Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım Konu Tasarımı | Quenya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Q

Quenya

Ziyaretçi
Giriş.png
Sistemler.png
Görseller.png

Eleştirebilirsiniz.

pizm.

Örümcek Hoşt!

Discord:

pizm.#2222

Elmaslar
221
Puanlar
3.950
header kısmı'nın fontları ve yerleşimi kötü olmuş logo uymamış. logo ortada olup kategoriler yanında olsaydı daha iyi olabilirdi. giriş bölümünde ki yerleşim de kötü durmuş, tasarımı uzatmış gibi gösteriyor. sistemler kısmının boxlarının üst tarafı hoş olmuş alt tarafı siyah yerine daha uygun bir renk olabilir. görseller kısmı hoş ancak ip kısmı uymamış ve görseller text'inin altında ki text'te aynı şekilde. ve tasarımlarında yanılmıyorsam hep aynı fontları kullanıyorsun, biraz farklı fontlar tercih edersen ortayı bulursun.

Peona

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Peona#0298

Elmaslar
102
Puanlar
4.270
Minecraft
Peona
@pizm. arkadaşın da dediği gibi header kısmı güzel olmamış. Logo hiç belli olmuyor aynı şekilde yanında ki yazılar da dahil. Onların kalınlığını arttırıp logoyu da büyültebilirsin.

Thunder Minecraft yazısına efekt vermeni tavsiye ederim. Bana göre yazıyı hafif sola çekerek ortalayıp sağ köşeye de 1 tane rig koyarsan daha hoş duracağını düşünüyorum.

Sistemler kısmı hoş olmuş fakat sistemin açıklamasını yazacağın kısmı siyah yaptığından dolayı arka plan ile birleşmiş gibi duruyor. Arka planın opaklığını kısıp ya da rengini biraz daha siyahtan uzak renk seçerek sistemler kısmının açıklamasını daha belirgin göstertebilirsin. Yazıları da biraz büyültürsen daha hoş durur bence çünkü böyle küçük kalmış okunmuyor bazıları.

Arka planları minecraft ile ilgili görseller seçersen daha hoş duracağını düşünüyorum. Fakat sistemler ve görsellerde ki kullandığın arka planlar çok hoşuma gitti :D

Görseller kısmı güzel olmuş ellerine sağlık. Umarım tavsiyelerim işine yarar başarılar diliyorum ellerine sağlık genel olarak tasarım hoş bir tasarım olmuş <3

Q

Quenya

Ziyaretçi
@pizm. arkadaşın da dediği gibi header kısmı güzel olmamış. Logo hiç belli olmuyor aynı şekilde yanında ki yazılar da dahil. Onların kalınlığını arttırıp logoyu da büyültebilirsin.

Thunder Minecraft yazısına efekt vermeni tavsiye ederim. Bana göre yazıyı hafif sola çekerek ortalayıp sağ köşeye de 1 tane rig koyarsan daha hoş duracağını düşünüyorum.

Sistemler kısmı hoş olmuş fakat sistemin açıklamasını yazacağın kısmı siyah yaptığından dolayı arka plan ile birleşmiş gibi duruyor. Arka planın opaklığını kısıp ya da rengini biraz daha siyahtan uzak renk seçerek sistemler kısmının açıklamasını daha belirgin göstertebilirsin. Yazıları da biraz büyültürsen daha hoş durur bence çünkü böyle küçük kalmış okunmuyor bazıları.

Arka planları minecraft ile ilgili görseller seçersen daha hoş duracağını düşünüyorum. Fakat sistemler ve görsellerde ki kullandığın arka planlar çok hoşuma gitti :D

Görseller kısmı güzel olmuş ellerine sağlık. Umarım tavsiyelerim işine yarar başarılar diliyorum ellerine sağlık genel olarak tasarım hoş bir tasarım olmuş <3
header kısmı'nın fontları ve yerleşimi kötü olmuş logo uymamış. logo ortada olup kategoriler yanında olsaydı daha iyi olabilirdi. giriş bölümünde ki yerleşim de kötü durmuş, tasarımı uzatmış gibi gösteriyor. sistemler kısmının boxlarının üst tarafı hoş olmuş alt tarafı siyah yerine daha uygun bir renk olabilir. görseller kısmı hoş ancak ip kısmı uymamış ve görseller text'inin altında ki text'te aynı şekilde. ve tasarımlarında yanılmıyorsam hep aynı fontları kullanıyorsun, biraz farklı fontlar tercih edersen ortayı bulursun.
Yorumlarınız için teşekkürler kendimi geliştirmeye çalışacağım, arka plan konusunda mc ile ilgili pek wallpaper bulamadığım için bu şekilde resimler kullandım.

Peona

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Peona#0298

Elmaslar
102
Puanlar
4.270
Minecraft
Peona
Yorumlarınız için teşekkürler kendimi geliştirmeye çalışacağım, arka plan konusunda mc ile ilgili pek wallpaper bulamadığım için bu şekilde resimler kullandım.
Genellikle ben yaptığım tasarımlar da şu wallpaperları kullanıyorum. İnternette bu dediklerimi aratırsan güzel şeyler bulabilirsin.

- Minecraft story mode wallpaper
- Minecraft dungeons wallpaper
- Minecraft gfx wallpaper

Q

Quenya

Ziyaretçi
Genellikle ben yaptığım tasarımlar da şu wallpaperları kullanıyorum. İnternette bu dediklerimi aratırsan güzel şeyler bulabilirsin.

- Minecraft story mode wallpaper
- Minecraft dungeons wallpaper
- Minecraft gfx wallpaper
Teşekkürler kesinlikle kullanacağım?

D

dreddiniz

Ziyaretçi
beğenemedim eksik kalmış kötü başarılar

Grenore

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

khytlu

Elmaslar
10
Puanlar
3.805
Minecraft
Khytlu
Biraz daha ilgi çekici yapabilirsin, düşün mesela şöyle olsa ne düşünürdüm okumaya vaktimi harcar mıydım vb.

O

Onur1337

Ziyaretçi
Sade ve güzel olmuş ben beğendim. Header biraz daha güzel olabilirdi.

Kreof

Reaven Team, her türden olağanüstü hizmet!

Discord:

kreof_

Elmaslar
361
Puanlar
7.635
Discord İzni
Konu tasarımı hoş duruyor ancak giriş kısmına direkt olarak uzun bir yazı koymakla bu tasarımdaki en büyük hatanını yapmışsınız. Genelde tasarımcılar tasarımın başına bir sürü yazı koymaktan kaçınır veyahut yazıları okuyucunun gözünü korkutacak boyutta koymaz. Ayrıca görseller kısmı sizcede apayrı bir tasarımınmış gibi durmuyor mu? Tasarımın her kısmında mavilik varken görsellerde yok. Görsellerdeki yazılarda çok küçük ve büyültmeden okunamayacak düzeyde yazılar. Tasarımın ilk iki kısmında opaklığı azaltılmış çizgiler varken görsellerde yine çizgiler yok. Bu ve bu benzeri detaylar ilk iki kısımla görselleri ayırıyor. Genel olarak tasarıma bakarsak aşırı sade olmuş, sadelik güzeldir ama sade olması yazı ve şekillerden başka hiçbir şey olmayacağı manasına gelmez. Tasarım benim pek hoşuma gitmedi daha çok gelişmelisin. Başarılar ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı