Sol Reklam
Sağ Reklam

Lanto’s NW | Ortak Aranıyor | Hub Proje

SongEver15

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
27
Puanlar
0
Merhabalar!
Ben Muhammed, 18 yaşındayım ve yazılım dilleriyle az çok uğraşıyorum. Bir Minecraft projem var, gerekli önlemleri alacağım bir proje. Bu projede yalnız kalmamak için kendime bir ortak arıyorum. Hedefim büyük bir kitleye hitap etmek ve dev bir sunucu olmak. Dev bir sunucu olmak kolay olmadığı için sayısı 3’e kadar çıkacak ortak arıyorum. Ortaklık düşünen kişilerin, plugin bilgisinin olması kesinlikle zorunludur. Hub olarak ayarlayacağımız için herkes bir adet sunucuyla ilgili projelerle uğraşacak. Sponsorluklar Forum ve YouTube platformu üzerinden olacak. Kendinizi ortaklık için uygun hissediyorsanız, Discord#0694 adresinden beni ekleyebilirsiniz.

Ortak Şartları

Akıl yaşınız, normal yaşınızdan geride olmasın.

Dil ve imla kurallarına uymanız kesinlikle zorunludur.

Plugin Türkçeleştirmek haricinde, pluginleri iyi biliyor olmanız zorunludur.

Eğer bu şartları karşılıyorsanız, Discord Kiaoglu#0694​

ZarqosTec

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

toprakac#7108

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
TurkiyemYT
Merhabalar!
Ben Muhammed, 18 yaşındayım ve yazılım dilleriyle az çok uğraşıyorum. Bir Minecraft projem var, gerekli önlemleri alacağım bir proje. Bu projede yalnız kalmamak için kendime bir ortak arıyorum. Hedefim büyük bir kitleye hitap etmek ve dev bir sunucu olmak. Dev bir sunucu olmak kolay olmadığı için sayısı 3’e kadar çıkacak ortak arıyorum. Ortaklık düşünen kişilerin, plugin bilgisinin olması kesinlikle zorunludur. Hub olarak ayarlayacağımız için herkes bir adet sunucuyla ilgili projelerle uğraşacak. Sponsorluklar Forum ve YouTube platformu üzerinden olacak. Kendinizi ortaklık için uygun hissediyorsanız, Discord#0694 adresinden beni ekleyebilirsiniz.

Ortak Şartları

Akıl yaşınız, normal yaşınızdan geride olmasın.

Dil ve imla kurallarına uymanız kesinlikle zorunludur.

Plugin Türkçeleştirmek haricinde, pluginleri iyi biliyor olmanız zorunludur.

Eğer bu şartları karşılıyorsanız, Discord Kiaoglu#0694​
ben plugin olsun yetki olsun aktiflik discord veya yazdığın herşeyde tecrübeliyim discord adresim toprakac#7108 discord dan arkadaşlık attım kabul edersen sevinirim @SongEver15

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı