Sol Reklam
Sağ Reklam

MINEBLACK / Rütbe / Boss / Dev Lapis / 1.7.x-1.8.x / ALIM VAR ! / Yeni Açıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

_DevilGuard_

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Yer
Erzincan
aMnX9z.png

Neden biz biz kimiz ki ?
Öncelikle belki daha önceki serverlarımda oynayanlar olmuştur bundan öncesinde çok fazla server açmıştım. Onların tecrübesi ile daha da geliştirip
yeni bir server ortaya koyma fikri bence iyi bir fikirdi bu yüzden bu serverı açmak istedim. Peki neden biz de diğerleri değil ? Bu sorunun cevabını
aslında siz belirleyeceksiniz bir bakıma ama bizi seçmeniz için 1-2 neden söyleyebilirim öncelikle "HACK SERBEST" gibi salak saçma olaylar yok
küfür ciddi anlamda yasak anında ban sebebidir (süreli banlar) yani sizlere daha temiz daha hoş bir ortam hazırladık umuyoruz ki bizi beğenir ve
serverımıza destek çıkmayı unutmazsınız iyi oyunlar ve iyi forumlar.​
8268qa.png

:-: 42 Kişilik :-:
Bu kapasitenin gayet yeterli olduğunu düşündük ha şayet ki ihtiyaç olursa artırmanın tabi ki bir mahsuru yok

:-: 3GB RAM :-:
Neden 5-10GB Ram değil derseniz çok fazla gereksiz bir şey olacaktır 42 kişilik bir servera ayakta tutmayı sağlayacak bir ram miktarımız var buna şüpheniz olmasın
:-: Rütbe sistemi :-:
Her rütbeye özel hammaddeler vardır kimi %1 oranında elmas gibi madenler içerirken kimi ise %50 oranında içeriyor yani giderek daha kolay kasılmanızı, serverda geliştikçe rütbe atlamanızı, rütbe atladıkça da yeni hammaddelere ulaşmanızı sağladık bu sistemi seveceğiniz umuyoruz.
:-: Boss sistemi :-:
Boss sistemi adından belli olduğu üzere serverdaki bossları belirtiyor ancak endişe etmeyin bosslardan P8,P10 gibi abartı eşyalar düşmüyor düşük nacizade miktarda
her oyuncuda bulunabilecek itemler düşüyor sadece
Ve daha bir çok özellik bulunmakta gerisini servera gelerek görebilirsiniz :)

IP ADRESI: mineblack.nitrado.net
VERSİYION: 1.8.x
İçlerinizden alımı soracak olan vardır ve evet alım var Rehber alımı olacaktır serverda
onun dışındaki bütün yetkilerimiz doludur !
Server-Sahibi: HGSquire /
Server-Sahibi: WHOAMI / Skype: tan.evren
Admin: Hazewiooo / Skype: hazewiooo
Admin: UrkekOrkun / Skype: orkunksk4535
YWd4n6.png

NgLkaO.png

p85Ey0.png
3jOArA.png
D6O3zO.png
E6O3GA.png

aMnX9z.png

Abdullah2323

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
157
Puanlar
0
Yer
Benzin İstasyonu
Resimlerin çogunda düz dünyanın gözükmesi acemiliğiniz oldugunu ortaya çıkarıyor ama ben ilerde çok iyi işler yapacağınızı verdiğiniz emekten anladım.
Başarılar.

_DevilGuard_

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Yer
Erzincan
Resimlerin çogunda düz dünyanın gözükmesi acemiliğiniz oldugunu ortaya çıkarıyor ama ben ilerde çok iyi işler yapacağınızı verdiğiniz emekten anladım.
Başarılar.
Çok teşekkür ederiz aslında pek de amatör sayılmam da hiç dikkat etmemişim resimleri çekerken ancak gene de değerli yorumun için teşekkür ederim :)[DOUBLEPOST=1449504120,1449500224][/DOUBLEPOST]
Çok teşekkür ederiz aslında pek de amatör sayılmam da hiç dikkat etmemişim resimleri çekerken ancak gene de değerli yorumun için teşekkür ederim :)
Değerli yorumun için teşekkür ederiz buildimizi de giderek geliştirmeye çalışıyoruz teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1449550561][/DOUBLEPOST]Güncel +[DOUBLEPOST=1449669728][/DOUBLEPOST]+[DOUBLEPOST=1449929817][/DOUBLEPOST]+[DOUBLEPOST=1450288640][/DOUBLEPOST]+[DOUBLEPOST=1450450101][/DOUBLEPOST]Görüşleriniz yorum olarak belirtin lütfen[DOUBLEPOST=1450596228][/DOUBLEPOST]++[DOUBLEPOST=1451120363][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1451498057][/DOUBLEPOST]++

AloneMyth53

Her şey vatan için!
Elmaslar
13
Puanlar
13.260
Sunucunuz güzelmiş arkadaşım bunun gibi bir sunucu arıyordu sunucuyu feth etmeye geleceğiz.

_DevilGuard_

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Yer
Erzincan
+[DOUBLEPOST=1452363713,1451737986][/DOUBLEPOST]Güncel +

Laz CilginTurk

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
15
Puanlar
0
Abdullah Arkadaşımızın Dediği gibi resimlerde boş arazinin gorunmesi çok kotu olmuş isterseniz shader ile sunucunun fotoğraflarını alabilirm.Konu tanıtımını beğendim şablonlar güzel olmuş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı