Sol Reklam
Sağ Reklam

**MC-TR Ve Hakkında! Bu Günki Konuk: Burak AYDIN (#1)**

• Konuyu başlatan ThanatosUltio
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.301

Diğer röportajımızı kim ile yapalım?

• Batuhan YENİDOGAN

Oylar: 14 36,8%
  • Garp

Oylar: 11 28,9%
  • kingOf0!

Oylar: 7 18,4%
  • Alpho320

Oylar: 5 13,2%
  • Matta

Oylar: 0 0,0%
  • *

Oylar: 0 0,0%
  • Fhalinkz

Oylar: 1 2,6%

• Oy Verenler
    38
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
MC-TR'de bulunan yetkilileri ve üyeleri detaylı olarak tanımak mı istiyorsun? O zaman bu konu tam da sana göre! İlk öncelikle bizi kırmayıp, röportajımıza katıldığı için Burak Aydın'a teşekkürlerimi iletiyorum.

Bu hafta, Burak AYDIN ile röportaj yaptım. İşte, karşınızda!

IMG_20190419_133622.jpg

Soru: Adın & Soyadın nedir?
Cevap: Burak AYDIN

Soru: Çocukken en çok sevdiğiniz yiyecek neydi?
Cevap: Çocukken en çok sevdiğim yemek salçalı çubuk makarnaydı, ama hala çok seviyorum..

Soru: En çok dinlediğiniz şarkı nedir?
Cevap: Genelde en çok dinlediğim şarkı GoldFinger grubunun 99 Red Balloons şarkısıdır.

Soru: En çok sevdiğiniz özlü söz nedir?
Cevap: Bu biraz garip olacak ama Bob Marley’in “Bir yıldız gibi kayar giderim hayatından, yapabileceğin tek şey dilek tutmak olur arkamdan..” sözüdür.

Soru: En çok keyif aldığınız iç mekan/dış mekan aktivitesi nedir?
Cevap: En çok keyif aldığım iç mekan aktivitesi Bowling oynamaktır, bowling oynamayı çok severim ve neredeyse her hafta oynarım (“Bir arkadaşım var ise..”). Dış mekan aktivitesi olarak ise Üsküdar, Kadıköy, Kartal gibi ilçelerin sahillerini gezmek benim keyif noktalarımdan bir tanesi.

Soru: Yapmayı en çok sevmediğiniz iş nedir?
Cevap: Tabiiki de ağır kaldırıp indirmek.

Soru: En çok sevdiğiniz egzersiz çeşidi nedir?
Cevap: Egzersize giriyor mu bilmiyorum ama barfiks çekmek diyelim..

IMG_20190413_174342.jpg

Soru: Günün en sevdiğiniz anı/haftanın en sevdiğiniz günü/yılın en sevdiğiniz ayı hangisidir?
Cevap: Günün en sevdiğim anı gece uykuda olmak diyebilirim, uykuyu çok seviyorum çünkü. Moralim bozuk olduğu zamanlar ben uyurum, kimseyi kırmamak adına yada huzursuzluk çıkartmamak adına uyurum. Bazen bu konu yanlış anlaşılabiliyor..
Haftanın en sevdiğim günü Cumartesi, çünkü o akşam geç saate kadar oturup sabah erken kalkmak zorunda değilim..
Yılın en sevdiğim ayı Temmuz ayıdır, hem doğduğum aydır hemde yazlıkta olduğum aydır..

Soru: En sevmediğiniz ulaşım aracı nedir?
Cevap: Bu soru önceden sorulsaydı minibüs diyebilirdim ancak şu anda en sevmediğim ulaşım aracı yok. Daha modernize ve üsluplu şöförler geldiği sürece bu böyle devam edecektir..

Soru: Bir parti verecek olsanız, bu ne için ve nasıl olurdu?
Cevap: Sakin bir yapım var, partileri ve toplum içerisinde bulunmayı pek sevmiyorum. Dışarıda beni görseniz konuşurum ancak kalabalık ortamları sevmediğim için parti işi bana göre değil..

Soru: Daha önce gördüğünüz bir şeyin resmini yapacak olsanız, bu ne olurdu?
Cevap: Daha önce gördüğüm İstanbul Fatih’te bulunan Yerebatan Sarnıcı’nın resmini yapmaya çalışırdım, orası çok büyük bir yer ve çok hoşuma gitmişti..

Soru: Sonsuza kadar yaşlanmayacak olsanız, hangi yaşta kalmayı tercih ederdiniz?
Cevap: Şu anda bulunduğum yaşta, yani 18 yaşımda kalmak isterdim. Çok zindeyim ve her istediğimi yapabiliyorum. Koşmak desen var, merdivenleri hızlı çıkmak desen var, rahatça spor yapmak desen var. Birde biraz sert erkek olup yalnızlık olmasa işlem tamam :D

Soru: Bu sene hayatın sona ereceğini bilseniz, neyi daha farklı yapardınız?
Cevap: Zaten çok gezen birisiydim, ancak daha fazla gezerdim. Öyle İstanbul’un ilçelerinde değil, paramın yettiği kadar gidebileceğim her yeri neredeyse her hafta gezerdim. Gidip görmeyi ve bilgi edinmeyi seven bir yapım var, hafızamda kuvvetli olduğu için nereye gidersem gidiyim tek seferde bir yol haritası kafamda kalabiliyor. Bu nedenle o sene içerisinde güzel bir anı yaşamış olurdum.

Soru: Herhangi birini seçebilecek olsanız, akıl hocanız olarak kimi seçerdiniz?
Cevap: Çok güvendiğim bir kız arkadaşımı seçerdim büyük ihtimalle, genelde onun dediklerini ve fikirlerini ölçüp, tartıp ve biçip kendi fikirlerimle birlikte uyguluyorum. Yani şu anda bir akıl hocam var zaten :) Eğer buralara gelebildiysem ve enerjik bir yapım var ise kendisi sayesinde oldu.

Soru: Geçmiş ya da gelecekte herhangi bir olaya şahitlik edebilecek olsanız, hangi olayı seçerdiniz?
Cevap: Bu soruda bana kalsın, cevaplamak istemiyorum :D

IMG_20190318_130444.jpg

Soru: Herhangi bir şeyi yapmayı öğrenebilecek olsanız, bu ne olurdu?
Cevap: Dalgıçlığı öğrenmek isterdim, çünkü su altı dünyasını çok seviyorum..

Soru: Önümüzdeki sene üzerinde çalışacağınız tek proje olsaydı, bu ne olurdu?
Cevap: Üniversite sınavına hazırlanmak olurdu :D İşlerimden ve yoğunluğumdan dolayı maalesef ki Haziran da olacak sınava çalışamıyorum..

Soru: Bir günlüğüne ölümsüz olsanız, ne yapmak isterdiniz?
Cevap: Basit bir cevap olacaktır ama ilk yapacağım iş bir kuleden atlamak olurdu, daha sonrasında klasik şeyler. Silahı kendi vücuduna sıktırmak vs. Vs. :D

Soru: Adınızı değiştirebilecek olsanız, hangi isimle değiştirirdiniz?
Cevap: Adımı değiştirebilecek olsam Furkan yapardım büyük ihtimalle, nedense çok hoşuma giden bir isim..

Soru: Ölü ya da yaşayan herhangi biriyle tanışabilecek olsaydınız, bu kim olurdu?
Cevap: Tanışmak isteyeceğim kişi Mustafa Kemal Atatürk olurdu, Atamızı kim tanımak istemez ki :)

Soru: Piyangoyu kazansanız, yapacağınız ilk şey ne olurdu?
Cevap: Bir arkadaşımın çok büyük hayalini gerçekleştirip, kendime bir şeyler aldıktan sonra geri kalan paranın tamamını LÖSEV gibi bağış toplayan kurumlara yatırmak olurdu..

Soru: “Hayatın anlamı nedir?” dışında herhangi bir sorunun cevabını bulabilecek olsanız, bu soru ne olurdu?
Cevap: Bu dünyada ne yaşıyoruz olurdu..

Soru: Hayali bir kahraman olsanız, kim olmak isterdiniz?

Cevap: Superman olmak isterdim, çünkü staj yaptığım iş yerinde bana Clark Kent derlerdi :)

Soru: Çocukken, büyüyünce ne olmak isterdiniz?
Cevap: Çocukken, herkes gibi doktor olmak isterdim.

Soru: Hayatınız bir film olsaydı, müziklerinde hangi şarkılar yer alırdı.
Cevap: Kupa Kızı ve Sinek Valesi, Ayna - Anlatmalıymış Meğer ve Duman - Bal olurdu, tüm hayatımı anlatmasada güzel şarkılar bunlar :D

Soru: Başınıza gelen ve kötü olduğunu düşündüğünüz bir olayın olumlu sonuçlandığı oldu mu?
Cevap: Genelde hemen hemen hepsi olumlu sonuçlanıyor, ilk başta canım çok sıkılır ama sonucunda her şey istediğim gibi olur :)

IMG_20190319_133334.jpg

Soru: Şimdiye kadar en çok eğlendiğiniz parti hangisiydi?
Cevap: En başta da söylediğim gibi parti gibi kalabalık ortamlarda bulunmayı sevmem.

Soru: Ağlamanıza neden olan son film, kitap ya da şarkı neydi?
Cevap: Ağlamama neden olan bir arkadaşımın yaşadığı olaydan sonra Ayna grubunun Anlatmalıymış meğer şarkısı oldu, neredeyse sabahtan akşama kadar ağlamıştım. İçimde ilk defa o kadar büyük bir acı yaşamıştım ve elimden hiç bir şey gelmiyordu..

Soru: Başardığınız en zor şey neydi?
Cevap: Hayatta zor olmayan bir şey yoktur bence ama en önemlisi insan güvenini kazanmaktır.

Soru: Sizi daha güçlü bir insan yapan son deneyiminiz neydi?
Cevap: Bu çok özel bir durum, anlatmayı çok isterdim ancak buda bana kalsın. Ama şunu söyleyebilirim, parasız kalmak.

Soru: En son ne zaman harika bir yemek yediniz?
Cevap: Ben hiçbir şeyi değerlendirmekten hoşlanmam, yorum getiririm ama harika yemek vs. gibi maddeler benlik değil.

Soru: Şimdiye kadar aldığınız/verdiğiniz, en iyi/en kötü hediyeler nelerdi?
Cevap: Şimdiye kadar 11. sınıfta bir kız arkadaşımdan yılbaşı hediyesi gömlek almıştım, herkese hediye almayı severim ama tanıdığım hiç kimse bana hediye almaz. Bu durum beni çok üzüyor ve kırılıyorum ancak farkında değiller..
En son hediye alan forumumuzdan Alpho320 adlı arkadaşım olmuştu :)
Bir insanın sadece 1 defa doğum günü oluyor, yılda 1 defa. Onda bile tanıdığım, düşündüğüm kendisi için üzüldüğüm ki bu durumu yansıtamadıklarımı da biliyorlar ona rağmen hediye falan hiç bir şey gelmiyor.

Soru: Çocukluğunuzla ilgili en çok özlediğiniz şey nedir?
Cevap: Çocukluğumu özlemem, çünkü berbat anılarım var. Hatırlamamam daha iyi olacaktır..

Soru: Sizi heyecanlandıran, hatırladığınız en eski anınız nedir?
Cevap: Beni heyecanlandıran, hatırlamak istediğim tek anım. İlk kendi paramla aldığım bilgisayar oldu, hala daha bu bilgisayarı kullanıyorum ve gözüm gibi bakıyorum. O benim alın terim, zarar gelmesini kesinlikle istemem.

Soru: Kendi paranızla aldığınız ilk şey nedir?
Cevap: Bu sorunun cevabını bir üstteki soruda yanıtladım..

Soru: En son ne zaman, ne için gerildiniz?
Cevap: En son yaklaşık 1 hafta önce, bir arkadaşımın anlattığı bir sorunda gerilmiştim..

Soru: Yetişkinliğe hangi yaşta adım attığınızı düşünüyorsunuz?
Cevap: 14 yaşımda attığımı düşünüyorum, çalışmaya erken başladım :)

IMG_20190319_143833.jpg

Evet arkadaşlar, bu haftaki röportajımız buraya kadardı sevgili Burak AYDIN'a bizi kırmayıp katıldığı için teşekkür ederim. Sağlıcakla ...

Ekler

• 1555683118640.png
    1555683118640.png
    766,3 KB · Görünt.: 8
Son düzenleyen: Moderatör:

Cremranyec78

Burak AYDIN
Emektar

Discord:

Cremranyec78#5276

Elmaslar
1.676
Puanlar
17.030
Yer
İstanbul
Minecraft
Cremranyec78
T

ThanatosUltio

Ziyaretçi

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Hoş konu olmuş, eline sağlık. Burak seni yerimmm :D

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Çok güzel soru cevap şekline bir konu olmuş. Açıkcası forum içerisinde emeği sayamayacağımız kadar çok.

SoulX

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya

be humble

Ege'Kaan
Elmaslar
59
Puanlar
2.220
Burak abi'yi daha yakından tanımış oldum teşekkür ederim :)
Not : İnternet'te tanıdığım en iyi insanlardan birisi <3

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Reisi daha iyi tanımak için güzel bir konu olmuş. Umarım daha iyi yerlere gelirsin @Cremranyec78 ...

Burakcan

Web Developer
Emektar

Discord:

matta#7310

Elmaslar
716
Puanlar
14.520
Minecraft
matta76
Soru: Geçmiş ya da gelecekte herhangi bir olaya şahitlik edebilecek olsanız, hangi olayı seçerdiniz?

@Cremranyec78 Bunu niye yanıtlamadın Burak, kesin yanıtlamak isteseydin şey derdin; "Evlendiğimi görmek olurdu" filan derdin galiba :P

Burak Çakır

Java Developer
Elmaslar
87
Puanlar
1.025
Bu aralar müsaitim.

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce

YusufYaman

Discord Uzmanı

Discord:

YusufYaman#0001

Elmaslar
200
Puanlar
13.570
Yer
İstanbul
Minecraft
YusufYaman
Süper bir konu ve harika düşünülmüş bir seri ancak bir soru eksik.

Kırbaçlara olan özel ilginizi herkes biliyor. Bu fantezinin sebebi nedir ? @Cremranyec78

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı