• Merhaba savaşçı, biraz yardıma ihtiyacın var gibi görünüyor. Ben sana yardım edeceğim!

Eğer Minecraft Skript hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Plugin hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Sunucu Saldırıları hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Bungeecord hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Modlar hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Haritalar hakkında destek almak istiyorsan buraya ve son olarak Minecraft Genel hakkında destek almak istiyorsan buraya tıkla!

Çözüldü Konulara video koymak ban sebebi mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

p0g0ue

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
180
p0g0
Minecraft
FurkanEmekci
Youtube uzerinde sanirim 8 milyarinci kez (xd) kanal acacagim ve mc ile icli disli olmayi dusunuyorum mod tanitimi cekince buraya konu olarak atsam ve altina videoyu koysam problem olur mu ve izlenir mi

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr
Onaylı Satıcı
Elmaslar
731
Puanlar
4.140
Citrus#4361
Minecraft
HyperCitrus
Konu saçma geldi. Tanıtımını yapıyorsun sonuç olarak kullanımını anlatıyorsun. Aksine video koyman daha iyi olur çünkü yazı olarak anlamayan videosunu izleyerek anlayabilir.

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !
Elmaslar
307
Puanlar
1.490
IYusuf_SelmanI#3770
Değil , ancak şartı var. Herhangi bir para kazanma amacı güden bir link ekleyemezsin . bkz: (link.tl , * vs.)

Elmaslar
71
Puanlar
740
Minecraft
xCanTR
Yasak değil. herhangi bir para kazanma sitesinden linki kısaltman yasak (link.tl vb.)

RealyRevenge

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
84
Puanlar
490
Elmaslar
158
Puanlar
940
NRack
NRack#0104
Minecraft
NRack
Youtube uzerinde sanirim 8 milyarinci kez (xd) kanal acacagim ve mc ile icli disli olmayi dusunuyorum mod tanitimi cekince buraya konu olarak atsam ve altina videoyu koysam problem olur mu ve izlenir mi
Dostum arkadaşların dediği gibi bir sıkıntı olmaz ama paralı link verme.
İzlenmesini istiyorsan videonu hem konuya koy bence hem de forumda Youtube kısmı var oraya da açmanı öneririm.

p0g0ue

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
180
p0g0
Minecraft
FurkanEmekci
Çok teşekkürler arkadaşlar biraz saçma bir soru olarak gelmiş olabilir fakat bazı yerlerde aşırı saçma kurallar gördüğüm için soruyorum.Söylediğiniz gibi link tl vs değil konunun altına açıklayıcı bir video koyacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı