Sol Reklam

Mine craft öğreniyorum, değişik planlarım var

ahmetsukru

Örümcek Hoşt!

Discord:

yok

Elmaslar
213
Puanlar
4.470
Minecraft
pozithief
Beyler Minecraft öğreniyorum ve bir kanal açtım. Eğlnceli zevkli anları paylaşıyorum. Bazı planarım var, parodiler çekeceğim, daha değişik şeyler var aklımda onları yapacağım. Videolarımda izleyicilerime yer vereceğim, abone olan yorum atan izleyicilerimin isimlerini videolarımda yayınlayacağım. ve her videoda en çok beğeni alan yorumun sahibini ayrı olarak paylaşacağım.
Sizlerden öneri alıp, sizlerin isteklerini video haline getireceğim, olur mu sizce?

GGKağan

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

gollapuzesi#5701

Elmaslar
36
Puanlar
0
Yer
Samanyolu Galaksisi
Minecraft
gollapuzesi
Serverlarda da oynayabilirsin. Ya da şu "Zengin Fakir" veya "Troll Bebek" adlı saçma sapan içerikleri eleştirebilirsin, ya da onlarla dalga amaçlı parodiler çekebilirsin.

zNightLastTR

SilentNetWork
Yasaklandı

Discord:

zNightLastTR | EmreCan#8990

Elmaslar
103
Puanlar
0
Minecraft
zNightLastTR
Serverlarda da oynayabilirsin. Ya da şu "Zengin Fakir" veya "Troll Bebek" adlı saçma sapan içerikleri eleştirebilirsin, ya da onlarla dalga amaçlı parodiler çekebilirsin.
İnsanlar ona emek veiriyor sende gidiyorsun adamları burda sebebsiz bir sekilde kötülüyorsun yazık. Biraz düsünün o video icin kac saat ugrastıklarını.

§ErQy571§

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
176
Puanlar
4.310
İnsanlar ona emek veiriyor sende gidiyorsun adamları burda sebebsiz bir sekilde kötülüyorsun yazık. Biraz düsünün o video icin kac saat ugrastıklarını.
Kardeşim afedersinde gram emek verdiklerini zannetmiyorum örneğin Uzay Bey kanalını örnek vereyim, her videosuna esneyerek başlayan birini ben neden takip edeyim ya da insanlar neden takip etsin?

zNightLastTR

SilentNetWork
Yasaklandı

Discord:

zNightLastTR | EmreCan#8990

Elmaslar
103
Puanlar
0
Minecraft
zNightLastTR
Kardeşim afedersinde gram emek verdiklerini zannetmiyorum örneğin Uzay Bey kanalını örnek vereyim, her videosuna esneyerek başlayan birini ben neden takip edeyim ya da insanlar neden takip etsin?
Hic emek yoksa senden bekliyorum video yu cek dc den bana ulas göster ;)

§ErQy571§

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
176
Puanlar
4.310
Hic emek yoksa senden bekliyorum video yu cek dc den bana ulas göster ;)
Dediğim şey bunu yapabildiğim değil ki zaten yapamam ve YAPMAM. Neden biliyor musun? Ben hem trend kölesi değilim, hem de sürekli aynı içerikleri üreticek biriside değilim. Ayrıca bunu sen de biliyor fakat kabul etmiyorsun, düşün bakalım IsmetRG Türkiyenin en iyi PvPcisi iken şuan neden saçma sapan içerikler üretiyor? Yaptıkları şey de emek olmadığını söylediğim şundandır, minecrafta bir kaç mod kurup bir kaç arkadaşını çağırıp, ya da NPC ayarlayıp beni takip etmesini falan yani yapılması zor şeyler değil bunlar. Madem ki youtubea bir parodi gelmiş ki Noob Bebek yazınca milyonlarca sonuç çıkıyor. Ozaman bari biraz özgün içerikler atsınlar, çünkü herkes birbirini taklit ediyor ve sürekli aynı konularda video çekiyorlar.

ahmetsukru

Örümcek Hoşt!

Discord:

yok

Elmaslar
213
Puanlar
4.470
Minecraft
pozithief
Beyler varsa aklınızda birşey önerilere açığım, her ne kadar saçma gözüksede çoğu videoda mutlaka emek vardır, sevmesekte saygı duymamız gerek.
Ve o saçma videoların milyonlar izlendiğini görmek şaşırtıcı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Dediğim şey bunu yapabildiğim değil ki zaten yapamam ve YAPMAM. Neden biliyor musun? Ben hem trend kölesi değilim, hem de sürekli aynı içerikleri üreticek biriside değilim. Ayrıca bunu sen de biliyor fakat kabul etmiyorsun, düşün bakalım IsmetRG Türkiyenin en iyi PvPcisi iken şuan neden saçma sapan içerikler üretiyor? Yaptıkları şey de emek olmadığını söylediğim şundandır, minecrafta bir kaç mod kurup bir kaç arkadaşını çağırıp, ya da NPC ayarlayıp beni takip etmesini falan yani yapılması zor şeyler değil bunlar. Madem ki youtubea bir parodi gelmiş ki Noob Bebek yazınca milyonlarca sonuç çıkıyor. Ozaman bari biraz özgün içerikler atsınlar, çünkü herkes birbirini taklit ediyor ve sürekli aynı konularda video çekiyorlar.

Bende o tarz bişey var aklımda ama, özgün şeyler olacak, kimseyi taklit etmeden.
Ve onun dışında da bir iki şey var kafamda

§ErQy571§

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
176
Puanlar
4.310
Beyler varsa aklınızda birşey önerilere açığım, her ne kadar saçma gözüksede çoğu videoda mutlaka emek vardır, sevmesekte saygı duymamız gerek.
Ve o saçma videoların milyonlar izlendiğini görmek şaşırtıcı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bende o tarz bişey var aklımda ama, özgün şeyler olacak, kimseyi taklit etmeden.
Ve onun dışında da bir iki şey var kafamda
Güzel, özgün olduğun sürece bir sıkıntı olmaz. Bir de bi önerim olacak, clickbait yapma ve ayrıca da videolarında farklı görünme, sesini değiştirme. :)

ahmetsukru

Örümcek Hoşt!

Discord:

yok

Elmaslar
213
Puanlar
4.470
Minecraft
pozithief
Güzel, özgün olduğun sürece bir sıkıntı olmaz. Bir de bi önerim olacak, clickbait yapma ve ayrıca da videolarında farklı görünme, sesini değiştirme. :)
eyv. dikkate alacağım, bende öyle yapmayı planlıyorum zaten :D

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı