Sol Reklam
Sağ Reklam

Marvel'den Avengers Hakkında Açıklama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Finduk

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
50
Puanlar
2.070
1629813174510.png

Marvel'den Avengers Hakkında Açıklama

Merhaba değerli forum üyeleri ve ziyaretçileri. Bugünkü konumda sizlere Marvel'den bahsedeceğim. Geçtiğimiz günlerde Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, vermiş olduğu röportajda Marvel filmlerinde yer alan bütün süper kahramanların bir arada olduğu bir Avengers filminin üzerinde çalışmalar yaptığını söyledi. Son olarak da Marvel hayranlarının bu filmi yakın bir tarihte beklememeleri gerektiğini sözlerinde dile getirdi. Değerli arkadaşlarım kısaca sizlere bu konudan değindim. Bu konu hakkındaki detaylı bilgileri alt kısımda belirttim. Dilerseniz hazırlamış olduğum konuma geçelim.

Film tutkunların bildiği kadarıyla Marvel; Loki, Falcon and the Winter Soldier ve Eternals gibi film yapımlarında 4. evresine geçeceklerini duyurmuşlardır. Marvel hayranları 2021-2023 yılları arasında sürecek olan bu 4. evresini çok beğendiklerini söyleseler de, akılları hâlâ Avengers takımında.

En başta değindiğim gibi; Marvel Studion'un Başkanı olan Kevin Feige'den Avengers hakkında birisi iyi birisi kötü olacak şekilde iki haber mevcut. Colliders'a konuşan Feige, tüm Marvel kahramanlarının olduğu yeni bir film üzerinde çalışmalar yaptıklarını ve bu filmin kısa bir süre içerisinde çıkmayacağını film tutkunlarının bu filmi yakın bir zamanda beklememeleri gerektiğini açıklamıştır.

Bu Güzel Proje İçin Biraz Süreye İhtiyacımız Olacak

1629813463546.png

Marvel'in 4. evresi film tutkunları ile buluşturduğu yapımlar, film tutkunlarının beğenisini kazanıyor. Black Widow filmi çoğu kişi tarafından eleştiri toplasa bile Disney+ platformunda yayınlanmış olan Falcon and the Winter Soldier ve Loki dizileri, Marvel'in 4. evresinden iddialı olduğunu kanıtlar cinstendi.

Kevin Feige'nin yapmış olduğu resmi açıklamalarda 4. evre bittikten sonra neler göreceğimiz hakkındaydı. Yeni gelecek olan Avengers filmi hakkında açıklamalarda bulunan Feige, şu ifadeleri kullandı; "Endgame'den sonra yeni bir destan başlatmak için makul bir süreye ihtiyacımız var, ki bu süreç de bizim için başladı. Daha önce 1. evrede de yaptığımız gibi herkesi bir araya getirmeden önce bize biraz zaman gerekiyor." diyerek açıklamasına son verdi. Feige gibi ben de konumun sonuna geldim. Okuduğunuz için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı