Sol Reklam

Minecon Dünyasından Yeni Haberler! / Minecraft Minecon

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
cc9accb50ca02c06f6deee88a71f3ee5-mineconparties_header.jpg

Minecon Dünyasından Yeni Detaylar!
Hadi bir araya gelelim neredeyseniz.
Yaklaşıyor.

Minecon dünyası 18 kasım tarihine yepyeni bir formatla geliyor,duymuşsunuzdur diye düşünüyoruz.Bu yıl Minecon dünyasına erişilebilirliği sağlamak için herşeyi değiştiriyoruz.
Sizlerde isterseniz bütün detayları hızlı bir şekilde Minecon Earth sayfasından okuyabilirsiniz.
Kısa süreli olan bu versiyonu yayınlayacak olan biziz.90 dakika uzunluğunda sürecek olan bu yayın dünyanın her köşesinden izlenebilir olacak,isterseniz rahat bir şekilde kendi eviniz içerisinden bizleri izleyebileceksiniz,hatta arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli bir izlenim keyfide yaşayabilirsiniz.Hatta kendin gibi düşünen minecraft'çı arkadaşlarınla kendi fikirlerinize sahip özel bir parti verebilirsiniz.

Bütün detaylar için okumaya devam edin.

jQv6ZD.jpg

Sana En Yakın Partiyi Bul!
Bugün bir kaç parti yerinin belli olmasından dolayı memnuniyet duyuyorum,ama siz yinede gözlerinizi Minecon Sayfasın'dan ayırmayın.Gelecek hafta gelecek yer güncellemelerinde birden fazla yeni lokasyon belli olacak.

Tabikide yayında gösterilecek olan ödüller,hediyeler,costum yarışmaları kaçırmayın,elbette minecraft oynamak için bolca vaktiniz olacak.Topluluğa karşı kendini kanıtlaman için has özelliklerini sergilemen gerekiyor veya iş birliği ile yaratıcı modda birşeyler oluşturursunuz bu sana kalmış.Bu arada Microsoft store üzerinden ücretsiz olarak izlenebilecek.Sana en yakın Minecon parti noksatını öğrenmek için Minecon Sayfasın'dan bilgi alabilirsiniz.

Partiyi Evine Getir!
Eğer evinize yakın birşeyler arıyorsanız ve okula oh bu arada neden öğretmeninize birşeyler yapmak için sormuyorsunuz?Her zaman bir kaç üretim eşyası alabilirsin evinde parti vermek için.Minecon Sayfasın'da size ilham verecek birden fazla bilgi edinebilirsiniz.Artı olarak ön sipariş olarak Minecon ürünlerini J!NX üzerinden alabilirsiniz sınırlı olarak bulunan şapkalar ve turkuaz koyun eşyalarını alarak odanızın bir köşesine koyabilirsiniz.

Kıyafetin İle Etkile!
Tutkal ve dikiş makinelerini hazırlayın veya bu konuda bilgili olan bir yetişkinden yardım alın.Nedenmi? Çünkü kostüm yarışmaları geri dönüyor! İstersen şuan Kendi videonu yap ve gönder.Ekimin 22'sinde kazanan 3 kişi seçilecek.Bu yüzden formu doldurun ve işinizi bitirin.

Seninle Olayımız Daha Yeni Başlıyor!
Gözlerini Minecon Sayfasından ayırma yeni detaylar yakında gelecek.Sizlere yüklenenlerden daha fazlasını anlatmak istiyoruz ama spoiler olacağı için anlatamıyoruz.Örnek olarak ilk seferde sizce oyuna ne gelebilir? veya bununla ne demek istiyorum? Sadece izle ve ne olduğunu öğren.Çok fazla eğlenceli bir olay olacağını düşünüyorum ve birşeyleri arkadaşlarınızla paylaşabileceğinizi düşünüyorum.

LOYlZZ.jpg

g94rq0.png

ErenOFC

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
219
Puanlar
13.860
Güzel konu, ilk yorum :D

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Böyle bilgilendirmeler yapman emek vermen güzel devamını bekliyoruz :)

BatuhaNTR

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
102
Puanlar
9.075
Yine güzel bir konu daha.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Ben her zamanki gibi hiçbir şey anlamadım ama tasarımı sevdim :D

ExS-

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

lewenna#1923

Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Universe
Kaliteli insan, kaliteli konu!

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir

Orçun Gülen

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Yer
Ordu
Bence emeğe saygı çok güzel olmuş ellerine sağlık.Böyle bilgiler çok lazım oluyor :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı