Sol Reklam
Sağ Reklam

MC-TR forumu ile düşüncelerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye
1.- Sanırım Öyle
2.- Bizim Fikirlerimizi İstiyorsun. Size Ne Derken Bir Kaç Kere Daha Düşün İstersen..
3.- :d kesin öyledir.
4.- Yalan Söylediğimi Sanmıyorm. Suçladıkça Batıyorsun..
Sana bir şey ispatlamak zorunda değilim bu 1. si tartışırım eğer tartışmak istiyorsan. Evet sizden fikirlerinizi istedim ama konuyla olan konuyu ilgilendiren bir fikir yoksa ben gidip açabilirdim yes my friends bugün sizlerle turkish english konuşma challange yapacağız sizce benim turkish dilim nasıl? Diye de konu açabilirdim.
İlkokul Dönemim'e Göz Atmama Gerek Yok Hiç Konuşulmayan Eşsesli :enteresan:. İngilizcenin Zaten İleri Seviye Olduğunu Söylemedim.
Teşekkürler yorumun için artık yoruldum boş boş klavye tıklatmaya.
Hmm. İngilizce Ve Türkçe'yi Tartışmıyoruz. Sadece Bazı Kelimeleri Türkçe Aksanını Bozmadan Söylemesini İstiyoruz. Aksanından Mc-Tr Yönetimi'ne Dair Hiç Bir Şey Anlayamadım..
O zaman yorum atmana gerek yoktu direk konuyu terk edebilirdin ama konuyu anladığına yemin edebilirim :)

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
Sana bir şey ispatlamak zorunda değilim bu 1. si tartışırım eğer tartışmak istiyorsan. Evet sizden fikirlerinizi istedim ama konuyla olan konuyu ilgilendiren bir fikir yoksa ben gidip açabilirdim yes my friends bugün sizlerle turkish english konuşma challange yapacağız sizce benim turkish dilim nasıl? Diye de konu açabilirdim.

Teşekkürler yorumun için artık yoruldum boş boş klavye tıklatmaya.

O zaman yorum atmana gerek yoktu direk konuyu terk edebilirdin ama konuyu anladığına yemin edebilirim :)
Konuyu Anlamadım Ve O Yorumu Paylaştım Anlasam Niye Atayım. Direk Konuyu Terk Etmek Yerine Sadece Sana Türkçe Aksanınında Var Olduğunu Söylemek İçin O Yorumu Attım. Senin Konuya Hangi İngiliz Aksanı Cümle İle Gireceğin Umrumda Değil.

T

Turan Taha Aydın

Ziyaretçi
ben tartışmanızı izliyorum ortalık karışacak rez alın

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye
Konuyu Anlamadım Ve O Yorumu Paylaştım Anlasam Niye Atayım. Direk Konuyu Terk Etmek Yerine Sadece Sana Türkçe Aksanınında Var Olduğunu Söylemek İçin O Yorumu Attım. Senin Konuya Hangi İngiliz Aksanı Cümle İle Gireceğin Umrumda Değil.
Tamam umurunda değilse yorum atma ve geç. Neyse teşekkür ederim güzel bir sohbet oldu daha iyi yerlerde tekrar görüşmek dileğiyle kusura bakma :) <3

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
Tamam umurunda değilse yorum atma ve geç. Neyse teşekkür ederim güzel bir sohbet oldu daha iyi yerlerde tekrar görüşmek dileğiyle kusura bakma :) <3
Tartıştığımız İçin Bende Özür Dilerim. Başarılarınızın Devamını Dilerim.. :ataturk:

T

Turan Taha Aydın

Ziyaretçi
ortalık karışmadı rez'i geri çekin

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Cool bir tartışma olmuş.

T

Turan Taha Aydın

Ziyaretçi
buhari ama kalpten <3

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye
T

Turan Taha Aydın

Ziyaretçi

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye
T

Turan Taha Aydın

Ziyaretçi

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
15.775
Minecraft
YunusCanGungordu
Konuya gelip dil kullanımını eleştirenlerin kendilerinin bilmemesi dışında pek sorun yok gibi, gene amacından saçma bir tartışma yüzünden saptırılmış bir konu, neyse;

Konuda gördüğümüz üzere forumdaki insanların en ufak bir şeyden birbinini kapıp, kavga edip dalaşma hevesi var. Bunu tam olarak çözebilmiş değilim henüz, muhtemelen kavga edince etkin biri olunacağı falan sanılıyor ve bu üzücü. Kavga diyorum çünkü bunun adı tartışma hiç değil. Tamamen aşağılama ve dışarı bir imaj verme amacı var. Aslında bakarsanız bu pek yeni bir şey sayılmaz ama bugünlerde bir tık trend oldu, bu konuda bana kalırsa moderasyon ekibi ceza sınırını genişletmeli.

Geçtiğimiz günlere göre forum deneyimi daha iyi. Adsense reklamlarının artık olmaması ve yeni tema sayesinde bu durum böyle. Sabitlenen konular tarafını çok bilmiyorum fakat forumdaki diğer reklamlardan rahatsız olsan varsa Adblock kullanabilir bence, orayı görmek değil oranın olması zaten doğrudan foruma getiri sağlar. Görmek veya görmemek pek bir şeyi değiştirmiyor diye biliyorum, emin değilim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı