• Merhaba Ziyaretçi, bedava Minecraft: Story Mode oynamak ve bedava Minecraft: Story Mode sahibi olmak istersen hemen buraya tıkla. Bu çekilişi sakın kaçırma deriz!
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Çözüldü Konulara video koymak ban sebebi mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

p0g0ue

Yeni Doğmuş
13 Temmuz 2018
2
0
0
16
Steam
p0g0
Minecraft

Youtube uzerinde sanirim 8 milyarinci kez (xd) kanal acacagim ve mc ile icli disli olmayi dusunuyorum mod tanitimi cekince buraya konu olarak atsam ve altina videoyu koysam problem olur mu ve izlenir mi

Citrus

Dramera Design | Life as like a design.
11 Ağustos 2015
748
670
1.140
Antalya

Konu saçma geldi. Tanıtımını yapıyorsun sonuç olarak kullanımını anlatıyorsun. Aksine video koyman daha iyi olur çünkü yazı olarak anlamayan videosunu izleyerek anlayabilir.

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !
25 Mayıs 2017
425
249
540
15
Mars ' Düzce

Değil , ancak şartı var. Herhangi bir para kazanma amacı güden bir link ekleyemezsin . bkz: (link.tl , * vs.)

18 Mart 2018
184
70
290
10
Uzay
Minecraft

Yasak değil. herhangi bir para kazanma sitesinden linki kısaltman yasak (link.tl vb.)

RealyRevenge

Agaç Yumruklayıcı
31 Ocak 2018
18
67
80
17

Yasak değil. herhangi bir para kazanma sitesinden linki kısaltman yasak (link.tl vb.)
Üstteki yorum açıklamıştı herşeyi yorum yapmanıza gerek yoktu....

Değil , ancak şartı var. Herhangi bir para kazanma amacı güden bir link ekleyemezsin . bkz: (link.tl , * vs.)

NRack

MC-TR is my life.
Premium
30 Mayıs 2018
144
93
140
15
Minecraft

Youtube uzerinde sanirim 8 milyarinci kez (xd) kanal acacagim ve mc ile icli disli olmayi dusunuyorum mod tanitimi cekince buraya konu olarak atsam ve altina videoyu koysam problem olur mu ve izlenir mi
Dostum arkadaşların dediği gibi bir sıkıntı olmaz ama paralı link verme.
İzlenmesini istiyorsan videonu hem konuya koy bence hem de forumda Youtube kısmı var oraya da açmanı öneririm.

p0g0ue

Yeni Doğmuş
13 Temmuz 2018
2
0
0
16
Steam
p0g0
Minecraft

Çok teşekkürler arkadaşlar biraz saçma bir soru olarak gelmiş olabilir fakat bazı yerlerde aşırı saçma kurallar gördüğüm için soruyorum.Söylediğiniz gibi link tl vs değil konunun altına açıklayıcı bir video koyacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.