Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Microsoft Dört Oyun Firmasını Satın Aldı! Sony Zorlu Bir Döneme Giriyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Veba

HIGH & CHILL
Elmaslar
209
Puanlar
2.310
Yer
Antalya

yeni_logo.png

Son zamanlarda rakibi tarafından ağır baskı altında kalan Sony şirketi tekrardan bir darbe aldı diyebiliriz.
Türkiye'de bu güne kadar çok nadir XBOX reklamı yapıldı. Fakat Microsoft'un aldığı yeni karar ile Türkiye'de XBOX reklamları başladı. Bu Sony'nin rakipsiz pazar olarak gördüğü Türkiye'de satışlarının azalmasına yol açtı diyebiliriz.

microsoft-xbox-ac-origins.jpg

E3 2018 Konferansında Microsoft Firması, hayranlarına müjdeli haberi duyurdu.
Düzenlenen etkinlikte konuşma yapan Phil Spencer, Microsoft’un 4 oyun firmasını satın aldığını duyurdu. Microsoft, Ninja Theory, Playground Games, Undead Labs ve Compulsion Games‘i satın aldığını açıkladı.
Bu firmalar kimdir bakalım.

Ninja Theory
Devil May Cry, Disney Infinity gibi çok popüler oyunların geliştiricisi olarak biliyoruz bu firmayı. Şimdi ise Hellblade adlı oyunları üzerinde çalışıyorlar.

NinjaTheory_Vector_on_black3.png

Playground Games
Forza denildiğinde direk tanıyacağınıza eminim. Yarış oyunlarda bir devrim yapan PG, şimdi yeni Forza oyunu üzerinde çalışıyor.

Playground_Games_Aksiyon_RPG_Oyunu_GeliAtiriyor.png

Undead Lab
State of Decay oyunları ile ün kazanmıştır. Şirket fuarda yeni State of Decay oyununu duyurdu. Kendileri oyunun yeni bir devir açacağını söylüyorlar.

UNDEAD1.jpg

Compulsion Games
Canlı bir sanat eseri We Happy Few oyununu piyasaya sürerek büyük bir ses uyandırdılar. Şimdi ise oyunu geliştirmeye devam ediyorlar. Geleceğin en büyük oyun firmalarından biri olarak sayılıyor.

2730772-compulsion+games+logo+2.jpg

9tXunJ.png

Okuduğunuz için teşekkür ederim.
Haber tarihi: 11.06.2018
-veba

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Güzel konu başarılar..

Prisma

HIGH & CHILL
Elmaslar
34
Puanlar
6.420
Yer
bu seni hiç alakadar etmez
Güzel konu başarılar..

DamarlıBalta

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
8
Puanlar
0
Minecraft
DamarliBalta
Yararlı paylaşım teşekkür ederiz

darcioww

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
bu forum biraz daha boş diğerlerine kıyasla

Manilas

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
0
Güzel konu başarılar. Emek veriyorsunuz.

Veba

HIGH & CHILL
Elmaslar
209
Puanlar
2.310
Yer
Antalya
bu forum biraz daha boş diğerlerine kıyasla
Forum olarak nitelendirdiğiniz şey bu konu mu yoksa tüm forum mu anlayamadım. Fakat eleştiriniz bizim için önemli. Beğenmediğiniz yönü hakkında bilgi verirseniz daha dikkatli olacağımızın garantisini verebilirim. İyi forumlar.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Vay be güzel anlatım olmuş tebrikler.​

darcioww

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Forum olarak nitelendirdiğiniz şey bu konu mu yoksa tüm forum mu anlayamadım. Fakat eleştiriniz bizim için önemli. Beğenmediğiniz yönü hakkında bilgi verirseniz daha dikkatli olacağımızın garantisini verebilirim. İyi forumlar.
Genel Kültür forumu için yazdım. Bir oyun sunucularının tanıtıldığı kıyasla oldukça boş.

Veba

HIGH & CHILL
Elmaslar
209
Puanlar
2.310
Yer
Antalya
Genel Kültür forumu için yazdım. Bir oyun sunucularının tanıtıldığı kıyasla oldukça boş.
İlgilenen ve piyasayı takip etmek isteyen üyelerimiz için kullanıyoruz. Bu aralar senin görüşüne sahip olan çok kişi olduğu için kullanımı azalttık.

darcioww

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
İlgilenen ve piyasayı takip etmek isteyen üyelerimiz için kullanıyoruz. Bu aralar senin görüşüne sahip olan çok kişi olduğu için kullanımı azalttık.
Senin görüşüne sahip olan? Bu kısım daha az aktif bunu belirtiyorum. Düzenli olarak içerik girilebilir.

Veba

HIGH & CHILL
Elmaslar
209
Puanlar
2.310
Yer
Antalya
Senin görüşüne sahip olan? Bu kısım daha az aktif bunu belirtiyorum. Düzenli olarak içerik girilebilir.
Tamamen yanlış anlamışım özür diliyorum. Boş derken gereksiz gibi farzettim.
Üyeler ve yetkililer Minecraft istediği için malesef buraya ağırlık veremiyorum. Yoksa forumda en sevdiğim kısım burası benim. '':/''

xEtérnal

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Etérnal#8735

Elmaslar
69
Puanlar
6.700
Yer
İstanbul
Minecraft
alqnbei
güzel konu başarılar Yazar bey :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı