Kitap Okuyanlarla Okumayanların Farkı Nedir?

Arda

Konuşmak bedava, bana kodu göster! -Linus Torvalds
Premium
1 Aralık 2018
1.204
736
2.540
21
fazlaseo.com
Ruh Hali
Minecraft Sunucu Minecraft Sunucu
Ne okuduna bağlı şimdi pembe dizi gibi kitab okuyanlar var aşk kitablaları hiçbir işe yaramıyor bence

Sooply

Yanlış yerdesiniz, bir ileri gidin.
Deneme Yazar
Altın Kalem
14 Ocak 2018
1.802
1.498
9.540
Sınıfta görüyorum doğru düzgün sesli konuşamayanların, sesli metin okuyamayanların elinde bile kitap görüyorum. Okuduklarını zannetmiyorum tamamen gösteriş. En büyük fark da bu zaten. Kitap okuyanlar ile kitap okumayanlar belli olur her zaman. Kitap okuyanlar kendileri için okurlar, kitap okumayanlar tamamıyla gösteriş yapar. Şahsi görüşüm.

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy
Onaylı Satıcı
Premium
17 Haziran 2018
1.120
762
2.390
Bursa
Ruh Hali
İlgimi çeken kitabı okumasına okuyorum ama ilgimi çekmesi için okumaya başlamam gerek başlamayınca da okumuyorum .d

SakarJoJukYT

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
7 Nisan 2018
160
48
1.940
19
Ruh Hali
Bana Göre Okuma Hızı Daha Yavaş Ve Türk Dilinde Dili Dönmediği Yerlerde Kitap Okuyarak Alıştırma Yapıp O Diyemediği Kelimeleride Diyebilir Bence Benim Görüşüm

! EchTR

ech-tr.xyz
2 Aralık 2016
728
531
4.190
İzmir
Ruh Hali
Şahsen sadece bilim-kurgu, aksiyon türü roman & kitap okuyorum. Bazı istisnalar dışında ilgimi çekmiyor.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Kitapları sadece okumam düzelsin, okuduğumu anlayayım amacıyla okuyan kişiler hiç okumasın.
Ben bir kitabı okurken onu hep okumak istiyorum bir kitabı bitirincede sebepsiz bir şekilde üzülüyorum :D
Haklısın kitabın evrenine bağlanınca zor ayrılıyorsun.