Sol Reklam

Maliyeye Vergisiz Satıştan Şikayet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
P

Pyme

Ziyaretçi
Bugün ilginç bir olay yaşadım.Beni maliyeden aradılar ve internet üstünden vergisiz satış yapmaktan hesaplarım incelenecekmiş , işlem başlatılmış.Şikayette 3 ay gibi bir süre önce yapılmış.Şikayet edeni sordum ama "bilmiyoruz,dilekçe ile yapılmış" dendi. 25 yaşındayım ve Atilla İnşaat'da sigortalı çalışan ve imza yetkilisiyim. Bağkur parama kadar tıkır tıkır aylık yatıyor. Şirket her yıl yüzbinlerce lira fatura kesiyor. Yani zerre korkum yok:D . Bana bile yatan para üstünden fatura gösteririm. Şikayeti deneyen kişi tek kelimeyle avcunu yalamış olacak.

Tabi bu forumda ticaret yapan kendini bir "şey" zanneden çakma "EKİP" olan arkadaşların bu şekilde bel altı oynayacak kadar düşmesi iyi oldu. Ben konu başlığıma yakında Atilla Bilişim ve Bilgisayar olarak vergi levhamı koyacağım. Sattığımız ürünlere E-Faturada keseceğiz.Bundan sonra bu platformda vergisiz satış yaptığını gördüğüm vip satan sunucu sahibi yada çakma ekipleri maliyeye bildirmeye başlayacağım. Forumdaki arkadaşlara ve forum yönetiminede duyrulur. Mesela şüphelendiğim bir kişiyi yarın maliyeye dilekçe yazarak ihbar edeceğim, dilekçesinide bu başlığın hemen altına çekip koyacağım ki İBRET olsun. Bel altı vurmaya çalışacaksak bel altı oynayalım, her türlü galip biziz. Şikayet eden arkadaş birazcık erkeklik gösterip ulaşırsada seviniriz:D Derdi neymiş öğrenelim.
-Pyme: Anadolu Team CEO-

Glensow

AnadoluTeam CEO

Discord:

Glensow#0001

Elmaslar
32
Puanlar
2.020
Minecraft
TheGlensow

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.137
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
tenor.gif

GHS

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

GHS.NET.TR#2835

Elmaslar
10
Puanlar
3.720
Şikayet eden biri olmasına gerek yok. Eğer ödemelerin aktarıldığı hesap 'bireysel hesap' ise bu kontrol ve incelemelerle sık sık karşılaşırsınız. Ticaret yapıyorsanız 'ticari hesap' kullanmalısınız. Çok kişinin başı yanıyor bu sebeple. Dikkatli olun.

P

Pyme

Ziyaretçi
Şikayet eden biri olmasına gerek yok. Eğer ödemelerin aktarıldığı hesap 'bireysel hesap' ise bu kontrol ve incelemelerle sık sık karşılaşırsınız. Ticaret yapıyorsanız 'ticari hesap' kullanmalısınız. Çok kişinin başı yanıyor bu sebeple. Dikkatli olun.
Sıkıntı yok Sezer, şahsi hesabın üstünden faturalandırma yapmışlığımız var.. İnceleselerde bulabilecekleri birşey yok. İşçi ödemelerini birçok kez kendi hesabımdan yaptım çünkü.

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
they are crazy

Glensow

AnadoluTeam CEO

Discord:

Glensow#0001

Elmaslar
32
Puanlar
2.020
Minecraft
TheGlensow
3 farklı banka hesabım var Sezer abi. Çoğunluğu almanya olmak üzere türkiyeden de aylık +5K € kadar bir giriş çıkış oluyor ve böyle bir incelemeye maruz kalmadım hiç bize gelen inceleme bir şikayet aracılığı ile olmuş dediğimiz gibi

P

Pyme

Ziyaretçi
,
3 farklı banka hesabım var Sezer abi. Çoğunluğu almanya olmak üzere türkiyeden de aylık +5K € kadar bir giriş çıkış oluyor ve böyle bir incelemeye maruz kalmadım hiç bize gelen inceleme bir şikayet aracılığı ile olmuş dediğimiz gibi
Tamamdır ben istediğimi almaya başladım. Zaten suçlular istemsiz olay mahalline dönermiş diye bir laf var. ^^

portlek

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

portlek#5502

Elmaslar
197
Puanlar
1.460
Yer
iskanbuldotnet
Minecraft
poturtek
,

Tamamdır ben istediğimi almaya başladım. Zaten suçlular istemsiz olay mahalline dönermiş diye bir laf var. ^^
bu işi hai mi yaptı yani bunu mu demeye getiriyorsun xd

Glensow

AnadoluTeam CEO

Discord:

Glensow#0001

Elmaslar
32
Puanlar
2.020
Minecraft
TheGlensow
P

Pyme

Ziyaretçi

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
Alışman gerek, rekabeti kim ister ki?

Glensow

AnadoluTeam CEO

Discord:

Glensow#0001

Elmaslar
32
Puanlar
2.020
Minecraft
TheGlensow
P

Pyme

Ziyaretçi
Artık rekabet kalmayacağına göre, kimse isteyemeyecek.
Yani, bunun en kısa yolu, samimi olmadığım her bir kişinin ismini forumdan loglarını talep ederek(Yusufla konuşayım adli bir olaya döndü bu) listeye yazmak, ardından dilekçeyi maliyeye + loglarıda bilişim suçlarına atmak . Ama adil , dürüstçe ,bel altı vurmadna satış yapan arkadaşlarımızda var.
En güzeli önce şu konumu baltalayan arkadaşlardan başlamak . Şu önümüzdeki günlerde buraya resmiyle koyacağım maliyeye vereceğim dilekçeyi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı