Sol Reklam

[mc.anigame.pw] [SykBlock] [1.8.X - 1.16.5] Büyük Açılış 30 Kasımda!! (Açılışa Kadar Sunucuya Katılan Tüm MC-TR Forum Üyelerine Ekstra Hediyeler)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AniGame

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Riasarina#2858

Elmaslar
12
Puanlar
2.020
Öncelikle Herkese Merhaba
30.11.2021 Tarihinde Yani Salı Günü Açılacak Olan Skyblock Sunucumuza Hepiniz Davetlisiniz!!
Sunucu Şuan Açık Beta Sürümünde Olmakla Beraber Ufak Tefek Hatalar İle Karşılaşabiliyoruz Lakin En Kısa Sürede Size Mükemmel Bir Oyun Deneyimi Yaşatmak İçin Ekibim Ve Ben Elimizden Geldiğince Çabalıyoruz Umarım Bizi Anlayışla Karşılarsınız.

Yüzlerce Hatta Binlerce Sunucu Arasından Neden AniGame Seçmelisiniz ?

O Kadar Sunucu Arasında Size AniGame Seçmeniz İçin Herhangi Bir Sebep Veremem Ama İnanıyorum Ki Değerli Ekip Arkadaşlarım Ve Siz Sevgili Oyuncular İle Hepimiz İçin Eğlenceli Anlar Sıkılmadan Saatlerce Hatta Günlerce Vakit Geçirebileceğimiz Bir Sunucu Oluşturabiliriz
Bunu Nasıl Mı Başarırız ? Tabikide Siz Sevgili Oyuncular Sayesinde. Sizin İstekleriniz Doğrultusunda Bir Sunucu İnşa Edeceğiz

Evet Yanlış Duymadınız Sunucuda Olacak Özellikleri Ve Eklentileri Siz Seçeceksiniz

Benim Bu Sunucuyu Kurma Amacım Kendi Eğlencem İçin Değil Oyuncuların Keyifli Vakit Geçirip Eğlenmeleri İçin
Bu Yüzden De Sunucuda Bulunmasını İstediğiniz Eklenti,Özellik,Plugin Veya Harita Aklınıza Ne Gelirse Siz Seçeceksiniz
Discord Üzerinden Hem Gerekli Kanallar Aracılığı İle Hemde Belirli Günlerde Oluşturulan Oyuncular İle Sohbet Günlerinde
Siz Değerli Oyuncular İsteklerinizi Bana İleteceksiniz Bende Gerekli Ekip Arkadaşlarım İle Sunucumuzda Böyle Bir İsteği Barındırma Şansımız Olup
Olmadığını Görüşeceğim Eğer Gerekli Kişilerden Onay Alırsa Bu Sefer De Siz Sevgili Oyuncuların Oylamasına Sunacağız Sizin De Onayınızı Aldığı
Takdirde En Kısa Sürede İsteklerinizi Sunucumuza Ekleyeceğiz

Sunucuda Ne Gibi Özellikler Var ?

Sunucumuzda Şuan İçin Bir Skyblock Sunucusunda Olması Gerektiğini Düşündüğümüz Temel Özellikler Var
Bunlardan Bazıları :

Çiftçi
Minyon Sistemi
Rütbe Ve Vip Özellikleri
Oyuncular Arası Takas Ve Pazar Sistemi
Ve Dahası...

Bilgileriniz Ve Emekleriniz Güvende Mi ?

Elbette Hem Bilgileriniz Hemde Emekleriniz Güvende Hemde KEYUBU Güvencesi İle
Sunucumuzda Kayıtlar Saatlik Olarak Yedeklenmektedir Yani Emekleriniz Emin Ellerde
Peki Birileri Hesabımı Çalarsa Ne Olacak Derseniz De
Hesap Bilgileriniz İsteğiniz Doğrultusunda Tekrar Değiştirilerek Özür Hediyeniz İle Birlikte Size İade Edilecektir
Buna Ek Olarak

5237 Sayılı Türk Ceza Kanununun
243.Maddesine Dayanaraktan Şüheli Şahıs Hakkında Gerekli Yasal Yollara Başvurularak Mağdur Kişiye Yani Size Süreçler Ve İlerleyiş Hakkında
Detaylı Bilgi Verilecektir

Sunucumuzun Sistem Özellikleri Nelerdir ?

12 GB Ram
Intel Xeon E5-2697
Sınırsız Slot

Sunucu Her Daim Sunucu Ve Oyuncuların İhtiyacına Göre Ayarlanan
Esnek Ve Geniş Bir Donanım Yelpazesine Sahiptir

MC-TR Üzerinden Bizi Görüp Ailemize Katılan Oyunculara Hediyemiz Olacak Mı ?

Elbette MC-TR Üzerinden Ailemize Katılan Her Oyuncuya Çeşitli Hediyelerimiz Olacaktır.

Sunucuya Katılmak İçin Ekstra Birşey Gerekiyor Mu ?

Kesinlikle Gerekmiyor Tek Yapmanız Gereken 1.8.X - 1.16.5 Sürümleri Arasından (1.8.9 Önerilir) Birini Seçmeniz Ve Sunucuya Giriş Yapmanız.

Sunucu Kuralları Neler ?

Sunucu Kuralları Diğer Birçok Sunucuda da Olduğu Gibi Klasik Olması Gereken Mecburi Kurallardır

Bunlara Ek Olarak Eklemek İstediklerim

Oldukça Hoşgörülü Ve Sağduyulu Bir İnsanımdır Neredeyse Her Konuda İnsanları Üzmemek İncitmemek İçin Anlayışlı Ve Olabildiğince Nazik Davranırım Lakin Bir Konu Var Ki O Konuda Hiçbir Zaman Nazik Veya Hoşgörülü Olamam!
Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk Hakkında En Küçük Aşağılayıcı Kelimeler Veya İma Eden Söz Kullanan Kişiler Benim Bu Yıllardır İçimi Kıpır Kıpır Eden Aklımdan Geçtiği İlk Günden Beri Beni Heyecanlandıran Sunucumu Dünyanın 1 Numaralı Sunucusu Haline Getirebilecek Bir Kişi Dahi Olsa Sunucum Da Veya Çevremde Böyle Bir İnsan Bulunduramam!

Saygı Ve Sevgilerimle
AniGame Network Kurucusu
Riasarina

2021-11-28_04.14.42.png

2021-11-28_22.48.44.png

2021-11-28_22.52.29.png

Konu İçeriği Ve Fotoğrafların Ne Kadar Yetersiz Olduğunun Farkındayım Şuan İçin Bu İşlerle İlgilenen Herhangi Bir Çalışma Arkadaşımız Olmadığı İçin Hiç Alakam Olmamasına Rağmen Ben İlgileniyorum :D
Eğer Bu İşlerde İyi Olduğunuzu Düşünüyor Ve Bizimle Çalışmak İstiyorsanız Lütfen Kurucu İle İletişime Geçin
Riasarina#1881

Ve Evet Daha Bir Logomuz Bile Yok

We Are Looking For Graphic Designer :D

Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.
- Mustafa Kemal Atatürk -

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı