Sol Reklam
Sağ Reklam

KRT EK | Ücretsiz Konu Tasarımı #2

KRT_EK

Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır.
Elmaslar
153
Puanlar
7.270
Yer
Türkiye
Merhaba, MC-TR üyeleri ben Emir, bugün sizlere yapmış olduğum Konu Tasarımımı göstereceğim. Umarım beğenirsiniz.
Tasarım'da kullanılan FONTLAR, indirme linkinden indirdiğiniz ".rar" uzantılı dosyanın içersinde bulunmaktadır. Ayrıca, konu tasarımı hem ".psd" uzantılı hem de ".png" uzantılı olarak konulmuştur.

Tasarım :
Z3Zp4Z.png

İNDİRME LİNKİ
İndirmek İçin Tıkla

VİRÜS TOTAL
Virüs Total Sonuçlarını Görmek İçin Tıkla

DİPNOT : Resimlerin üzerinde ayarlama yapıldığı için, puslu bi şekilde gözükmüş. Kusura bakmayın

Kauron

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı
Elmaslar
42
Puanlar
0
İkonları daha büyük bir boyutta indirirsen buradaki gibi piksel piksel görünmez. Ayrıca sistemler kısmındaki yazı sıkıştırılmış gibi duruyor. Gri renk kullanımından da kaçınmalısın, berbat gözüküyor gri. İçerik bakımından da geliştirilebilirdi.

KRT_EK

Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır.
Elmaslar
153
Puanlar
7.270
Yer
Türkiye
İkonları daha büyük bir boyutta indirirsen buradaki gibi piksel piksel görünmez. Ayrıca sistemler kısmındaki yazı sıkıştırılmış gibi duruyor. Gri renk kullanımından da kaçınmalısın, berbat gözüküyor gri. İçerik bakımından da geliştirilebilirdi.
İconlarda sorun yaşama sebepim, çok büyük geliyorlar ve küçültünce pikseller daha çok bozuluyor. En uyanları seçmeye çalıştım. Uzun zamandır tasarım yapmadığımdan dolayı bildiklerimi unutmuş gibi hissediyorum. Önerinizi dikkate alacağım

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
361
Puanlar
14.480
Yer
İstanbul
Minecraft
metebae
Tek kelime ile, "vasat".

Kauron

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı
Elmaslar
42
Puanlar
0
İconlarda sorun yaşama sebepim, çok büyük geliyorlar ve küçültünce pikseller daha çok bozuluyor. En uyanları seçmeye çalıştım. Uzun zamandır tasarım yapmadığımdan dolayı bildiklerimi unutmuş gibi hissediyorum. Önerinizi dikkate alacağım
Bence küçük indirdiğinden. Çünkü ben büyük indirip Photoshop'un içinde küçültüyorum ve hiçbir sorun olmuyor, aksine daha kaliteli oluyor.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı