Sol Reklam

Karanlık Planlar (TANITIM)

Diggo

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Diggo#8152

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
Diggo
Nether in çığlık ve uğuldama seslerinin arasında bir kükreme sesi dikkat çekiyordu uçsuz bucaksız minareleri şahane ve acı dolu mimarisi ile Nether in en kasvetli sarayı yıkılıyordu galip gelmişlerdi umut kazanmıştı barış kazanmıştı!
O sırada Herobrine ın acı dolu çığlıkları tüm Nether i sardı ama Steve'nin kılıcıyla sonsuza kadar dindi Herobrine ölmeden önce yerini alır diye kendinden daha çok korktuğu oğlunu kutsal zindan adını verdiği zindandan çıkarması gerekti ağzından şu almanca büyü sozcükleri döküldü:
Öffne das schwarze Geländer, wo die Sorgen der Trauer geöffnet wurden, öffne und lass ihn offen und lass ihn für immer frei!
Ve Herobrine en büyük yenilgisine en büyük acısına kavuştu ve son olarak onca insanın dua ettiği kutsal an geldi Steve Herobrine i kendi sarayına gömdü!

Babasının intikamı ile kaynayan oğlu artık kendine acı verici bir adla kahredici kılıcını kuşanıp dönülmez yola çıktı.

maxresdefault.jpg

MilanyaPixel

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

TanımsızKisi#6250

Elmaslar
26
Puanlar
0
Minecraft
TanimsizKisi
değişik bir tanıtım olmuş

Diggo

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Diggo#8152

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
Diggo

lildmr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu
Kısa ama güzel .

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

İlk olarak merhaba, her ne kadar kısa bir Minecraft hikayesi olsa dahi ben hikayeni çok beğendim. Mutlaka devamını getirmelisin :))

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı