Sol Reklam

MC-TR FORUM DİSCORD BİLDİRİM BOTU

webkit

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
44
Puanlar
2.060
MC-TR FORUM DİSCORD BİLDİRİM BOTU

Botun amacı forumdaki olayları, yapılan yorumlar, elmas alan, veya yeni oluşturulan konuları, discord'a anlık olarak özet olarak aktarmakta.
Kurulumu çok basit 2 tıklamayla bot hazır, Botu discordunuza bu (linke) tıklayarak çağırın, sonra mc-tr-bildirim adında yazı kanalı oluşturarak botunuzun burada bildirimleri anlık olarak otomatik paylaşmasını sağlayabilirisniz. Bot ne kadar güvenli diye soru sormanıza gerek yok çünkü bota yetkileri siz veriyorsunuz. Sadece yazı yazma yetkisi verseniz bile güvendesiniz demektir ama yok ben illa kodlarını görmek istiyorum diyorsanız, kaynak kodlarını görmek için buraya tıklayın: Discord Bildirim Botu

Adsız.png

Son düzenleme:

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Sistem eğer gerçek ise çok güzel ama nereden bilebiliriz içindeki bir kod ile discord sunucumuza sızmayacağını ..? Tebrik ederim ama bunlar göz önünde bulundurulmalı. Üstelik böyle bir botu ücretsiz yapman biraz şüphelendirdi ama olay gerçek ise çok çok tebrik ederim çok güzel bir bot.

webkit

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
44
Puanlar
2.060
Sistem eğer gerçek ise çok güzel ama nereden bilebiliriz içindeki bir kod ile discord sunucumuza sızmayacağını ..? Tebrik ederim ama bunlar göz önünde bulundurulmalı. Üstelik böyle bir botu ücretsiz yapman biraz şüphelendirdi ama olay gerçek ise çok çok tebrik ederim çok güzel bir bot.
Yetki verirken sadece yazı yazma yetkisi verdiğinizde istesede hack yapamaz güvendesiniz.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Ciddi anlamda çok güzel olmuş. @Batuhan Yenidogan gibi yetkililerin ilgilenmesi gerekiyor.

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
630
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Apiyi nerden buldun? Bu botu daha fazla geliştirebilirim.

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari

webkit

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
44
Puanlar
2.060
G

Garp

Ziyaretçi
Ne yazık ki bu botu Discord sunucumuza ekleyemeyiz. Yine de teşekkürler, farklı arkadaşlar belki ilgilenebilir.

webkit

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
44
Puanlar
2.060
Son düzenleme:

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
630
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı