Sol Reklam
Sağ Reklam

MC-TR MC-TR 10.01.2020 Güncellemesi - Bu Ayın En Çok Mesaj Atanları, Premium Flaması.

xChairs

iFruuzAhmet
Elmaslar
115
Puanlar
9.305
Yer
Dünya
Keske foruma daha once katilabilseydim (:

evrodo

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

evrodo

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
Evrodo
" En çok meaaj atanlar" kisimini begendim forum ici rekabet cogalacak :))

JesterNW

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

EnDShoT#0207

Elmaslar
7
Puanlar
410
Minecraft
EnDShoT
Güzel bir güncelleme hoşuma gitti :)

ABEL TÜRKOĞLU

Kurşunu Yut Ben Askerim

Discord:

ABEL TÜRKOĞLU#0666

Elmaslar
31
Puanlar
410
Yer
Almanya, Kreuzberg
Minecraft
ABEL_TURKOGLU
Eki Görüntüle 101785
Selamlar sevgili üyelerimiz, dostlarımız, :)
Biraz arayı açtım yaklaşık 20 gündür size bir güncelleme haberi sunmadım ancak aslında bakarsanız üzerinde düşünüyordum. Küçük değil gerçekten hoşunuza gidecek ve sizi site içinde motive edecek değişikliklerle gelmek istiyordum. Bunların da sizin gözünüzle rahat görebileceğiniz değişiklikler olması gerekiyordu. Öyle de yaptım. Kritik noktalara ufak rötüşlar atarak sitemizi kullanım alanında daha eğlenceli hale getirdim tekrardan.

Dertleşmemiz ve konuşmamız bittiyse 1. yeniliğe gelelim :) :

1- Bu Ayın En Çok Mesaj Atanları (Detaylı)

Eki Görüntüle 101786

Evet gördüğünüz gibi ''Bu Ayın En Çok Mesaj Atanları'' eklentimiz Sidebar kısmında kendi yerine tekrardan oturdu. Ancak bu sefer ufak bir değişiklikle. Aşağıda bulunan 2020-OCAK = GO ifadesi sizin istediğiniz ay ve tarihe gidebiliyor bu forumun açıldığı günden itibaren. Sizler de tam tamına 6 yıl boyunca bu forumda kimler en çok mesajı atmış veya kimler ilk 3 listesine girmiş çok rahat bir şekilde görebiliyorsunuz. Bu kısmı bu sefer kaldırmadan yerleştirmenin daha mantıklı olacağını düşündüm. Umarım sizler de benimle aynı fikirdesinizdir.

Eki Görüntüle 101787

2- Bedavaya Premium Flamasının sahibi olmak istemez misiniz?
Dostlar, güncellemenin beklemesinin en büyük nedeni bu idi. Çünkü yanlış bir hamleyle neredeyse kazanılması imkansız bir avantaj sunmak istemiyordum. Ancak üzerine düşündüğümde herkesin rahatlıkla başarabileceği ve Premium flamasına ulaşabileceği bir mesaj sayısı buldum. Peki bu ne kadar mı? Hemen anlatayım:

Arkadaşlar, 1 Hafta boyunca 75 Mesaj sayısını geçen ve bunu bizlere Discord üzerinden kanıt olarak ulaştıran her üyemize 1 Haftalık Premium'u bizden hediye.

Aklınızda şöyle bir soru varsa hemen açıklık getireyim; Her hafta 75 mesaj sayısını geçerseniz her hafta da Premium'unuz buna göre yenilenir. Yani korkmayın sadece 1 haftalık bir şey için sizi uğraştırmıyoruz. İkincil olarak; mesajlara ''Çok iyi konu.'', ''Merhaba.'', ''Başarılı.'' şeklinde alakasız ve kısa yorumlarınız bu etkinlikte kontrol edilip bakılacağı için geçersiz sayılır ve o rakamlardan düşülerek etkinliğe katılırsınız.

MC-TR 10.01.2020 Güncellemesinden bu kadar.

Kendinize iyi bakın, sizleri seviyorum. <3
Güncelleme Harika Gözüküyor Hem Mesaj Kasan Forumun Aktif Kullanıcıları İçin Yarışma Gibi Felan Olmuş.

Vital Ghost

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
31
Puanlar
0
Hala mevcutmu bu PREMIUM FLAMA uygulama özelliği?

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı