Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Çözüldü Konulara video koymak ban sebebi mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

p0g0ue

Yeni Doğmuş
13 Temmuz 2018
2
0
0
p0g0
FurkanEmekci

Youtube uzerinde sanirim 8 milyarinci kez (xd) kanal acacagim ve mc ile icli disli olmayi dusunuyorum mod tanitimi cekince buraya konu olarak atsam ve altina videoyu koysam problem olur mu ve izlenir mi

Citrus

Dramera Design | Life as like a design.
Onaylı Satıcı
11 Ağustos 2015
847
732
1.140
Citrus#4361
AeronBlocks

Konu saçma geldi. Tanıtımını yapıyorsun sonuç olarak kullanımını anlatıyorsun. Aksine video koyman daha iyi olur çünkü yazı olarak anlamayan videosunu izleyerek anlayabilir.

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !
25 Mayıs 2017
466
302
740
IYusuf_SelmanI#3770

Değil , ancak şartı var. Herhangi bir para kazanma amacı güden bir link ekleyemezsin . bkz: (link.tl , * vs.)

RealyRevenge

Agaç Yumruklayıcı
31 Ocak 2018
28
79
190

Yasak değil. herhangi bir para kazanma sitesinden linki kısaltman yasak (link.tl vb.)
Üstteki yorum açıklamıştı herşeyi yorum yapmanıza gerek yoktu....

Değil , ancak şartı var. Herhangi bir para kazanma amacı güden bir link ekleyemezsin . bkz: (link.tl , * vs.)

NRack

Yaraları boş ver hayellerim daha çok acıyor...
Emekli
21
30 Mayıs 2018
181
140
290
NRack - HYDRA !
NRack - HYDRA !#0705
xNeoNTR_

Youtube uzerinde sanirim 8 milyarinci kez (xd) kanal acacagim ve mc ile icli disli olmayi dusunuyorum mod tanitimi cekince buraya konu olarak atsam ve altina videoyu koysam problem olur mu ve izlenir mi
Dostum arkadaşların dediği gibi bir sıkıntı olmaz ama paralı link verme.
İzlenmesini istiyorsan videonu hem konuya koy bence hem de forumda Youtube kısmı var oraya da açmanı öneririm.

p0g0ue

Yeni Doğmuş
13 Temmuz 2018
2
0
0
p0g0
FurkanEmekci

Çok teşekkürler arkadaşlar biraz saçma bir soru olarak gelmiş olabilir fakat bazı yerlerde aşırı saçma kurallar gördüğüm için soruyorum.Söylediğiniz gibi link tl vs değil konunun altına açıklayıcı bir video koyacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.