Sol Reklam
Sağ Reklam

MC-TR WİPE V.3 - Görüş Ve Önerileriniz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IExlusive

Egemenlik, kayıtsız şartsız ulusundur.
MinePass
Premium
Emektar
Elmaslar
208
Puanlar
14.070
Yer
İzmir

logo.png

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz yönetim değişti yeni yönetim geldi forumda eksik gördüğünüz veya neler eklenebilir düşündüğünüz sistemler varsa yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Yöneticilerimiz her ne kadar yorum yapmasalar da hepsi tek tek okuyor. Hayırlı Ramazanlar dilerim.

logo.png

m1rac

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Sunucu Sahibi

Discord:

m1rxc

Elmaslar
46
Puanlar
2.200
Yer
yunanistan
Minecraft
m1racinc

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.651
Puanlar
16.545
Yer
Ankara

Diers

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
19
Puanlar
3.720
1681388570563.png

Forumun reklam çöplüğünden temizlenmesi gerekiyor.

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
190
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
Eki Görüntüle 221258
Forumun reklam çöplüğünden temizlenmesi gerekiyor.
Yıllardır söylenen fakat işlerine gelmediği için yapılmayan bir şey. Aksine bir dönem daha da artırmaya kalkmışlardı. Fakat yapabilen bir yönetim olursa tebrik ederim. Daha fazla reklam görmesek iyi olur.

1681388822311.png

Mesajımdan daha çok yer kaplayan reklamlar...

Son düzenleyen: Moderatör:

xdredd

Minecraft Mapper

Discord:

xdredd. / a7a

Elmaslar
258
Puanlar
3.255
Minecraft
atakamisama
1681395582737.png

Harici olarak yeni yönetim ekibini bilmiyorum fakat torpillerin son bulduğu ve eski dönemde olduğu gibi ilgili tarafsız bir ekip ile karşılaşmayı umuyorum eskiden mc-tr güzeldi

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
190
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
Yıllardır söylenen fakat işlerine gelmediği için yapılmayan bir şey. Aksine bir dönem daha da artırmaya kalkmışlardı. Fakat yapabilen bir yönetim olursa tebrik ederim. Daha fazla reklam görmesek iyi olur.

Eki Görüntüle 221261
Düzeltme yapayım eskiden Garp yönetimi reklamları azaltmaya yönelik adımlar atmış https://www.mc-tr.com/konu/mc-tr-com.99416/#post-648334 Yapılmadığını yazmıştım yanlışlık olmasın.

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.651
Puanlar
16.545
Yer
Ankara

Eki Görüntüle 221261

2023 Yılında global alanda forumların %95'i reklam kullanıyor ve bu şekilde giderlerini idame ediyor. Bir kullanıcı olarak bu reklamların önüne geçmeniz de çok kolay. Abartı önünüze önünüze reklam sokulmuyor ve bunun örneğini rastgele bir foruma girdiğinizde görebilirsiniz. Bu forum bir charity tarafından desteklenmiyor ve kendi kendini idare etmeye çalışıyor. Bu sebeple her konuda ve her durumda şikayetçi olmak yerine forum yetkililerini ve yönetimin ihtiyaçlarını da düşünürsek daha sağlıklı olabileceğimizi düşünüyorum.

hakancoskun

Ahlak şube

Discord:

onatic48

Elmaslar
66
Puanlar
4.155
Yer
Yakında!
Minecraft
hakancoskun4891

Eki Görüntüle 221261
Demenin ardından sağda çıkan reklamın güzelliği

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
190
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
2023 Yılında global alanda forumların %95'i reklam kullanıyor ve bu şekilde giderlerini idame ediyor. Bir kullanıcı olarak bu reklamların önüne geçmeniz de çok kolay. Abartı önünüze önünüze reklam sokulmuyor ve bunun örneğini rastgele bir foruma girdiğinizde görebilirsiniz. Bu forum bir charity tarafından desteklenmiyor ve kendi kendini idare etmeye çalışıyor. Bu sebeple her konuda ve her durumda şikayetçi olmak yerine forum yetkililerini ve yönetimin ihtiyaçlarını da düşünürsek daha sağlıklı olabileceğimizi düşünüyorum.
MC-TR nin maddi sıkıntılarının olduğunu, reklamlar azalınca batacağını sanmıyorum. Arkasında keyubu gibi türkiyede en çok kazanan hostinglerden birisi var. Forum yöneticisi olarak Adblock kullanın tavsiyesi yerine kullanıcıların isteği doğrultusunda nasıl reklamları azaltabiliriz diye düşünmenizi de tavsiye ederim.

cactusdev

Odunlara Vur Vur Vur!
Discord Bot Geliştiricisi
Onaylı Satıcı

Discord:

cactusdev

Elmaslar
31
Puanlar
1.305
Yer
çöl
Discord İzni
Şu logoya el atın biara güzel ama daha iyisini yaparsınız

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.491
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Ne bileyim gardaşım yapın birşeyler işte yaov

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.651
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
MC-TR nin maddi sıkıntılarının olduğunu, reklamlar azalınca batacağını sanmıyorum. Arkasında keyubu gibi türkiyede en çok kazanan hostinglerden birisi var. Forum yöneticisi olarak Adblock kullanın tavsiyesi yerine kullanıcıların isteği doğrultusunda nasıl reklamları azaltabiliriz diye düşünmenizi de tavsiye ederim.
Hiçbirimiz keyubudan maaş almıyoruz maaşlı çalışanı değiliz. Keyubu bu sitenin xenForo ücretini de ödemiyor ek olarak. İzlediğin bir youtuberın 3 videosundan 2 sine reklam almasını veya 15 dakikalık bir videonun geçilemez şekilde 3 dakikasını reklamla doldurmasını bu kadar eleştiriyor musun? Tahminimce hayır. O zaman severek vakit geçirdiğin bir sitenin yetkililerinin ve eklentilerinin ücretlerinin ödenmesi için kapatabildiğin bir iki reklam için bu kadar devlet meselesi yaratmak yerine memnuniyet arayabilirsin diye düşünüyorum, vardır köşede bir yerlerde. İyi eğlenceler dilerim.

Birçok kullanıcıyı mutlu eden ve hizmet sağlayan, sunucuları, insanları büyük bir kitleye tanıtan bir platformun yöneticilerinin ve emektarlarının da iyiliğini düşünsen ilerideki çalışma hayatında da daha objektif olabilirsin. Bu sitede yazdığın isimler dahil herkes gelirini o reklamlarla sağladı ve kimisi üniversite harçlığını kimisi de bu ufacık miktarlarla bir nebze geçimini sağlamaya çalıştı. Fark ettiysen geçimini sağladı demiyorum çünkü o miktardan çok daha düşük bir miktar. Tekrar sevgilerle.

Thomas Shelby

Tabanları Yağlama Vakti

Discord:

Sherlock#5773

Elmaslar
335
Puanlar
12.270
Yer
Rusya
Minecraft
dragondemon68
Baştan sona destek ekibinden başka bütün yetkilileri değiştirin. Belki o zaman düzelir burası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı