Sol Reklam

|MADNETWORK| DUSUNDUGUNUZDEN DAHA FAZLASI !

#MadNetWork

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

LordOfLast#7186

Elmaslar
81
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Police
Merhaba, ben MadLance namıdeğerr madnetwork. Bugün sizlerle bir proje paylaşmak istiyorum.
Öncelikle amacımızdan başlayalım ; amacımız işini iyi yapan/kapasitesi olan kişileri bir araya getirmek ve birlikte global satış yapmak.
Peki nasıl ? Şöyle ki globalda çoğu yabancı forumda/paylaşım merkezlerinde hesabımız var ve biz diyoruz ki birlikte fikir üretelim/yapalım onu da global satış yapalım.
Bliyoruz ki yabancı sitelerde satmak çok daha kolay.
Kimleri kapsıyor proje ? Skripter, builder, pluginer, java coder, web scripter
Ekibim var ekibimizle katılamaz mıyız ? Ekip ile katılabilirsiniz.
Para konusu ? Herkes kendi içeriğini oluşturacak/verecek biz de bunu tasarımını vb tamamen ücretsiz ingilizce/türkçe kendimiz yapıp global sayfalara vereceğiz Satış fiyatının %60 ona verilecektir.
NASIL KATILIRIM ? Discord üzerinden bana ulaşın.
TR'de satış olmayacak mı ? Tr de satış olacak, en kısa zamanda mc-tr de onaylı satıcı vb alacağız. Size de yeni imkanlar tanıyacağız.

Başka sorularınız var ise yorumlarda belirtin. Teşekkürler.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Projeleriniz açıkcası hoşuma gitti. Umarım dediğiniz gibi bu projeler alanı içerisinde güzel ve başarılı işler çıkarırsınız.

TEmreAta

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Emre Ata Türk#2807

Elmaslar
31
Puanlar
3.880
Yer
Ankara
Minecraft
TEmreAta
Merhaba, ben MadLance namıdeğerr madnetwork. Bugün sizlerle bir proje paylaşmak istiyorum.
Öncelikle amacımızdan başlayalım ; amacımız işini iyi yapan/kapasitesi olan kişileri bir araya getirmek ve birlikte global satış yapmak.
Peki nasıl ? Şöyle ki globalda çoğu yabancı forumda/paylaşım merkezlerinde hesabımız var ve biz diyoruz ki birlikte fikir üretelim/yapalım onu da global satış yapalım.
Bliyoruz ki yabancı sitelerde satmak çok daha kolay.
Kimleri kapsıyor proje ? Skripter, builder, pluginer, java coder, web scripter
Ekibim var ekibimizle katılamaz mıyız ? Ekip ile katılabilirsiniz.
Para konusu ? Herkes kendi içeriğini oluşturacak/verecek biz de bunu tasarımını vb tamamen ücretsiz ingilizce/türkçe kendimiz yapıp global sayfalara vereceğiz Satış fiyatının %60 ona verilecektir.
NASIL KATILIRIM ? Discord üzerinden bana ulaşın.
TR'de satış olmayacak mı ? Tr de satış olacak, en kısa zamanda mc-tr de onaylı satıcı vb alacağız. Size de yeni imkanlar tanıyacağız.

Başka sorularınız var ise yorumlarda belirtin. Teşekkürler.
Genemi Siz Ya :) Arkdaşlar Baya Başarılı Böyle Devam Etmelerini İsterim

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı