Sol Reklam

Lütfen , Biri Bunu Bana Açıklasın!

ddOpher

Bir Hilal uğruna, ne Güneşler batıyor!

Discord:

hesabımı silin lütrfen

Elmaslar
83
Puanlar
3.920
Yer
hesabımı silin
Minecraft
hesabı silin
Öncelikle hepinize selam. Beni tanıyanlar eğlenceli bir giriş beklerler ama hayır şuanda içinde bulunduğum durumdan tiksiniyorum.

Sorun ne mi ?

Sorunum şu , anne ve babalarımın korumacı olması iyi birşey lakin benimkiler bunun sınırlarını zorluyorlar galiba. Daha biraz önce LoL deki LeaveBuster cezamı bir salak gibi annemgile açıkladım cevap şu:

- Bak evladım, bu oyunlarda bunu bunu yapmanı istiyorlar ise ileride daha kötü şeyler isterler. (Ben tam konuşcam) Hemen o oyunu sil ve bir daha öyle oyunlar oynama !

YA ÇILDIRMAK ÜZEREYİM

Hadi LoL'den başka oyunlar var sıkma canını diyorsan:

-CS yasak, sebebi kan ve silah olması,
-BF2 yasak, sebebi içinde kan olmasa bile silah olması,
-MİNECRAFT YASAK SEBEBİ ÇOK DİKKAT DAĞITIYOR
- LoL şimdi yasaklandı, sebebi yukarda,
- Hafta içi bilgisayardan hiçbir oyun oynamıyorum, yasak.
- Hergün 200 den az soru çözülürse PC kısıtlanıyor

Benim arkadaşlarımın çoğunun annesi, babası PC oynuyor, benimkiler yukarda gördüğünüz gibi.
Ne yapmalıyım, ne halt yemeliyim lütfen tek isteğim şu

BANA ŞU LANET OYUNLAR HAKKINDA YARDIM EDİN!

LeBlach

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835
anne lol beyini geliştiriyor hızlı düşünmeme yarıyor ve derslerde bir soru çözerken hızlı çözmeme olanak sağlıyor de askljdqwrş

ddOpher

Bir Hilal uğruna, ne Güneşler batıyor!

Discord:

hesabımı silin lütrfen

Elmaslar
83
Puanlar
3.920
Yer
hesabımı silin
Minecraft
hesabı silin
Ya, Allah senden razı olsun güzel insan güldürdün beni :D

LeBlach

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835

Mehmet Baki

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

mbboyun#0001

Elmaslar
44
Puanlar
3.810
Minecraft
MBB_Oyun2
Klişe "Bilgisayar oynadığın kadar ders çalışsaydın okul 1.siydin."

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Valla ben oynadım da bana bi katkısı olmadı :) Keşke zamanında bana da öyle yapsalardı..

Sana tavsiyem oyun oynama, yazılım öğren, tasarım öğren, modelleme öğren, öğrenebildiğin kadar şey öğren. Hiç yoksa kalpazanlık yap :D

Oyun vakit kaybı değil ama bağımlılık yaptığı için bir süre sonra hayatının büyük bir kısmını kaplıyor :(

beeboy07

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
Bilgisayarda @Geik'in dediği gibi yazılım vs. öğrenmeni önerebilirim. Oyunu günde 30 dakika, bir el, can sıkıntısında iken oynayabilirsin. Böylece bilgisayarda yararlı şeyler yaptığını kanıtlayarak aileni tatmin eder hem de kendi sevdiğin yazılım, tasarım gibi konularda başarılı olursun.

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Son zamanlarda kodlama vs yapmaktan oyuna vakit kalmıyor , hatta oyun oynayasım gelmiyor sana önerim böyle birşey öğrenip yapabilirsin
aynı şekilde hergün haberlede yok şu ölüm oyunu bu ölüm oyunu diye çıkartıyorlar bazı aileler bunlara cidden inanıyor. bunlarında etkisi olduğunu düşünüyorum.

ByGeneral

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
ByGeNeRaL
diyecek birşey bulamadım ama yardımcı olmak isterim özelden yazabilirsn

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
362
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Neden kendi oyununu yapıp oynamıyorsun ?

ryna

forever

Discord:

ryna#0104

Elmaslar
167
Puanlar
9.070
Minecraft
NRack
Öncelikle hepinize selam. Beni tanıyanlar eğlenceli bir giriş beklerler ama hayır şuanda içinde bulunduğum durumdan tiksiniyorum.

Sorun ne mi ?

Sorunum şu , anne ve babalarımın korumacı olması iyi birşey lakin benimkiler bunun sınırlarını zorluyorlar galiba. Daha biraz önce LoL deki LeaveBuster cezamı bir salak gibi annemgile açıkladım cevap şu:

- Bak evladım, bu oyunlarda bunu bunu yapmanı istiyorlar ise ileride daha kötü şeyler isterler. (Ben tam konuşcam) Hemen o oyunu sil ve bir daha öyle oyunlar oynama !

YA ÇILDIRMAK ÜZEREYİM

Hadi LoL'den başka oyunlar var sıkma canını diyorsan:

-CS yasak, sebebi kan ve silah olması,
-BF2 yasak, sebebi içinde kan olmasa bile silah olması,
-MİNECRAFT YASAK SEBEBİ ÇOK DİKKAT DAĞITIYOR
- LoL şimdi yasaklandı, sebebi yukarda,
- Hafta içi bilgisayardan hiçbir oyun oynamıyorum, yasak.
- Hergün 200 den az soru çözülürse PC kısıtlanıyor

Benim arkadaşlarımın çoğunun annesi, babası PC oynuyor, benimkiler yukarda gördüğünüz gibi.
Ne yapmalıyım, ne halt yemeliyim lütfen tek isteğim şu

BANA ŞU LANET OYUNLAR HAKKINDA YARDIM EDİN!
Bak dostum. Bu durumlara alışmalısın. Bu durumlar yaşandığına göre yaşın çok da büyük değil. Ailen yaşın ve büyüme çağın olduğu için senin doğru ile yanlışı ayıramadığını düşünüyor sen tersini düşünsen bile bazı durumlarda bireylerini dinlemelisin. Her durumda sen haklı değilsindir illaki bi diğer tarafdan düşün. Onlar senin iyiliğini düşünüyorlar. Şimdi sana bir kaç önerim bulunmakta. Ailene oyun oynadığın arkadaş ortamını ve oynadığın oyunu gösterirsen ailen o arkadaş ortamını tanıdığı zaman izin verecektir. Özellikle annenin veya babanın tanıdığı yani sınıf arkadaşlarınla oynamayı dene. Onlarla olduğun sürece izin verme potansiyeli yükselecektir. Çünkü seni ve arkadaşını tanıyorlar birbirinize zarar vermeye çalışmayacağınızı anlarlar. Son sözüm olarak senin iyiliğini düşünüyorlar ve bu duruma alışman gerek uzun bir dönem kendini büyüdüğüne inandırdığın zamana kadar bu durumlar sürecek. Kendine iyi bakman dileğiyle iyi forumlar.

WaterSoon

Sınavda tüm kitaptan sorumlusunuz.
Elmaslar
146
Puanlar
13.570
Yer
Trabzon
Açıkçası şunu söylemeşiyim ki ailen sana pc yi kapat diyorsa senin ileride başarılı olacağın anlamına gelmiyor. Bunu senin istemen gerekir. Evet bugün LOL oynarken çok keyif alıyordun fakat yıllar sonra LOL sana bilry katmayacak.(bazıları diyrlir iyi oynarsa e-sporcu olur. O zaman onlara sorarım ne zamandır e-sporcusun diye). Ben de zamanında GTA oynadım bana getirisi sadece onlinede levelim 100 küsür olması. Eğer yaşın da küçükse PC yi azalt.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı