Sol Reklam

Keyubu Datacenter Hizmetleri | Bursa - DGN Veri Merkezi Kendi Ayrılmış Alanında!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Keyubu

Odunlara Vur Vur Vur!
Hosting
Elmaslar
156
Puanlar
8.920
logo-g.png

Keyubu İnternet ve Bilişim Hizmetleri

Keyubu İnternet ve Bilişim Hizmetleri olarak 2018 yılında, kurulduğumuz günden bugüne kadar siz değerli müşterilerimiz için aralıksız hizmet vermekteyiz. Hizmetini ve desteğini her geçen gün büyük bir özveriyle arttıran Keyubu, müşteri memnuniyetini ilke alan bir firmadır.
Türkiye'nin önde gelen Hosting firmalarından biri olarak müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, bilişim, alan adı ve web yazılım programı hizmetlerini düşük sanallaştırma ve yüksek optimizasyon sağlayarak bünyesinde barındırdığı sunucuların kesintisiz ve performanslı bir hizmet sunmasını amaçlamaktadır.

Keyubu Datacenter Hizmetleri

Keyubu olarak her geçen gün gelişen ve büyüyen sunucu filosunu ve artan sunucu barındırma taleplerinizi konforlu bir şekilde sağlayabilmek için, Türkiye / Bursa'da bulunan DGN Teknoloji Veri Merkezine taşındık.
Veri Merkezinde firmamıza özel ayrılmış 15m² alan içerisinde ATX Raf alanı ve kabin barındırma kapasitesine sahibiz.
AMD Threadripper 3960X Mikrotik Korumasını ücretsiz olarak hizmetinize sunulmaktayız. DGN Voxility korumasını isteğe bağlı olarak sizlere sunmaktayız.

Keyubu olarak 06.09.2022 - 21.00 itibariyle tüm sunucularımızı DGN veri merkezinde ayrılmış alanımıza taşımış durumdayız. Tüm sunucularımız ve networkümüz stabil olarak çalışmaktadır.

Sunduğumuz hizmetin detayları için kurumsal whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Hattı: +90 850 307 86 54
Mail Adresi: [email protected]
AS Number: AS210538
Keyubu İnternet ve Bilişim Hizmetleri

qalzmj7.png

ByAkilli

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Tolga#3989

Elmaslar
127
Puanlar
4.830
Yer
Giresun
Son tercih.

Sefa.coban65

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

zibis2

Elmaslar
80
Puanlar
2.405
Yer
Van
Minecraft
Sefa_cobann65

ByAkilli

Discord:

Tolga#3989

Elmaslar
127
Puanlar
4.830
Yer
Giresun
Neden ki? bence gayet güzel.
Benim için son tercih. Firma iyi olabilir lakin benim gereksinimimi karşılamıyor. Şuan sunucu boşta yatıyor. Başka bir firma ile çalışıyorum. Herkes nasibini yer. Hayırlı işler.

ByAkilli

Discord:

Tolga#3989

Elmaslar
127
Puanlar
4.830
Yer
Giresun
Neden ki? bence gayet güzel.
Benim için son tercih. Firma iyi olabilir lakin benim gereksinimimi karşılamıyor. Şuan sunucu boşta yatıyor. Başka bir firma ile çalışıyorum. Herkes nasibini yer. Hayırlı işler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı