Sol Reklam

Kingdom Hearts III İlk hafta güncellemesi yayımlandı!

rions

rion governance
Elmaslar
109
Puanlar
0
Minecraft
rions
Minecraft-Turkiye.png

Merhaba, ben Emre.
Sizlere, Kingdom Hearts III'ün İlk hafta güncellemesi hakkında bilgilendirme yapacağım.
Bu bilgi açıklamaya göre verilmiştir. Bazı kaynaklardan yararlanılmıştır, bilginize.
kingdom-hearts-mobile.jpg

29 Ocak;
+ Versiyon 1.01 güncellenecek.
+ Hatıra Arşivi videolar Hatıra Arşivi seçeneği oyunun ana menüsüne eklenecek ve herhangi bir zamanda görüntülenebilecek. Hatıra Arşivi Kingdom Hearts serisinin bu noktaya kadarki özeti niteliğindedir.

30 Ocak;
+ Epilog-Kapanış video, Oyuncuların Kingdom Hearts dünyasından aldığı keyfi arttıracak video içeriği, Oyuncuların bu videoyu görüntülemek için Kingdom Hearts III'ü tamamlamaları ve oyunun sonunu görmeleri gerekmektedir.

31 Ocak;
+ Gizli video, Oyuncuların Kingdom Hearts dünyasından aldığı keyfi arttıracak video içeriği. Oyuncuların bu videoyu görüntülemek için Kingdom Hearts III'ü tamamlamaları, oyunun sonunu görmeleri ve oyun esnasında belirli kriterleri yerine getirmesi gerekmektedir. Kriterler seçilen zorluk seviyesine bağlı olarak değişir.

Bluter

Öfkelen, ışığın giderek sönmesine karşı öfkelen.

Discord:

Bluter#0074

Elmaslar
323
Puanlar
0
Kingdom Hearts 2 oynamıştı ve fena değildi. Kingdom Hearts 3'ü almak istediğimde fiyatına baktım ve vazgeçtim :D Ama güzel bir konu olmuş.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı