Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü KingPin ve dandik topluluğu (Son Leaker Avcısı DuySad)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Denemelik123

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Denemsls#0001

Elmaslar
0
Puanlar
70
Yer
İstanbul
Minecraft
Denemels

batuhansafee

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

BatSad#0001

Elmaslar
2
Puanlar
585
Yer
LegendCraftTR
Minecraft
BatSad
ss tede göründüğü gibi gruptan çıkma sebebin leaker olduğun için

Kingpin

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı

Discord:

Kingpin#1473

Elmaslar
29
Puanlar
430
Yer
Bournemouth
Minecraft
KingpinVice
Müşteri sözleşmenizde böyle bir madde bulunuyor mu ?

Bu kısım için'de adamların fake hesap açtığına dair bir kanıt göremedim, discord yönetiminden falan mısın açılan hesapların IP'lerini vs. görüyorsun ?
Ha yani adamların fake hesap açtıklarına dair bir kanıt göremedin fakat o hesabın benim yan hesabım olduğuna inandın? Onların kanıtı nerede hiç düşündün mü?

Denemelik123

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Denemsls#0001

Elmaslar
0
Puanlar
70
Yer
İstanbul
Minecraft
Denemels
ss tede göründüğü gibi gruptan çıkma sebebin leaker olduğun için
Küfür ettiğin için çıkmış olsa bile Sunucu Kuralları gereğince en fazla seni discordundan uzaklaştırabilir, Senin reklamın para verilecek alınan bir hizmettir ve müşteri sözleşmesinde'de küfüre dair bir madde bulunmamaktadır.

Kingpin

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı

Discord:

Kingpin#1473

Elmaslar
29
Puanlar
430
Yer
Bournemouth
Minecraft
KingpinVice
Gerekli işlemin yapılması için @Cazcez ve MC-TR Yönetimini görev başına davet ediyorum, umarım en kısa sürede gerekli işlemi sağlarlar.
Müşteri sözleşmesine adam anama sövdüğü takdirde reklamını iptal ederim yazmamı beklemiyordun sanırım.
TCK 121-135'e göre hakaret Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde zaten bir suçtur. Burada arkadaşlarımı savunacağım diye saçmalıyorsunuz sadece. Kaldı ki o kişinin ettiği küfürlerin ekran görüntüsü üzerinde de KANITLADIĞIM üzere kendi hesabından ettiği küfürler. Ben "ya yan hesap açıp geldi küfür etti bunan inanın tmm mı?" diye arayışlar içerisine de girmiyorum. Gerekli ekran görüntüleriyle destekledim. MC-TR yönetiminin gerekli aksiyonu alacağından şüphem yok. İyi forumlar.

Denemelik123

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Denemsls#0001

Elmaslar
0
Puanlar
70
Yer
İstanbul
Minecraft
Denemels
Ha yani adamların fake hesap açtıklarına dair bir kanıt göremedin fakat o hesabın benim yan hesabım olduğuna inandın? Onların kanıtı nerede hiç düşündün mü?
Adam sana hesap açmadığını kendi ulaşabileceği bilgiler ile ispatlayamaz, kendisi discorda mail atsa bile ipsinden giriş yapılan hesapların listesine ulaşamaz en fazla kartını kullandığını vs. doğrulatır kart sahibinden habersiz vs. işlem döndüyse kapattırabilir. Adamlara fake hesap açıyor diyerek direkt olarak haksız duruma düşmüşsün

Denemelik123

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Denemsls#0001

Elmaslar
0
Puanlar
70
Yer
İstanbul
Minecraft
Denemels
Müşteri sözleşmesine adam anama sövdüğü takdirde reklamını iptal ederim yazmamı beklemiyordun sanırım.
TCK 121-135'e göre hakaret Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde zaten bir suçtur. Burada arkadaşlarımı savunacağım diye saçmalıyorsunuz sadece. Kaldı ki o kişinin ettiği küfürlerin ekran görüntüsü üzerinde de KANITLADIĞIM üzere kendi hesabından ettiği küfürler. Ben "ya yan hesap açıp geldi küfür etti bunan inanın tmm mı?" diye arayışlar içerisine de girmiyorum. Gerekli ekran görüntüleriyle destekledim. MC-TR yönetiminin gerekli aksiyonu alacağından şüphem yok. İyi forumlar.
TCK 121-135 Madde gereğince suç olan bir unsunu sen nasıl kendi kafana göre uyguluyorsun, hakim misin savcı mı ?

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Gruptan çıkma sebebim de bir şeyleri çekemiyor oluşum değil sürekli grupta birilerinin anasına sövüyor oluşunuzdu. Örneğin @lwur

Eki Görüntüle 219953
Olaylarınıza sürekli bizi de dahil etmeye çalışıp taraf tutmamızı sağlamaya çalışıyordunuz. Biz de en sonunda grubunuzdan çıkıp destek almak istediğinizde ticket açmanız gerektiğini söyledik. Bir de utanmadan yan hesap açıp küfür etti yazmışsınız. Bazı kişiler hakkında fake ssler oluşturur bu insanlara öyle yapıyor dediğinde ciddiye almamıştım. Fake ssi bırak fake hesap açmışsınız. Size sövmek istesem yan hesaba ihtiyaç duymam. Fakat ben sizin aksinize bu denli seviyesiz bir insan değilim

Eki Görüntüle 219954
Allaha şehitlere sövdüğünü kabullenmiş :D

An itibariyle Kingpin'in ilettiği ssler ile beraber BatSad adlı arkadaşın bilgilerine şikayet oluşturduk aynı şekilde Aliyede aynısını yaptık. Azerbaycanda olabilirsin, kanun kanundur. İzleyin beyler :)

Denemelik123

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Denemsls#0001

Elmaslar
0
Puanlar
70
Yer
İstanbul
Minecraft
Denemels
Allaha şehitlere sövdüğünü kabullenmiş :D

An itibariyle Kingpin'in ilettiği ssler ile beraber BatSad adlı arkadaşın bilgilerine şikayet oluşturduk aynı şekilde Aliyede aynısını yaptık. Azerbaycanda olabilirsin, kanun kanundur. İzleyin beyler :)
Ellerine sağlık

maximina16

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Maximina16#7737

Elmaslar
52
Puanlar
3.955
Yer
Hatay
Minecraft
Maximina16
DuySad isimli şahısın neden sadece itibarını zedeleyebilecek konular içerisinde takla atmasını anlamıyorum.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Ayrıca şunu belirtmek isterim. Küçük beyin yaşlı DuySad arkadaşımız DM'den bana yazıp duyuruyu silelim, konuyu çözelim filan diyen bu arkadaş ah ah. Kimseden korkmuyorum ucube arkamda dağ gibi öz abim ve bi ton bu piyasadan dostum var. Çevremin genişliğini, yapabileceğim şeyleri yakın çevremde herkes bilir bunu bil ucube. Sen benim yanımda bir hiçsin.

1679414304194.png

Duyuruyu silme amacımız, discord chatımıza gelip ctrl + f yapıp prim verme yazdığınızda bir çok oyuncumuz bu duyuruyu silmemizi gereksiz insanlara prim vermememizi söyledi ki bizde zaten çok uzun tutmazdık sonuçta resmi bir yer burası böyle bir ucubenin duyurusunu mu tutacaktım kanallarımda? Hayır tabii ki :D Duyurusu 30 dakika durdu 30 dakikada 89 kişi tarafından haha emojisi aldı ve baya dalga geçildi kendileriyle. Utanmalılar.

Kingpin

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı

Discord:

Kingpin#1473

Elmaslar
29
Puanlar
430
Yer
Bournemouth
Minecraft
KingpinVice
Adam sana hesap açmadığını kendi ulaşabileceği bilgiler ile ispatlayamaz, kendisi discorda mail atsa bile ipsinden giriş yapılan hesapların listesine ulaşamaz en fazla kartını kullandığını vs. doğrulatır kart sahibinden habersiz vs. işlem döndüyse kapattırabilir. Adamlara fake hesap açıyor diyerek direkt olarak haksız duruma düşmüşsün
Dostum senin ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu? Adam fake hesap açarak geldi sunucuda bize küfretti diyor. Hangi bilgiye dayanarak bu fake hesabın benim olduğuna kanaat getirmişler? Adam adımı karalamak için gitmiş yan hesabından kendisine küfretmiş sonra da "yaa kingpin yan hesapla gelip bana küfür etti" diyerek buraya ss atmış. Ben zaten bunu söylemeye çalışıyorum. Bunu da anlatamadıysam daha da laf anlatmaya uğraşmayacağım.
TCK 121-135 Madde gereğince suç olan bir unsunu sen nasıl kendi kafana göre uyguluyorsun, hakim misin savcı mı ?
Neyden bahsettiğinizi de tam olarak anlayamadım. Napmışım adamı 8 sene kodese mi yollamışım?
Neyse burada tartışmanın manası yok. Buraya gerekli ssleri ilettim konuyu boşa kirletmeyeceğim. DuySad denen arkadaşla işim bitmedi. Tek şikayetçi olan kişi Batuhan değil. Aynı şekilde gerekli mercilerle iletişim halinde olacağım. Şimdilik iyi günler.

fluas

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

xces#7894

Elmaslar
31
Puanlar
920
Yer
in fluas
Minecraft
fluas
üf sözleşme de dahil oldu konuya

Denemelik123

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Denemsls#0001

Elmaslar
0
Puanlar
70
Yer
İstanbul
Minecraft
Denemels
Dostum senin ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu? Adam fake hesap açarak geldi sunucuda bize küfretti diyor. Hangi bilgiye dayanarak bu fake hesabın benim olduğuna kanaat getirmişler? Adam adımı karalamak için gitmiş yan hesabından kendisine küfretmiş sonra da "yaa kingpin yan hesapla gelip bana küfür etti" diyerek buraya ss atmış. Ben zaten bunu söylemeye çalışıyorum. Bunu da anlatamadıysam daha da laf anlatmaya uğraşmayacağım.

Neyden bahsettiğinizi de tam olarak anlayamadım. Napmışım adamı 8 sene kodese mi yollamışım?
Neyse burada tartışmanın manası yok. Buraya gerekli ssleri ilettim konuyu boşa kirletmeyeceğim. DuySad denen arkadaşla işim bitmedi. Tek şikayetçi olan kişi Batuhan değil. Aynı şekilde gerekli mercilerle iletişim halinde olacağım. Şimdilik iyi günler.
@Cazcez Arkadaş hakim dikkatli ol işlem yaparken valla 8 sene uğraşmaz 8 saniyede yok eder

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı