Sol Reklam
Sağ Reklam

MC-TR Resmi Minecraft Sunucusu Açılıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Beylerbeyi

Emekli

Discord:

Aydın#8520

Elmaslar
57
Puanlar
0
Yer
Manisa
Merhabalar değerli MC-TR Üyeleri,

Dün sohbette geçen konuşmanın üstüne yetkili kişilere bildirilerek MC-TR Minecraft sunucusu açmayı planladık. Hemen sunucu açılmayacak, localhost sunucu üzerinden tüm haritalar ve eklentiler hazırlandıktan sonra sizlerin hizmetine sunulacak. İlk olarak bir adet mod ile başlayıp daha sonra çekirdek sunucuya geçmeyi planlıyoruz. Bu modu sizin seçmenizi istiyoruz.

Sizce Sunucu Mod'u Ne Olsun? Oylamayı kesinlikle unutmayın, ayrıca fikirlerinizi de bizlere bildirmeyi unutmayın.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Gerçeklik üzerine yani ankette Town seçeneğini seçtim, biraz değişiklik olsun. Üyelerimizden de destek ve ankete katılmalarını bekliyoruz.

Ugur_Burak

Uçakçı
Elmaslar
60
Puanlar
13.370
Yer
İstanbul
Minecraft
Ugur_Burak
hayırlı olsun ne diyelim :)

semmm

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
17
Puanlar
0
hocam faction yapmayın zaten Türkiyede hemen hemen hepsi faction bence rpg veya town olsun ?

Beylerbeyi

Emekli

Discord:

Aydın#8520

Elmaslar
57
Puanlar
0
Yer
Manisa
Towny sunucuları birazcık çeşitlilik tarafından sıkıntı olan sunuculardır. Bir kasaba da ne olacağı düşünüldüğü zaman akla az fikir geliyor. Fakat bu durum Skyblock, Faction, PVP sunucuları için geçerli değil. Şahsen ben PVP sunucu taraftarıyım. Takımlı ve Takımsız PVP olarak bir sunucu kurabiliriz. Türkiye'de böyle bir sunucu kaldığını düşünmüyorum.

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Towny sunucuları birazcık çeşitlilik tarafından sıkıntı olan sunuculardır. Bir kasaba da ne olacağı düşünüldüğü zaman akla az fikir geliyor. Fakat bu durum Skyblock, Faction, PVP sunucuları için geçerli değil. Şahsen ben PVP sunucu taraftarıyım. Takımlı ve Takımsız PVP olarak bir sunucu kurabiliriz. Türkiye'de böyle bir sunucu kaldığını düşünmüyorum.
Katılıyorum. Daha önce açılmamış bir sunucu açarsak ve el ele verirsek mükemmel olacak inşallah :)

Kola

Dı Koka-Kola
Elmaslar
322
Puanlar
14.070
Yer
The Coca Cola Company
Pluginler benden ben pvp taraftarıyım açıkçası :) ama Factionu seçicem factionu daha değişik bir hale getirebiliriz :)

Beylerbeyi

Emekli

Discord:

Aydın#8520

Elmaslar
57
Puanlar
0
Yer
Manisa
Oylama kapatıldı, konu kilitlendi. Kendi fikrimiz olarak PVP Sunucusu açılacak. Beklemede kalın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı