Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Mimarimi nasıl geliştiririm?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Arweneos

UI/UX DESIGN

Discord:

Arweneos#3667

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
Arweneos
Merhaba arkadaşlar, konu başlığındanda gördüğünüz gibi
Minecraftta Mimarimi nasıl geliştiriririm?
Yani kısaca istediğim bir yapıyı kolayca yapmak istiyorum.

Bildigim eklenti ve programlar: Worldpainter, WorldMachine, MCEDIT, VoxelSniper, WorldEdit, Gobrush​

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Builder Team ' a girebilirsin bu gibi komutları bilenleri genelde iş üstünde izleyek alabilirler ve bildiğim iyi bir build takımı var. @bydemir06 'nın build takımı iyidir yardımcı olabilir sana alım yapıyordu hatta konusuna bakabilirsin. Eğer katılırsan bir topluluğa illa ki öğretirler ve tekniğin gelişir.

Arweneos

UI/UX DESIGN

Discord:

Arweneos#3667

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
Arweneos
Builder Team ' a girebilirsin bu gibi komutları bilenleri genelde iş üstünde izleyek alabilirler ve bildiğim iyi bir build takımı var. @bydemir06 'nın build takımı iyidir yardımcı olabilir sana alım yapıyordu hatta konusuna bakabilirsin. Eğer katılırsan bir topluluğa illa ki öğretirler ve tekniğin gelişir.
Teşekkür ederim yorumun için, iletişim kuruyorum arkadaşla hemen.

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
Ücretli ders veriyoruz. Aylık 30tl , Düşünürsen özelden ulaşabilirsin.

Arweneos

UI/UX DESIGN

Discord:

Arweneos#3667

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
Arweneos
Ücretli ders veriyoruz. Aylık 30tl , Düşünürsen özelden ulaşabilirsin.
Öğrenci olduğum için para veremem maalesef :)

Önere bileceğiniz bir tutorial vs videoları varmıdır? ve ya nasıl gelişe bilirim daha kolay, istediğim bir yapıyı zorlanmadan yapmak istiyorum.

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Eğer ki para verecek durumunda var ise @LySoon ' da bu konuda çok başarılı bir arkadaşımız bilgin olsun.[DOUBLEPOST=1517769869,1517769820][/DOUBLEPOST]

Önere bileceğiniz bir tutorial vs videoları varmıdır? ve ya nasıl gelişe bilirim daha kolay, istediğim bir yapıyı zorlanmadan yapmak istiyorum.
Mesajını görmemişim kusura bakma üsteki mesajımı görmemezlikten gel :([DOUBLEPOST=1517769907][/DOUBLEPOST]Ama eğer ki builder konusunda çok meraklıysan sana maddi manevi destek olabilirim dostum eğitim ücretini süreklilik ile severek yapacaksan karşılayabilirim.

Arweneos

UI/UX DESIGN

Discord:

Arweneos#3667

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
Arweneos
Eğer ki para verecek durumunda var ise @LySoon ' da bu konuda çok başarılı bir arkadaşımız bilgin olsun.[DOUBLEPOST=1517769869,1517769820][/DOUBLEPOST]
Mesajını görmemişim kusura bakma üsteki mesajımı görmemezlikten gel :([DOUBLEPOST=1517769907][/DOUBLEPOST]Ama eğer ki builder konusunda çok meraklıysan sana maddi manevi destek olabilirim dostum eğitim ücretini süreklilik ile severek yapacaksan karşılayabilirim.
Teşekkür ederim fakat kendi çabamla gelişmeyi tercih ederim.

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei

Fazla önermem izliyerek anlatılarak öğrenmek en iyisidir. veya yeni şeyler dene..
Kuşlarda ilk denemede uçamaz cesur ol ve bıkmadan dene diyebilirim.
onun dışında Video ile öğrenmeyi önermiyorum zira sadece tek bi evi veya kaç video izlediysen o kadar evi ezberleyip ezber yapıyosun evi.. Kendinden birşey katmıyosun. Sınavdan önce cevapları ezberlemek sonrasında sınav çıkışı unutmak gibi birşey.

illa ki soruyorsan

Gemini Tray , Grian vb kanallara ulaşabilirsin.
Keralis te güzel bi kanal , Ev incelemelerini izliyebilirsin. Aklına fikir getirebilicek şeyler çıkabilir.
Teşekkür ederim efendim.

Arweneos

UI/UX DESIGN

Discord:

Arweneos#3667

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
Arweneos
Fazla önermem izliyerek anlatılarak öğrenmek en iyisidir. veya yeni şeyler dene..
Kuşlarda ilk denemede uçamaz cesur ol ve bıkmadan dene diyebilirim.
onun dışında Video ile öğrenmeyi önermiyorum zira sadece tek bi evi veya kaç video izlediysen o kadar evi ezberleyip ezber yapıyosun evi.. Kendinden birşey katmıyosun. Sınavdan önce cevapları ezberlemek sonrasında sınav çıkışı unutmak gibi birşey.

illa ki soruyorsan

Gemini Tray , Grian vb kanallara ulaşabilirsin.
Keralis te güzel bi kanal , Ev incelemelerini izliyebilirsin. Aklına fikir getirebilicek şeyler çıkabilir.

Teşekkür ederim efendim.
Yorumun için teşekkür ederim, GeminiTay izliyordum, Grian bir kaç defa bakmıştım Keralis e şimdi bakıcam, teşekkür ederim yine.

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei

HaktanOzkan

Demir Cevheri Gibiyim
Premium

Discord:

hktanozkan

Elmaslar
100
Puanlar
13.775
Minecraft
HaktanOzkan
İnternetten yapılara bakıp örnek ler alıp kendi yapını yapmaya çalışabilirsin etkisi çok oluyor .

Arweneos

UI/UX DESIGN

Discord:

Arweneos#3667

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
Arweneos
İnternetten yapılara bakıp örnek ler alıp kendi yapını yapmaya çalışabilirsin etkisi çok oluyor .
Şuana kadar öyle yaparak gelişdim, fakat bir yerden sonra yapılmıyor hocam. Daha farklı yapılar ortaya çıkartmak istiyorum.

bydemir06

Block Tale Studio Ceo

Discord:

bydemir06#0787

Elmaslar
620
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
bydemir06
OlymposBT olarak yakında eğitim serilerimiz başlayacak. Hatta :) Ücret de talep etmiyoruz. Birilerine eğitim verirken hiç talep etmiyoruz. :) Rant veya Kar sağlamak için öğrencimizi direk yetiştirip , OlymposBT ' de mimar yapıyoruz. :)

Arweneos

UI/UX DESIGN

Discord:

Arweneos#3667

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
Arweneos
OlymposBT olarak yakında eğitim serilerimiz başlayacak. Hatta :) Ücret de talep etmiyoruz. Birilerine eğitim verirken hiç talep etmiyoruz. :) Rant veya Kar sağlamak için öğrencimizi direk yetiştirip , OlymposBT ' de mimar yapıyoruz. :)
Bekliyor olacağım :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı