Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber Mafıa I Remake, Ön Sipariş 28 Ağustos Tarihinde çıkıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OnlyDarkness

Yay Yok, İskelet Yok
İçerik Yöneticisi
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
203
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss
mafia I.jpg

MAFIA I REMAKE

2K Czech Tarafından Sıfırdan geliştirip en üst düzey grafik kalitesi ile karşımızda. Bu oyun Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition'ın aksine baştan aşağıya en iyi şekilde tasarlandı. 4k çözünürlüğünde dokular, gelişmiş oyun mekanikleri ile gelicek olan Mafia I: Definitive Edition 28 Ağustos 2020 tarihinde çıkıyor.
Oyunun şuan ön siparişte olması ve Oyunun çıkmasına daha 3 ay olmasına rağmen şimdiden bir çok insan'dan olumlu tepkiler aldı

mafia I 2.jpg

Oyunun Hikayesi

Oyun, 1930 Yılında Amerika'nın Bir Şehri Olan Kayıp Cennet adında bir şehirde geçiyor.
Sıradan Bir Taksi şoförü olan Thomas (Tommy) Angello Yanlışlıkla kendini çok büyük bir mafya örgütü içerisinde buluyor. Mafyanın Ele Başı olan Sallieri'nin gözünde hızlı bir şekilde yükselen Tommy, Sallieri ve Morello arasında olan savaşta Sallieri'ye çok büyük yardımlarda bulunmuştur.

Sonrasında Bulunduğu hayattan ailesini kurtarmak isteyen Tommy Hikayesini bir dedektife anlatmış
ve Karşılığında Yeni bir kimlik ile hayatını sürdürmek istemiştir. Ekmek parası kovalamakta olan Tommy Morello'nun adamlarından kaçan Paulei ve Sam'i farketmiş ve onlara yardım etmiştir,
Bu olayın ardından Sallieri Tommy'e bir iş teklifinde bulunmuştur fakat Tommy Kibarca reddetmiştir.
Ertesi sabah taksisi ile gezinirken Morello'nun Adamları tarafından saldırıya uğramış ve Sallieri den yardım talep etmiştir

Sonradan Sallieri'nin en güvendiği adamı olmuştur.
Bir gün Sallieri'nin verdiği bir infaz görevini yerine getirmemiş ve adamın Avrupa ya kaçmasına göz yummuştur.
Bu olay Tommy'nin ilk sadakatsizliği değildi, Daha öncesinde Sarah'ın arkadaşı olan bir kadını öldürmemiş ve
gitmesine izin vermişti. Son bölümde Sam tarafından sorgulanacak ve Tommy'nin öldürülmesi istenecektir.
Bu 2 Mafya ele başının arasındaki savaşın iyice kızışmasının sonucu Sallieri'nin emirleri daha ciddi bir hal almıştı.
Morello kardeşlerin infazlarında bulunan Tommy Sallieri'yi ye yapılan bir suikasti engellemiştir
Sallieri Morello'nun ölümünden sonra şehrin hakimi olmuş fakat uyuşturucu işine atılmak istemiştir.

Bir iş sonrasında Sallieri tarafından kontrol edildiklerini anlayan Tommy ve Paulei banka planını devreye sokmuşlardır.
Başarılı geçen banka soygunu ardından bu 2 arkadaş zenginlik hayalleri kurar iken Sallieri adamlarından Tommy ve Paulei'nin infaz edilmesini istemiştir.
Paulei'yi evinde cani bir şekilde öldüren Sam Tommy ile bir müzede buluşmuştur, Fakat suikast girişiminden kurtulan Tommy zor bela Sam'i öldürmüş ve hızla oradan uzaklaşmıştır

mafia I 4.jpg

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu kadar erken mi? Ciddi anlamda 10 yıldır beklediğim oyun serisinin devamı hızlı bir şekilde geliyor ki oyunu da muhakkak satın alacağım ☺

OurThy

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Oyunun grafikleri gerçekten efsane değil mi ya <3:<3:

theSyd

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
19
Puanlar
0
Benim ilgimi çeken Mafia Trilogy ve Mafia 2 Definitive Edition'dan çok, Mafia 1'in yeniden yapılacak olan sürümü oldu. Çok daha yeni görseller ve hikayeye eklenenler sayesinde güzel bir tecrübe edinebileceğiz. Diğer iki oyun / paketten pek bir şey beklenemez, sonuçta Mafia 2'nin grafikleri o kadar da eski değil. Gereksiz yere oyunu yenileme çabalarına girmişler, her neyse güzel bir konu olmuş. Konu tasarımını geliştirirsen daha iyi olabilir, başarılar!

OnlyDarkness

Yay Yok, İskelet Yok
İçerik Yöneticisi
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
203
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss
Benim ilgimi çeken Mafia Trilogy ve Mafia 2 Definitive Edition'dan çok, Mafia 1'in yeniden yapılacak olan sürümü oldu. Çok daha yeni görseller ve hikayeye eklenenler sayesinde güzel bir tecrübe edinebileceğiz. Diğer iki oyun / paketten pek bir şey beklenemez, sonuçta Mafia 2'nin grafikleri o kadar da eski değil. Gereksiz yere oyunu yenileme çabalarına girmişler, her neyse güzel bir konu olmuş. Konu tasarımını geliştirirsen daha iyi olabilir, başarılar!
yorumun için çok teşekkür ederim :<3: kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı