Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.137
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
Otomatik Mesaj , Kitleri ayarlama , book ayarlama , enchant gibi engelli kelimeleri düzenleme ince ayarları 02.10.2014 02.06 ile yeni channelimde nasıl yapılır anlattım

MC-TR.COM Warp Menüsü Oluşturma ChestCommands Kullanımını anlatan ilk videomu sizler için çektim.
Warp Menüsü oluşturamayanlar izleyip öğrenebilirler.

-------------------------- 3.12.20914 Güncellemesi -------------------------

1.) Plotme düzenlemesi
2.) Pluginlerde genel buglar giderilmesi stabilite
3.) Faction Tagları renklendirilmesi
4.) Groupmanagerda bug düzenlenmesi.

--------------------------------------------------------------------------------

-------------------------- 13.08.2014 Güncellemesi -------------------------

1.) Chestshop için Market yazarak tabela kurulamıyordu düzenlendi. (Sürümünüzü seçerek yükleyiniz. Klasör içinde sürüm Chestshopu belirtildi)
2.) Groupmanagerda sıkıntı vardı düzenlendi.
3.) Nasıl Warp menüsü oluşturulacağı .txt şeklinde anlatıldı
4.) Disguise yani zombie gibi hayvanlara dönüşebilme eklendi - 1.7.9 Destekler.

5.) Sunucunuzda Kullanabileceğiniz birsürü logo eklendi
--------------------------------------------------------------------------------
Merhaba arkadaşlar şubat ayında beri paketimi güncellemiyordum. Farkettimki türlü türlü açıklarla sunuculara saldırı düzenleyebiliyorlar.
birsürü /bukkit:me , /logout düpesi gibi buglarla sunucunulara zarar verebiliyorlar.
Yeni yapmış olduğum plugin paketinde hiçbir şekilde açık bulunmamakla beraber size kolaylık sağlayacak schematicler ve sunucunuzu zorlamayacak gereksiz pluginlerden arındırılmış hoş bir paketle karşınızdayım.
Bu paketi aynı zamanda Faction.Denince.Biz sunucusundada kullanıyorum. Örnek olarak girip bakabilirsiniz.

BaNITEM.png.-m1.png

Düpeyi yada buglu itemlerla yapılan bugları engellemeniz için /banitem ekledik. elinize banlamak istediğiniz itemi alın
/banitem add Sebeb yazın.

e7pnWl.png

Türkçe yazılarla düşmanınıza yada moblara nekadar zarar verdiğinizi , nekadar canı kaldığını öğrenebilirsiniz.

Q1BY3j.png

Sizlerin dahada geliştirebilmesi için hazır komutlar bıraktım /kit komuduyla kit menüsüne erişebilir , /warp komuduyla warp menüsüne erişebilir , /donusum ile disguisecraft dönüşümleri yapabilir (sonoyuncu stili) , /sat komuduyla hammadedeki satış tabelalarını kullanmadan satış yapabilirsin. tüm bu komutları ChestCommands Plugininden ayarladım. Chestcommands / Menu / bölümüne ulaşabilir yaptığım sistemi inceler dahada geliştirebilirsin

AZ761X.png

aP3MNz.png

Komutları engellemek için gereksiz komut engelleme pluginlerini kullanmadık. Sadece NoCheatPlusun bize sağladığı ayrıcalıklardan yararlandık Dipnot: Kurucu dahi olsan bu komutları kullanamazsın.
Dilersen /op , /deop komutlarınıda engelle böylelikle ŞifreliOp plugininede ihtiyaç duymayacaksın konsoldan başka hiçkimse hiçkimseye bu komutları kullanamayacak

Tüm hatalardan arındırılmış tertemiz consol yapısı
4YrqzQ.png

Güncel plugin paketlerinde çiftçilik mesleği bir kenara atılmıştır. Sizler için tüm tohumlar , patates , vsvs... ekip bicerek para kazanacağınız Jobs türü olan çiftciliği ekledik. Artık oyuncularınız ciftcilik yaparak para kazanabilecekler
q9M8dD.png

Toplam 41 Adet plugin bulunmakta. Gereksiz pluginlere yer vermedik. Sizin için en gerekli pluginleri bir araya getirdik
Y3kWVl.png

Hazır olarak alınmış schematic paketlerini birleştirdik. Schematiclerle 2 dakikaya sunucunuzu hazır edebilirsiniz.

GbR2W2.png

pvz8ka.png

Pluginlerin hepsi 1.7.x tüm sürümlere uygundur tüm sürümlerde kullanabilirsiniz

03.12.2014 Tarihinde Indirme Linki bugları giderilerek güncellendi.!!!.

İndirme Linki : http://turbobit.net/bjcbgvjoq0ql.html

Son düzenleme:

GameTr

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
plugin paketi güzele benzio linki eklersen bnm video cektııgm swde kullanabılrıım :D

Eruzia

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
9
Puanlar
0
ChestCommand Plugini Galiba Warp Listesi Denen Yerde Kullanılmış.Plugin Paketi Güzele Benziyor :)

ReWoLweaR

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Linki Bekliyoruz Teşekkürler

xdasfxkrm

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
11
Puanlar
0

heavydirtysoul

yorgun
Emektar

Discord:

heavydirtysoul#0021

Elmaslar
733
Puanlar
13.850
Yer
DEMA
Hadi ya harbi lazım :(

Minecraftttt

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
0
shematic nası oluo yani hazır warp lar fcelan bi anlatabilrmisin warp yazdığımda warpyok felan dio

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.137
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
shematic nası oluo yani hazır warp lar fcelan bi anlatabilrmisin warp yazdığımda warpyok felan dio
//schematic list
//schematic load schematicadı
//paste
2 tane // yazarak bu komutları incele warpları setwarp çektikden sonra chestcommands menüsünden ayarlayacaksın.

Minecraftttt

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
0
tskr. pluginin süper bu narada ama admin felan var ama bbn kurucu olmak istiorm onuda nası yapabilirim

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.137
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai

Minecraftttt

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
0
/manuadd Isminiz Kurucu şeklinde olabilirsiniz
Çok Teşekkür Ederim bide Biliyosanız Çok Önemli Bişi Sorcam Bnm Bukkit Serverim Var Ama oyuna Girdiğimde Birkaç Dkka Sonra Oyuncuları Ve Beni Oyundan Atıyor Bi Arkadaştan Duyduğuma Gööre Auto Kick Die Bişi Varmiş Onu Kapatmak Lazımmış Ama Nerde Olduğunu Bulamadım Yardım Edermisin Şimdiden Tskrler

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.137
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
Çok Teşekkür Ederim bide Biliyosanız Çok Önemli Bişi Sorcam Bnm Bukkit Serverim Var Ama oyuna Girdiğimde Birkaç Dkka Sonra Oyuncuları Ve Beni Oyundan Atıyor Bi Arkadaştan Duyduğuma Gööre Auto Kick Die Bişi Varmiş Onu Kapatmak Lazımmış Ama Nerde Olduğunu Bulamadım Yardım Edermisin Şimdiden Tskrler
Bu hatayı benim plugin paketimi kullandıktan sonramı almaya başladınız yoksa hepmi vardı ?
Peki şuan için bu hata geçerlimi.
Skype Live:ImHai ekleyiniz yardımcı olayım

Minecraftttt

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
0
Bu hatayı benim plugin paketimi kullandıktan sonramı almaya başladınız yoksa hepmi vardı ?
Peki şuan için bu hata geçerlimi.
Skype Live:ImHai ekleyiniz yardımcı olayım
Hep Vardı Plugini Yükledikten Sonrada Devam Etti
ttm eklerim

AslanPipiLo

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
ınmıyor neden acaba

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı