Sol Reklam
Sağ Reklam

133/2024 mc.mysterise.com MC.MYSTERISE.COM | Gerçek Hayat (1.16.5)

MYSTERISE

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

TugayTKSZ#0259

Elmaslar
10
Puanlar
1.180
Yer
İzmir
Minecraft
Mysterise
Minecraft Sunucu IP Adresi
mc.mysterise.com
Sunucu Sürümü
1.16.5
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Gerçek Hayat
Zorluk Seviyesi
Orta
Canın sıkıldı ve tanımadığın insanlar veya arkadaşlarınla roleplay mı yapmak istiyorsun işte burası tam sana göre! Gerçek hayatta yaptıklarını birebir oyuna yansıtmaya çalıştık ve bunu gerçek hayattaki gibi sıkıcı ve eğlencesiz değil heyecanlı ve oynanabilir yaptık. Büyük 2 şehrimiz ile birlikte gerçek hayatı minecraftta yaşayabilirsin. Klasikten uzaklaşmış fikirlerle, farklı ve yepyeni sistemlerimiz ile birlikte sizleri bekliyoruz!

i67b5fd.gif

Screenshot_1.png

2023-03-14_20.57.44.jpg

2023-03-14_20.58.34.jpg

2023-03-14_20.59.03.jpg

2023-03-14_20.59.22.jpg

2023-03-14_20.59.40.jpg

Son düzenleme:

Furkanaka

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

furkqnaka

Elmaslar
30
Puanlar
4.105
Yer
Mersin
Minecraft
comolokko
Şehir baya ufakmış onun dışında gözüme çarpan bir sistem göremedim başalarılar

MYSTERISE

Discord:

TugayTKSZ#0259

Elmaslar
10
Puanlar
1.180
Yer
İzmir
Minecraft
Mysterise
Şehir baya ufakmış onun dışında gözüme çarpan bir sistem göremedim başalarılar
Şehirin ufak olması değil işlevi önemlidir ve şehrimiz ormandadır yani insanlar evcil hayvanlarını şehre getirebilir ve şehir büyük olsaydı insanlar yürümekten dolayı sıkıcı olurdu emlak sistemimiz evine direk gitmeni ve yönetmeni sağlıyor ayrıca insanlar şehirde hotelde konaklayabilir.

xMadzzy

Quezly Teams
MinePass
Premium
Emektar
Quezly
Sunucu Sahibi

Discord:

xmadzzy

Elmaslar
662
Puanlar
3.305
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
xMadzzy_yt
Sunucunuz güzel ve hoş şekilde hazırlanmış elinize sağlık. Başarılar

coolishbaran

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

iamhuzunlubaykush

Elmaslar
35
Puanlar
8.820
Yer
Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastanesi
Minecraft
iamhuzunlubyksh
Sunucu hoş ve şirin bir sunucuya benziyor deneyimlemeye geliyorum. Başarılar

IlSavis

Gardaş nöörüyon?
Emektar

Discord:

ilsavis

Elmaslar
185
Puanlar
4.145
Sunucuda bir süre oynadım ve açıkçası çok hoşuma gitti. Sunucunun teması olsun, yetkilileri olsun gayet güzel ve hoşlar.
Biraz daha rol yapma, gerçek hayata ağırlık verilirse oyun deneyimi daha tatlış olur.

Discord üzerinden de önerisini yaptım, buradan da tekrar yazmak istiyorum. İlk giren oyuncular için bir tanıtım/tutorial oluşturması adına animasyon tarzında veya sunucuyu dolaştırma havasında başlangıçta bir bilgi aktarımında bulunulabilir. Yeni katılan oyuncular için gayet öğretici, güzel ve sunucuya bağlayıcı olur...

Bu tarz gerçek hayat ögeleri barındıran sunucuları seven herkesi gönül rahatlığıyla davet ediyorum!

IlSavis

Gardaş nöörüyon?
Emektar

Discord:

ilsavis

Elmaslar
185
Puanlar
4.145
Yukarıda yapmış olduğum yorumumu düzeltiyorum. Ne yazık ki sunucularında Moderatör kisvesi altında küfürlü, argolu, rezil kepaze bir dil kullanan bir mahlukat var. Bunu dile getirdiğimde ise sanırım kaldıramadı, zira banlandım.

Tebrik ediyorum...

MYSTERISE

Discord:

TugayTKSZ#0259

Elmaslar
10
Puanlar
1.180
Yer
İzmir
Minecraft
Mysterise
Yukarıda yapmış olduğum yorumumu düzeltiyorum. Ne yazık ki sunucularında Moderatör kisvesi altında küfürlü, argolu, rezil kepaze bir dil kullanan bir mahlukat var. Bunu dile getirdiğimde ise sanırım kaldıramadı, zira banlandım.

Tebrik ediyorum...
Bu olay yaşandığından dolayı özür dileriz, banınızı açtık ve moderatörle bizzat konuşup sorunun sebebini sordum ve yanlış anladığını söyledi oda özür diliyor. Bir daha böyle bir sorun yaşanmıcağını umuyorum iyi günler diliyorum.

ByAkilli

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Tolga#3989

Elmaslar
127
Puanlar
4.830
Yer
Giresun
Bu olay yaşandığından dolayı özür dileriz, banınızı açtık ve moderatörle bizzat konuşup sorunun sebebini sordum ve yanlış anladığını söyledi oda özür diliyor. Bir daha böyle bir sorun yaşanmıcağını umuyorum iyi günler diliyorum.
Derinlemesine araştırmanız lazım. Zira keyfi sunucudan uzaklaştırmak yani yetkiyi keyfe kullanmak hiç mantıklı değil.
Böyle bir konu var ise ben de yorumumu değiştireyim.

MYSTERISE

Discord:

TugayTKSZ#0259

Elmaslar
10
Puanlar
1.180
Yer
İzmir
Minecraft
Mysterise
Derinlemesine araştırmanız lazım. Zira keyfi sunucudan uzaklaştırmak yani yetkiyi keyfe kullanmak hiç mantıklı değil.
Böyle bir konu var ise ben de yorumumu değiştireyim.
İlk defa böyle bir durum yaşandı normalde moderatörlerimiz ban atmıyor yani yetkiyi keyfisine göre kullanmıyor ama o anlık sinirle yaşanmış bir durum bunu kendisiylede konuştum istediğiniz yorumu yazabilirsiniz ama ilk defa yaşanan dediğim gibi böyle olay sunucumuzda yaşanmıyor.

ByAkilli

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Tolga#3989

Elmaslar
127
Puanlar
4.830
Yer
Giresun
İlk defa böyle bir durum yaşandı normalde moderatörlerimiz ban atmıyor yani yetkiyi keyfisine göre kullanmıyor ama o anlık sinirle yaşanmış bir durum bunu kendisiylede konuştum istediğiniz yorumu yazabilirsiniz ama ilk defa yaşanan dediğim gibi böyle olay sunucumuzda yaşanmıyor.
Sunucuda bulunup yorum yapacağım. Yine de dikkat ediniz. Bir kişi on kişiyi götürür.

İyi akşamlar.

IlSavis

Gardaş nöörüyon?
Emektar

Discord:

ilsavis

Elmaslar
185
Puanlar
4.145
Olaydan sonra Kurucu bizzat olay ile ilgilenip banımı açtı, kendisine bu kadar çabuk davrandığı için teşekkür ediyorum ama ne yazık ki bu olay dolayısıyla sunucunun itibarı benim gözümde düştü.

Yine de yolunuzda başarılar diliyorum.

Hyphelix

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

! Anıl.sh#8627

Elmaslar
116
Puanlar
4.270
Yer
İstanbul Üsküdar Selamsız
Minecraft
KeskinCan
Sunucuda bulunup yorum yapacağım. Yine de dikkat ediniz. Bir kişi on kişiyi götürür.

İyi akşamlar.
Hocam her cümlede (.) kullanmışsınız sizi tebrik ediyorum a1 türkce ile sanırsam max bu kadar oluyor (,) de var haberiniz olsun

asvk

Örümcek Hoşt!

Discord:

ilovemaju

Elmaslar
236
Puanlar
1.805
Yer
Sivas
Minecraft
ILoveMaju09
Türkiyedeki en iyi concon sunucusu olduğu kesin

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı