Sol Reklam

Kendinden Büyük Biriyle Sevgili Olur Muydun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ArdaBey

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
92
Puanlar
9.070
Minecraft
manasukee
Aslında mesele yaş olsa idi aşk.sevgi gibi kelimeler olmazdı ben kendimden büyük birisi ile çıkar mıydım evet bir söz vardır akıl yaşta değil başta önemli olan düşünceleri ve sevgisi kısaca çıkıyorumda :D

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
bence kadın erkekden büyük olmamalı yoksa dalga konusu olursunzsöyleyeyim bu 1. Ben dalgaya gelmem diyorsan gayet güzel bir olay bence yapabilirsin ki ben eşit olmasından yanayım.

Lara

the Black Never Lie

Discord:

larayasar

Elmaslar
524
Puanlar
11.270
Yer
İstanbul
Minecraft
Lara
Kadın erkekten büyük olmamalı ama bunun "dalga konusu olması" ile bir ilgisi yok. Erkekler bize göre genellikle daha önder, sahiplenici kişiliğe sahip oluyorlar (aşkm yrn sna aldğm mni etği gyr msn .s.s tipleri hariç). Bu yüzden erkeğin büyük olması her zaman daha doğal bence. İlişkide kadının yaşça daha büyük olması anormal bir durum :( Şahsen kendimden küçük bir erkekle asla birlikte olmazdım. Erkek dediğin kadından daha olgun olmalı bir kere, ERKEKSİN SEN YA KENDİNE GEL jklsgjdf

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Kadın erkekten büyük olmamalı ama bunun "dalga konusu olması" ile bir ilgisi yok. Erkekler bize göre genellikle daha önder, sahiplenici kişiliğe sahip oluyorlar (aşkm yrn sna aldğm mni etği gyr msn .s.s tipleri hariç). Bu yüzden erkeğin büyük olması her zaman daha doğal bence. İlişkide kadının yaşça daha büyük olması anormal bir durum :( Şahsen kendimden küçük bir erkekle asla birlikte olmazdım. Erkek dediğin kadından daha olgun olmalı bir kere, ERKEKSİN SEN YA KENDİNE GEL jklsgjdf
Kardeşim dalga konusu oluyorsun diyorum alakası var ki diyorum hani :/

bnjrKemaI

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

bnjrKemal#7329

Elmaslar
50
Puanlar
13.530
Minecraft
bnjrKemal
Kızlar, yüreği olan erkeğin yerine parası olan erkeği seçerler. Qızım o erkekler eve ekmek getirmez.
Yaşına, parasına değil şerefine bakılmalı.

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Zaten kızdan daha olgunum. Yaşını bilmiyorum o kadar. Zaten maks 17 ve bu pek sorun olmaz bence. Yakınlaşırsam kıza eğer;duygularımı açıkliycam.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bence kadın erkekden büyük olmamalı yoksa dalga konusu olursunzsöyleyeyim bu 1. Ben dalgaya gelmem diyorsan gayet güzel bir olay bence yapabilirsin ki ben eşit olmasından yanayım.
Benimle dalga geçiceklerini pek sanmıyorum. Bizim tayfa zaten olgun kişiliğe sahip. Gizliden yürütebilirim aslında. :D

fend1

Slm.
Emektar

Discord:

winklaar

Elmaslar
658
Puanlar
14.775
Yer
Dünya
Minecraft
fend1
Kesinlikle büyük biriyle çikmak isterdim zaten zevklerim öyle bilmem nedense insanin bazi yönleri baskın geliyor mesela ben 20 yaş fark olsa bile o kadinla çikardim yani :D
nefes alsın yeter diyorsun yani :D

Unknown

projects.gg

Discord:

rudde#9029

Elmaslar
280
Puanlar
14.270
Minecraft
rudde
Zaten kızdan daha olgunum. Yaşını bilmiyorum o kadar. Zaten maks 17 ve bu pek sorun olmaz bence. Yakınlaşırsam kıza eğer;duygularımı açıkliycam.
Ben yine de ilk zamanlarda arkadaşça yaklaşmanı öneririm, mesaj attığında sana "selam" dediğin için dava açacak hali yok sonuçta. Arkadaş olarak değerlendirirsin kafa yapının hala uyuştuğunu düşünüyorsan kıza, bu konudan bahsetmeni öneririm ama bu anlattığım zaman dilimi bir-iki gün içinde olmasın. En az üç hafta değerlendir ki sen de emin olabilesin.

Lara

the Black Never Lie

Discord:

larayasar

Elmaslar
524
Puanlar
11.270
Yer
İstanbul
Minecraft
Lara
Kız max 17, peki sen kaç yaşındasın? Sen de 17 isen güzel bir ilişki is in the way maan :p

I

IrfanDmn

Ziyaretçi

Benimle dalga geçiceklerini pek sanmıyorum. Bizim tayfa zaten olgun kişiliğe sahip. Gizliden yürütebilirim aslında. :D
sen de ergenliğin doruk noktasını mı yaşıyorsun anlamadım hep kız konuları açıyorsun. Olgun olduğunuzu düşünmüyorum tayfanın da :D

Rahmetlik Gamer

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

brkctns0#1521

Elmaslar
39
Puanlar
6.445
Yer
Kahramanmaraş
Minecraft
TakvaTurk
  • Siz kendinizden büyük bir kız ile olur muydunuz? Olmazdım Ablamı Dicem Sevgilimmi
  • Kendinizden küçük biriyle çıkmak ister miydiniz? İstemezdim Bana Abimi Dicek Aşkımmı

:D Biraz Mantık PLS

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
  • Siz kendinizden büyük bir kız ile olur muydunuz? Olmazdım Ablamı Dicem Sevgilimmi
  • Kendinizden küçük biriyle çıkmak ister miydiniz? İstemezdim Bana Abimi Dicek Aşkımmı

:D Biraz Mantık PLS
Senin de dediğine bakarsak 2000 doğumlu fakat aylar farklı olunca yine abi abla muhabbeti olcak :D Büyük yani sonuç olarak. Siz size abilik yapana abi, ablalık yapana abla diyeceksiniz olay bu.

Unknown

projects.gg

Discord:

rudde#9029

Elmaslar
280
Puanlar
14.270
Minecraft
rudde
Senin de dediğine bakarsak 2000 doğumlu fakat aylar farklı olunca yine abi abla muhabbeti olcak :D Büyük yani sonuç olarak. Siz size abilik yapana abi, ablalık yapana abla diyeceksiniz olay bu.
Normalde beğenip geçerdim ama %100 katıldığım bir yorum bu. Her yaş farkı olan insan abi/abla/kardeş değildir.

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
sen de ergenliğin doruk noktasını mı yaşıyorsun anlamadım hep kız konuları açıyorsun. Olgun olduğunuzu düşünmüyorum tayfanın da :D
Kanka ailem ve psikoloğum "hiç bir zaman yaşına göre davranmıyorsun" diyorlar. Yani ergen değilsin, Daha olgun bir, birey gibi davranıyorsun falan diyorlar. Arkadaş ortamım zaten iyi yani. Bu durumda ergen davrandığı haller var, fakat onlar da emin ol ki; hepsi pırlanta gibiler.

Olaya din üzerinden yaklaşmak istiyorum. Hz. Muhammed ve Hz. Hatice ile arasında 20 yaş fark var, ancak bir sorun çıkmamıştır. Yani kalp sevsin yeter diyorum. <3

@Rahmetlik Gamer @Unknown @IrfanDmn

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı