Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu MakroNetwork Ücretli Reklamcı Alımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Demek istediğim her şeyi paraya çevirmeyin diyorum böyle şey için paraya dönüştürmeyin isterseniz 90k abonesi olsun Bir sunucu da huzur güven adalet ve hoş görü önemli bir sunucu emek yoksa bir sunucu klasik içerikler varsa isterse 900k kitlen olsun oyuncu gelme ihtimalı ancak %1 dir
Maalesef bu yazdıklarınız türkiye minecraft oyuncuları için geçerli değil bir youtuber koy 2k abonesi olsun hergün canlı yayın yapsın ve sunucu ne kadar kötü olursa olsun bizim çok pro oyuncularımız saniyesinde slotu doldurur yeterki video'ya çıkacaklarını söyle.

ISquzy

FORUM bizim PREMİUM kira.
Elmaslar
64
Puanlar
13.495
Yer
Tokyo
Minecraft
ISweys
Demek istediğim her şeyi paraya çevirmeyin diyorum böyle şey için paraya dönüştürmeyin isterseniz 90k abonesi olsun Bir sunucu da huzur güven adalet ve hoş görü önemli bir sunucu emek yoksa bir sunucu klasik içerikler varsa isterse 900k kitlen olsun oyuncu gelme ihtimalı ancak %1 dir
Yahu yazıyı bare tam oku,sonunda aynısını diyorum.Diyorum ki server güzel değilse zaten reklamını yapmam.Ha bide kâr a dönüştürme diyorsun da afedersin ama mesela web siten var ve 50k kadar %aktif üyesi var ve sen hiç free reklam yapar mısın?

Ozngky

Fırında Isıttığım İlk Taş
Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
Yahu yazıyı bare tam oku,sonunda aynısını diyorum.Diyorum ki server güzel değilse zaten reklamını yapmam.Ha bide kâr a dönüştürme diyorsun da afedersin ama mesela web siten var ve 50k kadar %aktif üyesi var ve sen hiç free reklam yapar mısın?
Tartışmaya Gerek Yok Beyler :)

ISquzy

FORUM bizim PREMİUM kira.
Elmaslar
64
Puanlar
13.495
Yer
Tokyo
Minecraft
ISweys
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı