Sol Reklam
Sağ Reklam

Kısıtlamalar yeniden gelmeli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
L

Lendry

Ziyaretçi
Yaklaşık 9 aydan beri içimizde olan bu covid-19 virüs son zamanlarda yine artış gösteriyor. Fakat halkımız ilk zamanlarda ki gibi önlemleri pek fazla umursamıyor. Bunun yanında 23 Kasım da tüm okullar açılmış olacak. Benim düşüncem okulların kış boyunca açılmamasıydı. Çünkü yaklaşan soğuk hava ile birlikte grip olma olasılığım biraz daha artacak. Bu olay da bizi olumsuz olarak tetikleyecek.

Sizce eski kısıtlamalar yeniden gelmeli mi?

Sizce Devlet bu konu hakkında nasıl önlemler alabilir?

T

Tvic

Ziyaretçi
gecen gün hastane deydim ve gerçektende durum kötüydü. giris kapısını 2 tarafa ayırmıslardı ve Covid lilerle aynı yerdeydik hicbir önlem alınmamıstı.

L

Lendry

Ziyaretçi
gecen gün hastane deydim ve gerçektende durum kötüydü. giris kapısını 2 tarafa ayırmıslardı ve Covid lilerle aynı yerdeydik hicbir önlem alınmamıstı.
Durum kötü.

G

GaMeDeV

Ziyaretçi
Bence gelmeli çünkü her geçen gün vakalar artıyor ve insanlar umursamıyor.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Günlük vaka sayısı 2.300'ü geçmişken okulları açan MEB'e bu soruyu sormalıyız. Ben daha fazla konuşmayayım.. ? ?

L

Lendry

Ziyaretçi
L

Lendry

Ziyaretçi
E

Etars

Ziyaretçi

Günlük vaka sayısı 2.300'ü geçmişken okulları açan MEB'e bu soruyu sormalıyız. Ben daha fazla konuşmayayım.. ? ?
Kesinlikle okulların açılmasını savunmuyorum fakat bu durum tek okullarda mevcut değil. Yazın sizde farkındasınızdır ki Tatil yerleri doluydu, cafeler, pastahaneler'den dolayı bu vaka bu noktaya geldi zaten. Eğitim daha ne kadar duracaktı? Uzaktan eğitim ile ne kadar daha idare edilecekti sizce? Bizzat ben uzaktan eğitime girmeye gerek bile duymuyorum, çünkü birşey anlayamıyorum saçma bir sistem.

A

airelzz#1228

Ziyaretçi
Kesinlikle gelmeli, yoksa bu gidişle 1 milyon vakayı 6 ay içinde geçeceğiz diye düşünüyorum.

L

Lendry

Ziyaretçi
Sizin görüşünüzü bilmem ama ben şuanlık toplam vaka sayısının 500.000 geçmiş olduğunu düşünüyorum. Çünkü zaten yaz sezonu geç kapandı + kısıtlamalar yaz sezonunda pek fazla önemsenmedi. Hakkımızda hayırlısı

A

airelzz#1228

Ziyaretçi
Sizin görüşünüzü bilmem ama ben şuanlık toplam vaka sayısının 500.000 geçmiş olduğunu düşünüyorum. Çünkü zaten yaz sezonu geç kapandı + kısıtlamalar yaz sezonunda pek fazla önemsenmedi. Hakkımızda hayırlısı
Bildiğime göre vaka sayısı 400.000'e çok yakın. Ve kesinlikle haklısın.

dynamic

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
47
Puanlar
1.925
Vakalar bu kadar artarken geç bile kalındı bu gidişle 4bin de 5binde :(

BitterRevenge.

ablan star bebeğim

Discord:

BitterRevenge#3805

Elmaslar
155
Puanlar
9.925
Minecraft
BitterRevenge
Bence 1-2 ay her yer kapansa, vaka sayıları yüksek bir oranda azalacak.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı