Sol Reklam

Çözüldü küçük bir skript

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cylex

Emekçi

Discord:

Cylex#3769

Elmaslar
106
Puanlar
4.275
Başka bir forumda böyle bir ekran görüntüsü gördüm benim attıklarımdan tek farkı if kelimesini getirmiş ve ayrı ayrı yazmış isterseniz bunu da deneyin bu da çalışmazsa sorun pluginlerden kaynaklıdır.(fakat bu yetkisi olanların giymesini engelliyor o yüzden op olarak deneyin.)
80863

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
VipZirh.jar Az önce yaptım senin için. vip.giy yetkisine sahip olanlar giyebilir elmas zırhı ek bir şey istersen yazabilirsin. Dikkat skript değil eklenti. + Olarak slotlarda (1den 9 a kadar) sağ tıklayınca giyiliyor gözüküyor ama aslında giyilmiyor.

ShortPallMall

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ShortPallMall#6092

Elmaslar
69
Puanlar
8.960
Minecraft
ShortPallMall
kardeşim neden sadece elmas zırh, diğer zırhlarıda giyemesinler hatta vip olmayanlar sunucuda kıpırdıyamasın daha mantıklı bence

ShortPallMall

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ShortPallMall#6092

Elmaslar
69
Puanlar
8.960
Minecraft
ShortPallMall
VipZirh.jar Az önce yaptım senin için. vip.giy yetkisine sahip olanlar giyebilir elmas zırhı ek bir şey istersen yazabilirsin. Dikkat skript değil eklenti. + Olarak slotlarda (1den 9 a kadar) sağ tıklayınca giyiliyor gözüküyor ama aslında giyilmiyor.
envanter açıkken sürükleyerek giyilebiliyormu test ettinmi

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari

ShortPallMall

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ShortPallMall#6092

Elmaslar
69
Puanlar
8.960
Minecraft
ShortPallMall
Ettim sonuç başarılı.
Başarılı olmasına sevindim fakat bu tür bi pluginin olmaması gerektiğini düşünüyorum vip olmayan neden zırh giyemesin ki :) p2w'dir bu ve bu tür sunucular Türkiyenin minecraft seviyesini aşağılara çekiyor malesef. Dersinki şu rütbeden aşağısı elmas zırhı giyemez ona eywallahımız var fakat bu tür bişeye gönlüm razı değil skript versiyonu mevcut bende bilerek atmadım, mmo için yazdığım levelli sistemi mevcut

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Başarılı olmasına sevindim fakat bu tür bi pluginin olmaması gerektiğini düşünüyorum vip olmayan neden zırh giyemesin ki :) p2w'dir bu ve bu tür sunucular Türkiyenin minecraft seviyesini aşağılara çekiyor malesef. Dersinki şu rütbeden aşağısı elmas zırhı giyemez ona eywallahımız var fakat bu tür bişeye gönlüm razı değil skript versiyonu mevcut bende bilerek atmadım, mmo için yazdığım levelli sistemi mevcut
Görevimiz destekte bulunmak neyse konu sahibinin durumu belirteceğini umuyorum.

SonCesurlar

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
30
Puanlar
9.170
hocam elline koluna sağlık uğraşmışsın baya peki ben düzenleye bilirmiyim bu eklentiyi yani fakrlı goruplar ve farklı itemler gibi

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
hocam elline koluna sağlık uğraşmışsın baya peki ben düzenleye bilirmiyim bu eklentiyi yani fakrlı goruplar ve farklı itemler gibi
Valla direkt olarak düzenleyemezsin ama discorddan ulaşırsan istediğin eklentiyi kodlayabilirim.
xBuhariPvP#8356

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı