Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sceaw

Comeback #</>

Discord:

Pâtr#0010

Elmaslar
279
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
yeni_logo-png.58931

Kayıp Tapınak
Ürkütücü tapınak gezisine gidiyoruz!

Hoş geldiniz sevgili forum ailesi, ben Sceaw. Yepyeni bir konu ile karşınızdayım. Kayıp Tapınak adlı konuyu sizler için derledim. Hadi o zaman ne bekliyoruz? Hemen konuya geçelim!

9245835c3f9b501671212b14fee8d770-Header.jpeg

Yukarıda suya çökmekte olan unutulmuş bir tapınak üzücü bir manzara olmalı, öyle değil mi? Elnakix'in yapmış olduğu bu yapıya bakarken içinizi bir huzur kaplıyor. Bu terk edilmiş binaların harika görünümü aklımızı başımızdan alıyor. Çökmekte olan kalıntılar 2019'un sıcak yeni görünümü olabilir mi? ElNakix mimari yapıları geleneksel Çin mimarisinden ilham alarak yapmış ve muhteşem eserler ortaya çıkarmıştır.

Yapıya nasıl başlandı peki? Hemen anlatalım. İlk olarak yapının iç merkezinden arazinin kollarına ulaşana kadar büyük bir uğraş ile yapımına başlandı. Daha sonra tapınağı yavaş yavaş inşa etmeye başladı. Önemli bir yüksekliğe ulaşana kadar bunu birkaç kez tekrarladı ve daha sonra inşaat bitirmek için birkaç kule ekledi. Tapınak tamamlandığında terk edilmiş tekne gibi görünüyordu, kirli suda yavaşça yüzen güzel bir tekne.

88f8b0a25e42661cfe77e3b84dad4dc9-FOUR.jpeg

ba9838a9718c0614bb024dc9d8bfb9e2-FIVE.jpg

Tekne inşa etme fikri, projeyi yapmaya başladıktan kısa bir süre sonra ortaya çıktı. İlk başta, birçok tekne inşa edilecekti ancak yapının kendi görünümünü kaybetmemesi için sadece bir adet tekne eklendi. Bu mimari eserler zor bir görevdi. Önceden oryantal temalı bir tekne yapmaya çalışıldı fakat sonuç iyi değildi. Eski sonuç başarısız olsa da bu sefer sonucu beğendik, mükemmel.
Öyle de olmalı zaten! Özellikle yelkenlerde bulunan küçük delikler gerçekten bu işin püf noktası. Tekne gerçekten güzel bir görünüme sahip, yelkenler ise muhteşem. Yelkenlerin tekne ile uyumu, mimarinin göze hoş gelmesini sağlıyor.

667896dcad5c14f24138463668cedbab-TWO.jpg

849b0440b9532b7207b4e2e242053263-One.jpeg

Mimari yapıda her şey doğru bir şekilde yapılmış, bu yüzden onu tamamlamak bu kadar uzun sürdü. Örneğin, bitki örtüsü üzerine güzel dokunuşlar ve tapınağın önüne basamak tarzı şelaleler eklemek gibi. Daha iyi görünmesi için özverili bir şekilde çalışma devam ediyor. Mimari yapıların güzel görünmesini sağlayan detaylar üstte bulunan fotoğraflarda görünüyor. Mimari yapıları şahsen çok beğendim. En ufak bir ayrıntısı bile detaylı bir şekilde yapılmış. Gelecek sürümlerde bu tarz bir yapı ile karşılaşmayı umuyor ve burada konumu sonlandırıyorum.

PybN97pLqZld9Ut1A-Ga1xOcsXASADkEQwV3uW8hWlvHDlWTYzCxNNTmRtTQaEY_5E0f8_vGYN2AyhnMtH1XBUUth-HUyIYhHBDqtlQ2ojcYcmEJGUeJk7ZU0YbD4IbZ8uVcduzBv61ACu8vhPnhxhQaRI3-VebS_8TMID4=s0-d

Burada konumun sonuna gelmiş bulunuyoruz, diğer konularımda görüşmek üzere.
Hoş, esen ve sağlıcakla kalın.

Son düzenleyen: Moderatör:

SedatTR

ok

Discord:

SedatTR#8666

Elmaslar
158
Puanlar
9.130
Minecraft
SedatTR
Güzel konu olmuş.

ome2

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
12
Puanlar
13.270
Yer
Ottomanmc.com
Elinize sağlık i like it

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Güzel ve ilginç konu olmuş. Kayıp tapınaklar demek ha? :D

ddOpher

Bir Hilal uğruna, ne Güneşler batıyor!

Discord:

hesabımı silin lütrfen

Elmaslar
83
Puanlar
3.920
Yer
hesabımı silin
Minecraft
hesabı silin
Bakarken büyülendim, resmen.
Müthiş konu ve müthiş yapı, benim toprak evim buna bin basar
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bakarken büyülendim, resmen.
Müthiş konu ve müthiş yapı, benim toprak evim buna bin basar

FoucTY

PLAY.ARCHENETWORK.COM

Discord:

FoucTY#5830

Elmaslar
9
Puanlar
0
Yer
Konya
Minecraft
FoucTY
Efsane konu olmuş başarılar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı