Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım Konu Tasarımı Çalışmam - Serosa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Serosa

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Serosa#0001

Elmaslar
17
Puanlar
150
Minecraft
SerosaTR
Selamlar. Boş vaktimde yapmış olduğum konu tasarımını sizlerle paylaşmak istedim. Tasarım hakkında görüşlerinizi bekliyorum.

konu1.png
konu2.png

konu3.png

Son düzenleyen: Moderatör:

kazmiyaskon

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

quageld

Elmaslar
35
Puanlar
6.520
Yer
Bursa
Minecraft
Quageld
Terimlere çok aşina değilim ama sistemlerde ve ilk sayfadaki lorem ipsumların arkasındaki kısımın saydamlığını biraz arttırabilirsen daha güzel gözükebilir bir de ilk sayfa gözüme boş gözüktü onun dışında güzel olmuş eline sağlık

Serosa

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Serosa#0001

Elmaslar
17
Puanlar
150
Minecraft
SerosaTR
Terimlere çok aşina değilim ama sistemlerde ve ilk sayfadaki lorem ipsumların arkasındaki kısımın saydamlığını biraz arttırabilirsen daha güzel gözükebilir bir de ilk sayfa gözüme boş gözüktü onun dışında güzel olmuş eline sağlık
Yorumunuz için teşekkürler, bir sonraki tasarımımda dikkate alacağım.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Selamlar. Boş vaktimde yapmış olduğum konu tasarımını sizlerle paylaşmak istedim. Tasarım hakkında görüşlerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 178401
Eki Görüntüle 178402
Eki Görüntüle 178403

Ayrıca Discord adresim üzerinden önerilerinizi dinleyebilirim. :)
Serosa#0001
Arka plan nur saçıyor kör oldum. Yazılar desen klasik font. Çizgiler çok kalın ve orantıları uyumsuz. Hiçbir yer ortalanmamış. Arka planlar değişik değişik durunca kötü göstermiş. Sistem kısmındaki ince yazıları ortala ve kalınlığını yükselt. Özellikler kısmı odak noktası olması gerekirken öylesine bir yazı gibi gözükmüş. Ana sayfası bile yok sadece yazı yazıp bide tasarım çalışmam demişsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

OreBouncer

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
45
Puanlar
625
Arka plandaki parlaklık giderilirse çok güzel bir tasarım olur ellerine sağlık.

Virion

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Virion#2691

Elmaslar
11
Puanlar
920
Minecraft
Virion
Arka plan nur saçıyor kör oldum. Yazılar desen klasik font. Çizgiler çok kalın ve orantıları uyumsuz. Hiçbir yer ortalanmamış. Arka planlar değişik değişik durunca kötü göstermiş. Sistem kısmındaki ince yazıları ortala ve kalınlığını yükselt. Özellikler kısmı odak noktası olması gerekirken öylesine bir yazı gibi gözükmüş. Ana sayfası bile yok sadece yazı yazıp bide tasarım çalışmam demişsin.
Senle başka bir konuda dalga geçmiş diye nerden vursam diyip klasik font demen ayrı bir ironi. Daha dün bu tasarımdan daha klasiğini satmaya çalışırken. İnsanlara sallamak kolay önemli olan kendin dediklerinin ne kadarını yapıyor olman ki senin sattığın tasarımda bunların bir çoğu yoktu.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Senle başka bir konuda dalga geçmiş diye nerden vursam diyip klasik font demen ayrı bir ironi. Daha dün bu tasarımdan daha klasiğini satmaya çalışırken. İnsanlara sallamak kolay önemli olan kendin dediklerinin ne kadarını yapıyor olman ki senin sattığın tasarımda bunların bir çoğu yoktu.
Tasarımı herkez emeğine göre biçer sen karışma.

Virion

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Virion#2691

Elmaslar
11
Puanlar
920
Minecraft
Virion

Nesna

çok haklısın

Discord:

Nesna#1002

Elmaslar
163
Puanlar
2.985
Yer
Ankara
Minecraft
iNesna
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı