Kazanacak Başka Kaynak Elde Etmek amacıyla yapıyorlar ve Sunucular Konusuna gelirsek Dünyada Hergün Minecraftı bırakan insanlar var ve oynamaya ilk kez başlayanda ama ilk kez başlayan 1.8 ve 1.9 1.10 arasındaki farkı bilmediği için 1.10 sunuculara giriyor ama minecraftı eskiden beri oynayan kitilede 1.9. 1.10 girmiyor.
Son Olarak Bence Minecraft Sahibi 1.8'deki PvPyi geri getirmeli zaten 1.8 PvP'si geri gelirse yeni sürümlere uygun mükemmel pluginler var herkes güncel sürümü kullanır zaten.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.441
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Ayrıca gözlemime göre bundan 1,5 2 sene önce sunucu açan kişiler yaş ortalaması 18 ve üzeri idi. Şu sıralar bu ortalama 15'e düşmüş bulunmakta. Birde oyuncu yaş ortalaması da oldukça düşük. Ama 15+ üzeri olanlar maalesef gün geçtikçe azalıyor.

Albus

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
34
Puanlar
0
Ayrıca gözlemime göre bundan 1,5 2 sene önce sunucu açan kişiler yaş ortalaması 18 ve üzeri idi. Şu sıralar bu ortalama 15'e düşmüş bulunmakta. Birde oyuncu yaş ortalaması da oldukça düşük. Ama 15+ üzeri olanlar maalesef gün geçtikçe azalıyor.
15 Bile fazla 13-12 oldu olacak eline para geçen lapis rütbe bide market vs yapıyor uğraşmadan , sonra sunucunun gelişmesini istiyor.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.441
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
15 Bile fazla 13-12 oldu olacak eline para geçen lapis rütbe bide market vs yapıyor uğraşmadan , sonra sunucunun gelişmesini istiyor.
Birde eskiden adam gibi adamlar vardı. Eklenti konusu üzerine, şimdilerde azaldılar. Son zamanlarda çıkan Pluginer&Skripter olayı da saçma. Ya o ya bu. Şimdi herkes bir yerden toplayıp düzenleyince paket yapmış oluyorlar.

Albus

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
34
Puanlar
0
Birde eskiden adam gibi adamlar vardı. Eklenti konusu üzerine, şimdilerde azaldılar. Son zamanlarda çıkan Pluginer&Skripter olayı da saçma. Ya o ya bu. Şimdi herkes bir yerden toplayıp düzenleyince paket yapmış oluyorlar.
İki üç kod yazınca kendini usta sananlar olmasa işte.

Tobi

"No one cared who I was until I put on the mask."
Elmaslar
141
Puanlar
13.980
PVP sini beğenmedim fakat uçma ve kalkan gelmesi iyi olmuş 1.11'de factions keyifli olur uçarak klan evini basan adamlardan falan kaçarsın düşünsene :D

ultrWytf

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
18
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Benim fikrimce minecraft için şuan en yüksek sürüm olan 1.10 güzel bir sürüm. Şuan ki sürümler arasında en başarılı diyebiliriz. Gelen yenilikler gayet güzelleşmeye başladı. Bence Microsoft eski jenerasyonu uzaklaştırıp, yeni minecraft oynayanları oyunu satın almak için büyük bir kumar oynuyor. Böylece daha fazla gelir elde edebilecek.

Turan Tahsin

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
79
Puanlar
13.720
PVP hariç güzel yapmışlar tebrik ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı