Sol Reklam
Sağ Reklam

Lacerta.Batihost.Net YENİLİĞE AÇIKSAN lllllll Skyblock EFSANESİ llllllll +Boss/+Ejderha/+Minyon/+Gen/+Maden/Arena/Pet+/OTO PİSTON+/ÇİFTÇİ/SATIŞ ÇUBUGU

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

jegy911

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

jegy911#9836

Elmaslar
3
Puanlar
125
Yer
istanbul
Minecraft
jegy911
ip: Lacerta.Batihost.Net:25565
Tür: Skyblock emek+
Sürüm: 1.8-1.19
Tavsiye edilen sürüm: 1.16.5
Site:
https://lacerta.play.tc/

Lacerta Craft

Lacerta Craft

05.05-06 21:00 DA EVENT VAR 5 HESAP BİRDEN AÇILABİLİR!

+40 4x EVENT :sonic::sonic::sonic::sonic::bayrak::crow::kızgın:

SUNUCUMUZUN AÇILIŞTAN BU YANA EN BÜYÜK EVENTİ

DİSCORD/tıklayabilir misin?

YETİŞMEK İÇİN ŞİMDİDEN HESAIBNIZI AÇIN

YENİ AÇILDIK /DİSCORD OYUN İÇİ HER TÜRLÜ YARDIM SORUNLARI ÇÖZERİZ

Sunucuda yok yok gellll ilgili ekibimiz de her daim sizinle

Herkese selamlar, bu benim ilk minecraft sunucum, ve neden açtığımı anlatmak istiyorum. Ben 2017 tarihinden bu yana farklı farklı skyblock sunucularında oynadım denenilen sistemleri, pluginleri ve scriptleri gördüm inceledim, benim skyblockların en sevdiğim türü her zaman emek+ olmuştur, ne yangelip yatıyorsunuz nede iyi bir yere gelebilmek için yüzlerce saat harcamanıza gerek var, bende bu sunucuyu bu şekilde ayarladım, sunucu içerisinde eğlenebileceğiniz ve uğraşabileceğiniz bosslar, direkt spawnerlara geçemeyeceğiniz için yapmanız gereken farmlar, uzun ve eğlenceli bir serüven var. Sunucumda gerçekleştirmek istediğim en önemli şey oyuncuların sunucu içerisinde keyifli vakit geçirmeleri, dizi, film veyahut müzik dinlerken arkada kafalarını dağıtmak için oynadıkları, arkadaşça bir ortam oluşturmak. Sunucuyu kendi istediğim gibi tasarladım ve benimle birlikte 1 kişi oynasa dahi açık tutmaya devam edeceğim, çünkü benim için Skyblock bu, günlük hayatımda ki rutinden kaçtığım işlerimi veyahut ödevlerimi halletikten sonra keyifli vakit geçirdiğim ortam, umarım sizler içinde bu şekilde olur ! :)

NOT: sunucumda arkadaşça bir ortam yaratmaya çalıştığım için, " küfür - saygısızlık - kavga veya tartışma çıkarabilecek her türlü davranış hoş karşılanmaz ve ciddi sonuçları olmaktadır." bilginize.

Sunucumun fotoğrafları ve görüntüleri

Spawn
1.png

2.png

Ejderha eventi:
3.png

4.png

Maden eventi
5.png

6.png

Bosslar
9.png

10.png

Başlangıç adamız:
7.png

8.png

Son düzenleme:

jegy911

Discord:

jegy911#9836

Elmaslar
3
Puanlar
125
Yer
istanbul
Minecraft
jegy911
bu gün herkesi beklerizz <3

oyuncraft3

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Batuhan#0002

Elmaslar
12
Puanlar
2.055
Minecraft
Afrodex
Sunucunuz güzel görünüyor. Fakat metin yerine konu tasarımı kullansaydınız daha akıcı olurdu. Onun dışında Batihost subdomaini yerine lacertacraft.com / lacertacraft.net gibi özel alan adına geçmenizi tavsiye ederim. Başarılar.

jegy911

Discord:

jegy911#9836

Elmaslar
3
Puanlar
125
Yer
istanbul
Minecraft
jegy911
Sunucunuz güzel görünüyor. Fakat metin yerine konu tasarımı kullansaydınız daha akıcı olurdu. Onun dışında Batihost subdomaini yerine lacertacraft.com / lacertacraft.net gibi özel alan adına geçmenizi tavsiye ederim. Başarılar.
selam, teşekkür ederim umarım başarılı oluruz, tasarımı maks paintden yapabilirim, kolayca halledebileceğim bir çözüm öneriniz varsa duymak çok isterim

oyuncraft3

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Batuhan#0002

Elmaslar
12
Puanlar
2.055
Minecraft
Afrodex
Konu tasarımı satışı yapan ben ve başka bir çok takım var. Onlar ile konuşup size uygun olan her hangi bir tasarımı yaptırabilirsiniz. Bütçeniz yok ise şuan geri planda da tutabilirsiniz. Siz bilirsiniz tabi ama bu tarzı kullanan artık eskisi kadar yok. İnsanlar konu tasarımında direk nereye odaklanacaklarını biliyor ve kısa kısa okuyup öğreniyorlar sunucu nedir, ne değildir diye. Bu benim fikrim tabi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı