Sol Reklam
Sağ Reklam

KAPANDI Gezgin Network (1.16.5 x 1.19) Ana sürüm 1.18.1 En iyi hayatta kalma sunucusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmreDelerel

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Emre.exe#1748

Elmaslar
0
Puanlar
890
Minecraft
EmreDelerel
İlk önce bizim öncedende server yapmışlıgımız var ama şimdi daha kaliteli ve daha modern bir halde yaptık.
Uzatmadan Serverin hakkındasına geçelim.
298a8a8c-e0d4-4e12-b993-3d5c701f9773.png

SERVER
Serverin ana amacı hepimizin aşina oldugu hayatta kalmadır sunucumuzda normal sıkıcı dünya yerine,
2 çeşit yeni dünyalar vardır.
Dünyalara özel bosslar,bloklar ve madenler vardır.
Ve sunucumuzda olmassa olmaz birçok özel item bulunmaktadır.

NOT:Vaktim az oldugu için hızlıca tanıtımını yaptım eksiklerim varsa kusura bakmayın.

HUB LOBİ
Maalasef suncunun hub lobisinin diğer görüntüsünü teknik nedenle atamaıyorum.
2022-08-31_20.23.08.png

ANA LOBİ
2022-08-31_20.28.19.png

DÜNYALAR

Dosya boyutları yüksek oldugundan tam fotoğraf atamıyorum.
2022-08-31_19.33.21.png

Sunucumuzun iki dünyasının adı Kreativa ve Oreium'dur
KANATLAR
Sunucumuzda özel kanatlarımız vardır oyununuzu daha eğlenceli yapabilmektedir.
2022-08-31_19.34.05.png
2022-08-31_19.35.49.png

2022-08-31_19.36.13.png

Ve daha birsürü kanatımız vardır.
ÖZEL ZIRHLAR
Sıkıcı zırhlı survivarlardan bıktıysanız bu özel zırhları denemenizi öneririm.
Serverimizde 4 adet yeni zırh bulunmaktadır.
Bu zırhlar Yeni Maden Olan Ruby Zırhı,Ametist Zırhı,Obsidyen Zırhı,Bronz Zırhı ve en özel zırh olan Mysterius Zırhı.

2022-08-31_19.36.17.png

ÖZEL KILIÇLAR

Hiç zırh olurda kılıç olmaz dedikmi özel kılıçlar bu özel kılıçları bossları öldürerek bulabilirsniz yada yapımına menüsünden bakabilirsiniz.
2022-08-31_19.36.21.png
2022-08-31_19.36.23.png

ÖZEL ASALAR
Sunucumuzda efektleri olan özel asalarımız vardır.Bunlarıda bosslardan ya da yapılışından üretebilirsiniz.
2022-08-31_19.36.25.png

ÖZEL BLOKLAR
Özel bloklarımız baya çok oldugu için sunucumuza gelip bakmanızı rica ederiz.
Kısacası özel bloklarımız bol ve güzeldir.
2022-08-31_19.36.39.png
2022-08-31_19.36.33.png

Vaktim az olduğu için bu kadar yazdım yarın düzenliyeceğim serverimiz yakında açılıyor.

Ekler

• 2022-08-31_20.23.08.png
    2022-08-31_20.23.08.png
    756,2 KB · Görünt.: 65
Son düzenleyen: Moderatör:

arda3381

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

arda3381

Elmaslar
0
Puanlar
1.955
Minecraft
arda3381
Cok karışık sistemler var ben sadece normal survival istedim ama ruby setinden tuT tonlarca set ve sistem var admine sorsanız şu sistem ne oda bilmiyo :D ve ben sunucuda 1 admin 1 kurucu gördüm hepsi 1 kişiyle ilgileniyo ( zaten sunucuya girdimmi bi ben vardım bide başka bi oyuncu ve 2 admin 4 kişiydik ben 2 adminin 1 oyuncuyla lgilenmesinden hatta adminler o adamla survival yapıyo :D kahka attım sunucu ne zaman acıldı dedim 2 gün önce dediler hemen cıktım 2 günde 1 kişi geldiyse tutmaz zaten boşa yorulmiyim dedim yani kısaca KÖTÜ ( banlanmak istemedigim icin argo kelime kullanmadım yoksa kötü yerine bişey yazardım ama :D )

gecelim yan hatalara kaynak paketi yüklüyor ark daşlar siz register yaparken pc si benim gibi kötü olanlara allah rahmet eylesin o indirilene kadar ya pc cöküyo cünkü arkada ben hem müzik dinliyodum hem başka şeyler acık yada paket indirilene kadar süre doluyo atıyor en az 5 kere sunucuya girmeyi denedim 1.8 le sonra girdi Beşiktaş UEFA ligini kazansa daha az sevinirdim evde böle süü cekiyorum derken survivala 1.18 le giriyormuşuz :/ e niye 1.8/ 1.18 yazdınız ?

sonra 1.18 le giriş yapmaya calıştım cok beklemedim 254 gün sonra sunucuya girişimi yaptım sonra survivalda bida kaynak paket yükledi attı boşa gitti sonra bida denedim bu sefer 253 günde girdim survivala girdim 1. kaynak paketi yüklendi 2 3 adım attım bida yüklendi tam pc yi kırcakken atmadı oyundan Beşiktaş Şampiyonlar ligini kazansa daha as sevinirdim ama bide ne göriyim 2 admin 1 oyuncuyla birlikte survival oynuyo kahka attım asdadas sonra 1. metinde dedigim olaylar yaşandı

sunucu da yaşadıklarımı anlattım ama gercekten abartmıyorum yazdıklarımın %90 ını yaşadım 254 gün ironi icin :D

EmreDelerel

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Emre.exe#1748

Elmaslar
0
Puanlar
890
Minecraft
EmreDelerel
Cok karışık sistemler var ben sadece normal survival istedim ama ruby setinden tuT tonlarca set ve sistem var admine sorsanız şu sistem ne oda bilmiyo :D ve ben sunucuda 1 admin 1 kurucu gördüm hepsi 1 kişiyle ilgileniyo ( zaten sunucuya girdimmi bi ben vardım bide başka bi oyuncu ve 2 admin 4 kişiydik ben 2 adminin 1 oyuncuyla lgilenmesinden hatta adminler o adamla survival yapıyo :D kahka attım sunucu ne zaman acıldı dedim 2 gün önce dediler hemen cıktım 2 günde 1 kişi geldiyse tutmaz zaten boşa yorulmiyim dedim yani kısaca KÖTÜ ( banlanmak istemedigim icin argo kelime kullanmadım yoksa kötü yerine bişey yazardım ama :D )

gecelim yan hatalara kaynak paketi yüklüyor ark daşlar siz register yaparken pc si benim gibi kötü olanlara allah rahmet eylesin o indirilene kadar ya pc cöküyo cünkü arkada ben hem müzik dinliyodum hem başka şeyler acık yada paket indirilene kadar süre doluyo atıyor en az 5 kere sunucuya girmeyi denedim 1.8 le sonra girdi Beşiktaş UEFA ligini kazansa daha az sevinirdim evde böle süü cekiyorum derken survivala 1.18 le giriyormuşuz :/ e niye 1.8/ 1.18 yazdınız ?

sonra 1.18 le giriş yapmaya calıştım cok beklemedim 254 gün sonra sunucuya girişimi yaptım sonra survivalda bida kaynak paket yükledi attı boşa gitti sonra bida denedim bu sefer 253 günde girdim survivala girdim 1. kaynak paketi yüklendi 2 3 adım attım bida yüklendi tam pc yi kırcakken atmadı oyundan Beşiktaş Şampiyonlar ligini kazansa daha as sevinirdim ama bide ne göriyim 2 admin 1 oyuncuyla birlikte survival oynuyo kahka attım asdadas sonra 1. metinde dedigim olaylar yaşandı

sunucu da yaşadıklarımı anlattım ama gercekten abartmıyorum yazdıklarımın %90 ını yaşadım 254 gün ironi icin :D
Normal survival isterseniz sıkıcı vanilla suncularında oynayabilirsiniz bayım.Adminlerimiz yeni oldukları için bilmiyorlardı serveride 2 gün önce açmıştık yoğun istek üzerine ancak istediğimiz kişi gelmedi sunucu beta aşamasında olduğu için bazı hatalar vardı elbetki.Server normalde 1 ay sonra açılacaktı o yüzden o 1 kişide reklam için youtuber arkadaşımızdı.Register durumunu 10 dk ya ayarladık yani bir eklenti paketi yüklemeniz 10 saat sürmez diye tahmin ettiğimiz için böyle ayarladık sonradan.Peki dersiniz neden paketi yavaş yüklüyor pakette neredeyse 1000 den fazla özel tasarım,karakter modelleri,kılıçlar vb. şeyler var.

arda3381

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

arda3381

Elmaslar
0
Puanlar
1.955
Minecraft
arda3381
Normal survival isterseniz sıkıcı vanilla suncularında oynayabilirsiniz bayım.Adminlerimiz yeni oldukları için bilmiyorlardı serveride 2 gün önce açmıştık yoğun istek üzerine ancak istediğimiz kişi gelmedi sunucu beta aşamasında olduğu için bazı hatalar vardı elbetki.Server normalde 1 ay sonra açılacaktı o yüzden o 1 kişide reklam için youtuber arkadaşımızdı.Register durumunu 10 dk ya ayarladık yani bir eklenti paketi yüklemeniz 10 saat sürmez diye tahmin ettiğimiz için böyle ayarladık sonradan.Peki dersiniz neden paketi yavaş yüklüyor pakette neredeyse 1000 den fazla özel tasarım,karakter modelleri,kılıçlar vb. şeyler var.
tamam kardeşim haklısın senin gibileri bilirim dediklerinden bişey anlamadım ama ne dersem sacma cevaplar verip 1 ay boyunca yorum kavgası yapıcaz ( klasik forum kişileri ) sen haklısın kralsın bu sohbet kapansın

EmreDelerel

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Emre.exe#1748

Elmaslar
0
Puanlar
890
Minecraft
EmreDelerel
tamam kardeşim haklısın senin gibileri bilirim dediklerinden bişey anlamadım ama ne dersem sacma cevaplar verip 1 ay boyunca yorum kavgası yapıcaz ( klasik forum kişileri ) sen haklısın kralsın bu sohbet kapansın
Tamamdır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı