Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Milen, Vital veya her ne ise.. Sattıkları ürünler başka ürünlerden alıntı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
D

dreddiniz

Ziyaretçi
alıntı değil mi zaten bu harita?
Harita bana ait değil yaptığım haritayı buna benzediğini iddia edip discord dm üzerinden bana göndermişti şimdi ise silip kendini üste çıkarmaya çalışıyor ironik... oysa ki bunu halen kanıtlayabiliyorum :D

Crotus

Kendi yolunda yükselen bir jojuk

Discord:

LuckyBea#9640

Elmaslar
3
Puanlar
345
Minecraft
LuckyBea
o resim jaredproject'in map'ı ve ben sana öyle bir ss attığımı sanmıyorum
Merhaba Batuhan;

Benim adım Yusuf ben bu haritayı Minekiller adlı sunucu açılırken görmüştüm sunucunun paketini yapan arkadaşımdı ve jared project adlı bir platform özentiyle ortaya çıkmıştır üstelik paketlerinde hatalar ve calıntı eklenti bulunmaktadır lütfen bu olayda kendi adınıza konuşun başkaların laflarıyla değil.

Crotus Bilişim Hizmetleri

MC-TR Üyelerine İyi Forumlar.

out of order

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
211
Puanlar
4.585
senin adına fatura kesip vergi ödüyor kral
devletin bundan haberi var mı kral

4.16. Üyeler, yaptıkları satışa ilişkin KDV faturası keserek Alıcı’ya göndermekle yükümlüdür. Şirket yalnızca, Üyelere verdiği hizmet karşılığında elde ettiği gelire ilişkin olarak fatura kesmektedir.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Merhaba Batuhan;

Benim adım Yusuf ben bu haritayı Minekiller adlı sunucu açılırken görmüştüm sunucunun paketini yapan arkadaşımdı ve jared project adlı bir platform özentiyle ortaya çıkmıştır üstelik paketlerinde hatalar ve calıntı eklenti bulunmaktadır lütfen bu olayda kendi adınıza konuşun başkaların laflarıyla değil.

Crotus Bilişim Hizmetleri

MC-TR Üyelerine İyi Forumlar.
sadece birşey söyledim?

D

dreddiniz

Ziyaretçi
1616541411446.png

Kolay gelsin. @BatuhanACR

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
D

dreddiniz

Ziyaretçi
gerekli açıklamayı yapmak için konu açtım onaylanınca orda tartışırız sorun yok konuyla alakasız söylemler :D team phobia sorunsalı açalım orda tartışalım dediklerini
Team Phobia da bulunmuyorum şu anda attığın kolpayı vs ortaya döktüm daha fazla devam etmeyeceğim okuyan anlar kolay gelsin.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Z

ZirveNetwork

Ziyaretçi
Bu Batuhanacar arkadaş bana kendisini mctr yöneticisiyim diye söylemişti çok takmamak lazım bu tarz kafaları Ozan abime de geçmiş olsun

V

Viasly

Ziyaretçi
Düzenli gelirimiz olduğunda tabikide alırız vergi levhamızı, fakat bunu diyen arkadaşında vergi levhası yok.

Zaten bir düzenli gelirin var yanılmıyorsam. Düzenli gelir demek her ay para gelmesi demek değildir.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr

xCraweL

Java Bukkit
Emektar
Vizmo Studio
Sunucu Sahibi

Discord:

xcrawel

Elmaslar
163
Puanlar
9.635
Yer
United Kingdom, London
Minecraft
xCraweL
Son düzenleme:
E

emirtemur

Ziyaretçi
Merhabalar,
Konuda olan SSlerde ben de mevcutum. Tanıştırayim kendimi ben Emir Temur.
@bihency dediklerinde çok hâklı ve bunları kanıtlı bir şekilde paylaştı. Batuhan bana MilenCord'u atmadan önce ben yaptım kodladım falan diyordu ki bana atınca BungeeCord kullananlar için yapılmış "EpicGuard" plugini vardı ve bu plugin ücretsiz bir plugin. Ayrıca bana ben yaptım, kodladım dediğinden dolayı ben ona lisans fikrini verdim ki yayılması dahilinde kullanılamasın diye. Fakat EpicGuard olduğunu anlayınca bir şey yapmadım bıraktım. @DonsuzTurk yani Yusuf Abiyi severim işini hakkıyla yapan adam. @BatuhanACR ile 2-3 hafta önce arkadaşlığımız bitti.

Saygılarımla...

Son düzenleme:

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı