Sol Reklam

Reklam Keyubu.com | Ryzen Cihazlarda Yenilik Vakti! Ryzen 9 5950X 4.45GHZ OC Sıvı Soğutma Üstün Performans Cihazlar!

Konu, sonsuza kadar sabitlendi.

Keyubu

Odunlara Vur Vur Vur!
Hosting
Elmaslar
156
Puanlar
8.920
logo-g.png

RYZEN İşlemcili Sunucular
Sektöre girdiğimiz yıllarda Türkiye lokasyon I9 ve Ryzen VDS sunucular yeterli seviyede değildi. Ultra performanslı sanal sunucular yalnızca yurt dışı veri merkezleri ile karşılanabiliyordu. Yüksek ping değerleri, pahalı fiyatlandırma ve yetersiz DDoS koruması gibi sebeplerle, yurt dışı lokasyon sunucular isteklere cevap vermede yetersiz kalıyordu.

2018 yılından bu yana Türkiye lokasyonlu I9 ve Ryzen VDS Kiralama hizmeti veriyor, yurt dışına olan bağımlılığı azaltıyoruz. Önümüzdeki yıllarda da son nesil teknolojilerle donatılmış performanslı sunucular sağlamaya devam edeceğiz.

RYZEN İşlemcilerde GÜNCELLEME!
Keyubu İnternet ve Bilişim Hizmetleri olarak Ryzen işlemcili cihazlarımızda ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla yükseltmeye gitmektedir! Artan sunucu ihtiyacı ve gereken performans potansiyelini gidermek amacıyla Keyubu.com olarak Ultra Performans VDS, Minecraft Exceptional Sunucular ve FiveM sunucularda AMD RYZEN 9 5950X 4.45Ghz OC Sıvı Soğutma teknolojisi kullanmaya başlamıştır.

Keyubu, 2018 yılında olduğu gibi 2022 yılında da eski işlemcileri kullanmayı reddederek sunucu konfigürasyonu yapılırken en güncel işlemcileri hedeflemektedir. Gelişen sektöre ayak uydurmak ve sektöre katkı sağlayarak gelişimini desteklemek amacıyla her zaman yüksek performansı en ucuz fiyata sunmak için Keyubu.com her zaman hizmetinizde!

En Yüksek Tek Çekirdek Performansı!
Ryzen işlemcilerde sıvı soğutma teknolojisi kullanılarak yüksek soğutma kapasitesi elde edilmektedir. Sıvı soğutma sayesinde yapılan Overclock işlemi ile beraber işlemcilerde alınabilecek en yüksek verim alınmaktadır. Ryzen 9 5950X OC işlemi ile beraber 4.45Ghz hızında güvenli bir şekilde çalışmaktadır.
Minecraft vb oyunlar tek çekirdek gücüne dayalı bir oyun olduğu için OC işlemcilerin Ghz yükseltmesi ile beraber en yüksek performans tek çekirdek gücüne erişmiş olmaktayız. Bu da sunucunuz için en verimli çalışma ortamını sunmaktadır.

Keyubu Ryzen VDS

1.jpg

Üstün Performans Sunucuları Satın Alma Linkleri:
Ultra Performans Sunucular
Minecraft Exceptional Sunucular
FiveM Sunucular

B

Bash

Ziyaretçi
Cidden yeni cihazlar gerekiyordu hayırlısı olsun iyi satışlar dilerim.

Epikoyuncu

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
20
Puanlar
280
Yer
Türkiye
logo-g.png

RYZEN İşlemcili Sunucular
Sektöre girdiğimiz yıllarda Türkiye lokasyon I9 ve Ryzen VDS sunucular yeterli seviyede değildi. Ultra performanslı sanal sunucular yalnızca yurt dışı veri merkezleri ile karşılanabiliyordu. Yüksek ping değerleri, pahalı fiyatlandırma ve yetersiz DDoS koruması gibi sebeplerle, yurt dışı lokasyon sunucular isteklere cevap vermede yetersiz kalıyordu.

2018 yılından bu yana Türkiye lokasyonlu I9 ve Ryzen VDS Kiralama hizmeti veriyor, yurt dışına olan bağımlılığı azaltıyoruz. Önümüzdeki yıllarda da son nesil teknolojilerle donatılmış performanslı sunucular sağlamaya devam edeceğiz.

RYZEN İşlemcilerde GÜNCELLEME!
Keyubu İnternet ve Bilişim Hizmetleri olarak Ryzen işlemcili cihazlarımızda ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla yükseltmeye gitmektedir! Artan sunucu ihtiyacı ve gereken performans potansiyelini gidermek amacıyla Keyubu.com olarak Ultra Performans VDS, Minecraft Exceptional Sunucular ve FiveM sunucularda AMD RYZEN 9 5950X 4.45Ghz OC Sıvı Soğutma teknolojisi kullanmaya başlamıştır.

Keyubu, 2018 yılında olduğu gibi 2022 yılında da eski işlemcileri kullanmayı reddederek sunucu konfigürasyonu yapılırken en güncel işlemcileri hedeflemektedir. Gelişen sektöre ayak uydurmak ve sektöre katkı sağlayarak gelişimini desteklemek amacıyla her zaman yüksek performansı en ucuz fiyata sunmak için Keyubu.com her zaman hizmetinizde!

En Yüksek Tek Çekirdek Performansı!
Ryzen işlemcilerde sıvı soğutma teknolojisi kullanılarak yüksek soğutma kapasitesi elde edilmektedir. Sıvı soğutma sayesinde yapılan Overclock işlemi ile beraber işlemcilerde alınabilecek en yüksek verim alınmaktadır. Ryzen 9 5950X OC işlemi ile beraber 4.45Ghz hızında güvenli bir şekilde çalışmaktadır.
Minecraft vb oyunlar tek çekirdek gücüne dayalı bir oyun olduğu için OC işlemcilerin Ghz yükseltmesi ile beraber en yüksek performans tek çekirdek gücüne erişmiş olmaktayız. Bu da sunucunuz için en verimli çalışma ortamını sunmaktadır.

Keyubu Ryzen VDS

1.jpg

Üstün Performans Sunucuları Satın Alma Linkleri:
Ultra Performans Sunucular
Minecraft Exceptional Sunucular
FiveM Sunucular
keyubudan başka düzgün kaliteli firma yok

Lost Vanilla

- Cem- Viva La Vida
Elmaslar
70
Puanlar
2.855
Yer
Lost
Gerçekten çok sıkıntılar yaşadığım firmadır. Hayal kırıklığı ile üzülerek söylemek istiyorum. Keyubu tavsiye etmiyorum.
Tek iyi yön olarak söylemek istediğim. İade konusunda yardımcı oldular sağ olsunlar.

Epikoyuncu

Elmaslar
20
Puanlar
280
Yer
Türkiye
Gerçekten çok sıkıntılar yaşadığım firmadır. Hayal kırıklığı ile üzülerek söylemek istiyorum. Keyubu tavsiye etmiyorum.
Tek iyi yön olarak söylemek istediğim. İade konusunda yardımcı oldular sağ olsunlar.
sebep ve kanıt

Keyubu

Odunlara Vur Vur Vur!
Hosting
Elmaslar
156
Puanlar
8.920

Herhangi bir sebepten dolayı firmamıza küsmüş ve gönül koymuş değerli müşterilerimizle tekrardan çalışmak için can atıyoruz.
Kırılmış değerli gönlünüzü alabilmek için İnternet teknolojilerimizi ve donanımlarımızı baştan aşağıya yenilemeye başladık.
2018 yılında yola çıkmış olduğumuz daima en güncel teknoloji misyonumuz 2022 yılının 4. çeyreği için tekrardan ön plana alınmış olup gerekli çalışmalar başlatılmıştır.

DM üzerinden iletişime geçmeniz durumunda yeni Keyubu'yu deneyimlemeniz için 10 gün süreli ücretsiz R9 5950X 4.45GHZ donanımızı deneyebilirsiniz.

neon_vitor

Discord:

neon#9620

Elmaslar
103
Puanlar
725
Yer
İstanbul
Minecraft
neon_vitor
Not(veriler kişisel tahminim, gozlemlediğim, bu forumun ve diğer forumların verileri doğrultusunda tahminlerdir, ancak yakındır, %100 doğru değildir ancak %90 doğrudur)

Türkiye de bu yıl açılmış sunucular geçen yıla kıyasla 3/2'lik oranda düştü, bu düşüş ekiplerin satışlarını etkiledi, bir çok ekip ve ekip çalışanı EU tarafına geçti, şirket olma seviyesine gelmiş ekiplerden bazıları TR tarafını tamamıyla kapadı, kapamayanlar ise tamamıyla büyük bir düşüşe uğradı, Bu yüzden sadece iyi hizmet veremeyen ekipler kaldı, iyi hizmet veremeyen ekipler kaldığı için iyi sunucular açılmadı, iyi sunucular açılmadığı için zaten düşüşte olan oyuncu sayısı daha da düştü, düşen oyuncu sayısı yüzünden daha çok sunucu açılmadı, yani bu sektor de ki hostingler risk altındadır, En başta demiştim ki hani 3/2 oranda düştü, bu düşüşün en büyük sebebi hostingler ve forumlardır, Hacklenmeyen yada verileri çope atmayan tek bir hosting firması yoktur mc türkiye alanında, işinizi gücünüzü bırakın ve güvenlik hizmetlerinizi arttırın, yaklaşık 2-3 yıldır konunun bu raddeye geleceğini soyledim dahada ilerleyecek, eğer bu değişmezse 2024'e kadar 3-5 tane sunucu kalacak türkiyede, bunun en büyük sebebi hostingler ve dolar kurudur,

Derhal işinizi gücünüzü bırakın ve sattığınız makinelerin güvenliğini arttırın, kayıp yaşamamak için tüm onlemleri alın ve ekstra güvenlik hizmetleri sağlayın, günümüz açıklarını hızlıca ve kombine şekilde test eden ekipler kurun.

Veri kaybeden sunucular oyuncu kaybetmeye mahkumdur. sunucular kaybederse > hizmet ekipleri > hosting firması > forum kaybeder
Yeni sunucuların açılmama sebebi forumdaki bütün satıcıların saçma sapan şeyler satmaları ayrıca dolandırıcı olmayıp iyi satış yapan pek bir satıcı yok. Mücahit bile milletin modellerini ben yaptım diyerek adam çekerken bizimkiler hala teslimat plugini derdinde.

Paket alan kişilerin yarısından fazlası dolandırılıyor, geri kalanıda klasik mc paketi alıyor.

OblixNetwork

Discord:

OblixNetwork#0001

Elmaslar
41
Puanlar
8.970
Yer
Kayseri
Minecraft
StrofBey
En sevdiğim İnternet hizmetlerinden birisi Keyubu ellerinize sağlık.

beraterenx

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Berat E.#9999

Elmaslar
1
Puanlar
910
Yer
İstanbul
Minecraft
WhyNotes
Kalite konusunda gerçekten çok başarılı bir firma olduğunu söyleyebilirim.
Şahsen benim sunucum +60 ve +100 onlinelara kadar gördü ve sıfır lag !
2022-05-04_16.35.37.png

Ekler

• 2022-06-17_20.56.58.png
    2022-06-17_20.56.58.png
    513,1 KB · Görünt.: 110

MeGunes

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Hosting Görevlisi

Discord:

MeGunes#0809

Elmaslar
5
Puanlar
6.280
Minecraft
MeGunes_
ykt çıkarmış masaya vurmuş yine

B

Bash

Ziyaretçi
ykt çıkarmış masaya vurmuş yine
Tövbesullah efendim, böyle kelimeler kullanıp cümleler nasıl kurabiliyorsunuz sizi kınıyorum bu terbiyesizliğiniz den dolayı Yusuf Kemal bey bu piyasanın tek kralıdır başka kral bugüne kadar gelmemiştir..

Yigo Caylak

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Yigo#0001

Elmaslar
0
Puanlar
120
Yer
Ankara
Minecraft
YigoCaylak

mamichester

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

! Ryoue#4352

Elmaslar
2
Puanlar
910
Minecraft
thyless

KutayKeskin

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

MrMaske#4540

Elmaslar
16
Puanlar
13.270
Yer
Istanbul
Minecraft
KutayKeskin
İşini hakkıyla yapıp, çok zorluklar çekmesine rağmen halen hayatta kalan bir firma. Büyüklüğü yüzünden paylaşımlı sunucularını bilmiyorum fakat dedicated serverlar için tavsiye ederim.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı